Дві дози щеплення від COVID-19 отримали 70 тисяч дітей

В Україні двома дозами вакцини від коронавірусу щеплено 70 тисяч дітей, однією – майже 50 тисяч

Дві дози щеплення від COVID-19 отримали 70 тисяч дітей

В Україні двома дозами вакцини від коронавірусу щеплено 70 тисяч дітей, однією – майже 50 тисяч.

Про це, посилаючись на інформацію РНБО, написав на своїй сторінці у Facebook голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

За його словами, місяць тому вакцинуватись дозволили усім дітям від 12 років, і щеплення почали робити масово.

«В Україні дозволена вакцинація дітей від 12 років вакциною Pfizer-BioNTech. За даними дослідження, у віковій групі 12-18 років ефективність вакцини проти госпіталізації складає 93%. Інтервал між дозами стандартний: 21-28 днів», – повідомив Михайло Радуцький.

Також він вкотре підкреслив, що вакцинація – єдиний надійний спосіб уникнути тяжкого перебігу хвороби та не потрапити до лікарні.

«За статистикою, серед усіх хворих на коронавірус близько 10% – неповнолітні. Розповсюдження штаму «Дельта» значно збільшило кількість дітей, яких доводиться госпіталізувати. Лише минулої доби в Україні інфікувались на COVID-19 1441 дитини. За весь час пандемії захворіло понад 150 тис дітей, померло більше 50», – зазначив Михайло Радуцький.

За інформацією депутата, батьки, які бажають вакцинувати свою дитину, мають звернутись до педіатра або сімейного лікаря та перевірити, чи пройшла дитина всі щеплення згідно Національного календаря щеплень.

«Якщо так, і немає протипоказань, лікар виписує направлення на вакцинацію. Потім треба обрати пункт щеплення, де в наявності є вакцина Pfizer-BioNTech. Щеплення у пункті вакцинації проводиться лише у присутності батьків», – підкреслив Михайло Радуцький.

Також слід врахувати, що після проведення рутинного щеплення з вакцинацією необхідно зачекати 14 днів, а після одужання від коронавірусу МОЗ рекомендує провести щеплення через 28 днів. 

Окрім того, Михайло Радуцький поінформував, що вакцину Pfizer-BioNTec використовують для щеплення дітей у понад 100 країнах світу, у тому числі у США, Канаді, Австралії, Японії, Великій Британії та країнах ЄС.

«В Ізраїлі дітям від 12 років вже дозволили робити третю «бустерну» дозу. У провідних країнах наразі розпочинають щеплення вікової групи 5-11 років: відповідний дозвіл у США надали 3 листопада, у ЄС – вчора, в Ізраїлі вакцинація розпочнеться з 23 листопада», – розповів голова Комітету з питань здоров’я нації.

