Нещепленими залишаються 5,6% працівників шкіл

Двома дозами вакцини проти COVID-19 вакциновано 79% працівників українських шкіл

Нещепленими залишаються 5,6% працівників шкіл

Двома дозами вакцини проти COVID-19 вакциновано 79% працівників українських шкіл.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи дані процесу вакцинації працівників закладів освіти.

За його словами, однією дозою вакцини щеплено вже 94,4% працівників шкіл.

Він зазначив, що найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють Донецька, Харківська, Черкаська, Луганська та Полтавська області.

«Нещепленими й досі, на жаль, залишаються 5,6% працівників шкіл. Антилідерами за кількістю невакцинованих освітян на сьогодні є: Херсонська область – 10,5%, Рівненська – 9% та Закарпатська – 8,5%. Не втомлююся закликати освітян вакцинуватися, тим самим подбати про своє здоров’я та здоров’я тих, хто поруч», – зазначив міністр.

Освіта.ua
10.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Для Наталі
Тому що хворі на лепру, прокажоні, стали тепер вважати себе здоровими, а здорових вирішили прибрати із оточення. Відтепер хворим на лепру дозволяється все. А здоровим - зась. Світ перевернувся в ніг на голову, бо якомусь дурну забажалось іще більше грошей, і відтепер він хоче виробляти ще білше вакцин, щоби вакцинувати всіх підряд кожні 3 місяці. І від вірусу корони, і від вірусу грипу, і від простудних захворювань. Гроші. Бо ті, хто ЖЕРЕ як не в себе, не може зупинитись. Йому необхідно ЖЕРТИ.
Н
Большинство переболело. Во всем мире справки у переболевших на год и только у нас людей прессуют для принятия участмя в медицинском эксперименте.
unforgiven 2
Вільними залишаються 5,6% працівників шкіл, а всі інші віддають перевагу бути рабами олігархічної системи. Хоча більшість з них розуміє безглуздість примусової вакцинації.
Наталія
Хто пояснить; яку загрозу становлять не вакциновані здорові учителі?! Досі ще ніхто не пояснив. Там, де, повідомляють, що не вакцинованих учителів не відсторонили від роботи, а перевели їх на дистанційне навчання, виникає питання: " Чому ставлення до них , як до хворих на лепру( прокажених). Все беззаконня повернеться на голову, тих, хто робить його. Але чи варто " бити повітря"? Все одно ніхто на ці коментарі не звертає увагу.
Андрій Вікторович
Для Наталія: Ми на дистанційному, але всерівно відсторонили, бо це така хвороба, що передається через монітор. "Все беззаконня повернеться на голову, тих, хто робить його." Це ВЕЛИКИЙ ГРІХ - знищення свого народу. Але хтось вважає себе розпорядником чужих життів. Сльози маленької вчительки з села, яка немає куди підти на роботу, а здоровя і не дозволяє ні вакцинуватися, ні працювати, виллються на всих тих, хто створив цей геноцид. А таких вчителів дуже багато. Це знищення освіти і людини в цій країні.
Неумеха
Для Наталія: Обдурили - нажахали, обдурили - розкрутили, обдурили - укололи, обдурили - знову нагнули, обдурили - і ще разок попустили та готуються знову. А обдурені все чекають. Як казала нікчемна душка в пушку: "Свати! Свати! Свати, блоха!"
не вакцинированные
Для Наталія: не послушны. Они-то как раз и составляют наибольшую угрозу всему, что происходит в мире. Послушные сожрут всё. И радуются. На комменртарии обращаете внимание Вы и такие как Вы. И это самое главное.
Коментувати
Сергей
Я вважаю, що вчитель, який не має протипоказань до щеплення і не вакцинувався досі, взагалі не має морального права працювати в школі. Учитель повинен подавати приклад дітям та їх батькам і допомогти бідним лікарям, які вже з ніг падають. Не хочеш вакцинуватися – заяву на звільнення та іди працювати туди, не щеплення не вимагають. І не треба наводити приклади країн, де щеплено 70-80%, а кількість інфікованих все одно висока. Необхідно дивитися на інший показник – смертність від ковіду на 100 тіс. мешканців. А за цим показником Україна, на жаль, у перших рядах. Якщо вже не перша.
Хубз аль Султан
