Рекомендацій щодо канікул дотрималась третина шкіл

18 жовтня осінні канікули розпочалися у 5 125 школах в різних регіонах України

Рекомендацій щодо канікул дотрималась третина шкіл

Станом на сьогодні канікули розпочалися у 5 125 школах, що складає 35,5% від їх загальної кількості.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи рекомендацію МОН і МОЗ щодо оголошення канікул з 18 жовтня через стрімке зростання кількості нових випадків COVID-19.

За його словами, у Харківській області на канікулах перебуває 99% усіх шкіл, у Сумській області – 94,3%, Київській – 77%, Донецькій – 71,1%, Запорізькій – 65,4%.

«Висловлюю вдячність освітянам, які попри всі складнощі нинішнього часу демонструють згуртованість і відповідальність», – зазначив міністр освіти.

Освіта.ua
18.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Ищенко
Мерзнимо в школі, хоч і червона зона. Єдиний позитив, що очі відпочивають . Я не розумію, чому змушують вчителів працювати. Ходять і не вакциновані в червоній зоні.
Якось так
Якщо до рекомендацій Міністерства дослухається лише третина "підлеглих" (хоча переконаний, що їх значно менше, бо рішення про дострокові канікули, наприклад, в Харкові та Львові прийняли ще до виходу рекомендацій), то є ВЕЛИЧЕЗНІ питання або до змісту рекомендацій, або до авторитету Міністра.
Елена
В Запорожье учителя мёрзнут в кабинетах. Директора запрещают включать обогреватели. Это уже Европа? Или ещё нет?
Більше вати
Для Елена: якщо директор ідіот, то Європа тут ні до чого.
!!!
Для Елена: В Виннице тоже мерзнем.
123
Для Більше вати: Причем тут дир, вышивата?
Коментувати
Вчителька
А потом на дистанційку до літа. А за роботу з комп’ютером повинно бути ще 4 дні відпустки. Сука той комп’ютер очі вже не бачать.
Наталія
Для Вчителька: я так розумію, це ваш нік. Так безграмотно вчитель не може писати, ще й використовувати нецензурну лексику!
Коментувати