Освіта.ua
26.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Никифорович
Для Простого: Все правильно кажете. Тільки дивлюся, стоїть під магазином місцевий алкоголік, вже купив "палёнки" та за декілька хвилин стане щасливий. Так ні, вголос міркує про шкідливість вакцини та необхідність берегти організм
Dr Akula
Для Іван Никифорович: А в чому проблема, чи ті хто п’ють не мають права думати івиказувати свою думку? Чи мо’ після патентованого ГМО-шмурдяка із графеном та присадками пацієнти стають блаженними та недоторканими? Хіба що у однотонних палатах із м’якенькими стінками і маленькими віконцями, у світерочках із зв’язаними рукавами. Бувають ті, що іноді випивают чи кинули, але нема тих, хто уколовся експериментальними "вакцинами" і все пройшло.
Коментувати
Простий
Слухайте, друзі, а не цікавились, чому в магазинах цигарки, алкоголь - усе це сміття, яким ми себе травимо щодня, - і надалі продають за приваблими цінами? Нам у ЗМІ говорять, що імунітет, треба імунітет, як же без імунітету... А хіба правильне харчування та ЗСЖ - не запорука гарного імунітету?
Аріель
Приклади Португалії, Ірландії, Нідерландів, Ізраелю і Данії нічому не вчуть? Вакциновано понад 90%, а спалахи як були так і залишилися!
Математик
Для Аріель: Це лише слова. Для них спалах, хай навіть майже повністю серед невакцинованих, залишається спалахом.
Коментувати
unforgiven 2
Щеплення проти інфекційної хвороби і вакцинація експериментальними препаратами не мають між собою нічого спільного. Всі, хто спонукає калічити здоров’я дітей, горітимуть у пеклі!
Олександр
Для unforgiven 2: В Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) повідомили про досягнення в боротьбі з пандемією коронавірусу – за даними на 26 листопада 100% жителів країни отримали хоча б одну дозу вакцини від Covid-19, а більше 90% громадян і резидентів пройшли повну вакцинацію. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/world/observe/v-oae-vid-covid-19-vakcinuvali-100-naselennya-802367.html Між іншим в ОАЄ китайською вакциною Sinopharm дозволено вакцинувати дітей від трьох років. Щось мені важко віриться, що шейхи калічать своїх дітей.
Йододефіцит
Для Олександр: 1) хто і як звітує? 2) Хто і як рахує чи публікує? 3) Хто сказав, що препарати в декаданс-країнах третього світу використовують тіж самі препарати? Навіть в Германії та США були заворушення, коли під виглядом того самого вельможам кололи одне краще, а масі - інше неякісне.
Олександр
Для Йододефіцит : як Ви з такими питаннями живете? Як і в кого купляєте продукти, ліки, п’єте воду та інші рідини, чим дихаєте? Чи все перевіряєте в лабораторії? А забув, всі лабораторії ж працюють на вселенське зло і брешуть нам про всі показники. Для чого вигадувати вірус, чекати рік щоб винайти, перевірити, виробити достатню кількість вакцин? Невже для винищення людства ілюмінатам чи кому там ще, не легше підмішати, підсипати, розпилити отруту в існуючі продукти, рідини, повітря, ліки, яким довіряють люди?
Коментувати
Кока
Султану. Для чого мусолити застарілу інформацію? Коли починалася пандемія, здавалося, що діти не хворіють. Тепер зрозуміло, що це не так, і відкрито пишуть про це
Хубз аль Султан
Для Кока: потому что продолжается допрессовывание педагогов с использованием "устаревших" (а на самом деле просто лживых) утверждений. И разговор не о начале пандемии, а уже о весне 2021 года, когда из каждого утюга продолжали нести ахинею про нераспространение детьми вируса, хотя все уже было известно.
XE{YZ!!!
Кока, не может быть! Кому казалось? Вам? Тем, кто не знал ещё, как манипулировать? Да дети уже в 2017 болели этой заразой. Осенью 2019 умирали от непредоставления тупыми врачами медицинской помощи. А теперь при помощи тупых врачей, не умеющих лечить, умирающих вмуках? Что взрослые, что дети, умирают по причине тупости наших врачей.
Математик
Что за бред? Какие больные дети в 2017 году? И врачи тупые, а ты острый. Весь мир мучился в поисках путей лечения, а ты знал и молчал
Коментувати
Хубз аль Султан
"За статистикою, серед усіх хворих на коронавірус близько 10% – неповнолітні." Открываем статистику распределения по возрастам (последняя за 2015 год) на укрстат. Видим, что несовершеннолетние составляют 17% населения. Несовершеннолетние-школьники, соответственно, составляют процентное число несколько ближе к 10%. Вывод №1: дети школьного возраста болет практически в таких же пропорциях, что и взрослые. Вывод из вывода №1: заявления из высоких кресел о том, что "дети практически не болеют" не соответствуют сентенции про 10%. Вывод №2: из двух утверждений одно является прямой ложью.
Вінник
Хоч медична недореформа недоукраїнки Супрун із американським громадянством фактично добило медицину, якщо взяти (чомусь зниклі) середні показники ГР(В)І, виходить, що "ковід" в межах похибки 1,5%, бо від сезонних загострень переважна більшість одужує без ускладнень, а страждають лише 2% - ослаблені, хронічні та літні люди. Прикро, що лікарі та лікарні стали суто "ковідними", тому смертність від серцево-судинних, туберкульозу, онкології та інших значно виросла через брак медичної допоги та спеціалістів (не парамедиків). Однак чинуші цілеспрямовано роздмухують статистику і враховують як від "ковіду".
Коментувати