Для Сергей: Я вважаю, що свідомо нещеплений громадянин України не має морального права на отримання послуг від держави. Бо цілеспрямовано своїм існуванням наражає на небезпеку цілу країну. Не хочеш вакцинуватися - заяву на відмову від громадянства. Чи пересічний громадянин не повинен подавати жодних прикладів, а лише споживати?
Петро
Для Хубз аль Султан: Для Сергей: Люди очніться, якщо є примус, то це значить, що ви не вільні. Експериментальні вакцини, хто бере на себе відповідальність за їх користь чи шкоду. Чому сама людина бере на себе відповідальність, що в разі ускладнень і смерті ні до кого не матиме претензій її сімя, чому звільнені від відповідальності виробники і уряд, який проводить примусову вакцинацію. Не переживайте, хороші вчителі вже пішли зі школи, а це вже й останні підуть.
Доцент
А тим часом у British Medical Journal вийшла цікава стаття: https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635. Якщо коротко, то стверджується, що випробування вакцини Пфайзер було, по суті, сфальсифіковано. І журнальчик оцей видається всього лише трохи менше 200 років. Він один із найавторитетніших у світі у галузі медицини. Шановні, чим нас намагаються колоти?! Чогось не чув про це у наших ЗМІ... А на Заході скандал вже набирає обертів. Запасаємось поп-корном!
Коментувати
вакцинований
Це міністру більше немає що робити? Яка статистика!!! ЯКІСТЬ ЗНАНЬ- ТВОЯ ЗАДАЧА. Але де тобі про це думати. Можна списати і буде "гарний результат" ШКАРЛЕТ, ТИ БЛИЖЧЕ ДО ДЕПУТАТІВ ВР. Їх змотивуй провакцинуватися,
Арсен
Підтримую Івана.Чи не в кожному колективі є вкрай обмежені вчителі з великими амбіціями,за якими порожнеча.Проте,вони вміють строчити пасквілі,колотити колективи,судитись із здоровим глуздом. А тепер настав їх час)))
Іван
Дивуюсь тим,хто маючи вищу освіту,є реально дрімучим неуком! Бачачи,скільки вже померло вчителів,що вакциновані легше переносять цю хворобу,стверджувати витрищівши очі,що це шкідливо і що це геноцид? Насправді людська тупість безмежна!
Андрій К
Для Іван: Для Арсен: Хто обмежений, дрімучий розсудить час. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ вакцини і не тільки вакцини, повинні бути по бажанню людини, не даром сама людина підписує добровільну згоду на експеримент, а також сама несе за цю згоду відповідальність. Якщо ви вірите телебаченню, то це ваша проблема. Підіть в люди, подивіться, що не лише від хвороби гинуть люди, а і від експериментів. Підтримую Андрія і Валентину. Горжуся тим, що не я один не згодився на експеримен над собою. Здоров’я ВАМ мудрі люди. А роботу знайдете, це не та робота раді якої треба йти на пожертву.
Да Вы
Для Іван: ещё один олух. Кто-то просил обо мне заботится? Я? Заботьтесь о себе. Когда я решу, что имею желание уколоться, то пойду и уколюсь. Хоть от дифтерии, хоть от столбняка. Что бе Вы, радетельный такой, не убеждаете меня колоться от столбняка. А это реально необходимая прививка. Подождать, пока организм восстановится полсе проблем и колоть. Привику от столбняка. Ау, где Вы там, радетель?
Коментувати
Андрій
Подумай, верни людей на роботу і виплати зарплату з своєї кишені, а також покайся. Люди невинні в тому, що ти д... Того ж бажаємо зробити і Ляшку. Бо два д... це вже занадто для керівників освіти.
123
Для Андрій: Два д это сила. Три д это мощь.
Андрій
Для 123: Третій Шмигаль, я вірно зрозумів? Я забув про нього, дякую, що нагадав.
Коментувати
Валентина
Нешановний міністр, є вчителі НЕ ВІВЦІ. Вони тебе не почують. Це люди з великої букви. Їх ще багато в Україні. Я ними горжуся і сам до них відносюся. ГЕНОЦИД ти твориш, людство тобі і Ляшку не простить цього. Який ти міністр, якщо зараз на математиці психолог сидить від дзвінка до дзвінка, сторожує дітей. А в інший клас на ту ж математику йде бібліотекар. А в іншому вчитель географії загляда пару раз за урок, бо сам веде ще в двох класах урок. Ти ЗНИЩУЄШ ОСВІТУ І ЗНИЩУЄШ ЛЮДЕЙ. Заслуговуєш покарання життям і людьми.