Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Українська влада готує надбавку невакцинованих вчителям як відшкодування по позовах ЕСПЧ.
V
Шляшко! Пшол ты, сука, нах.... Твари и пи..ры МОЗовские. Будете сами учить этих лушпенов
Дохтор Ойблит
У закуплених вакцин незабаром закінчуиться термін придатності. І це буде провал вакцинації, який потягне відставку Ляшка. От він і намагається поставити раком українців спасаючи свій зад.
Міцніший за камінь
Працюємо без медогляду, ВО не оплатив, бо немає коштів. То це нормально???! Гепатити, туби, ВІЧ і т.д. гуляють по Україні, але головне не вони, а "вакциновані педагоги"!
****
Для Міцніший за камінь: У нашій громаді працівники медогляд оплачували самі. У школи, де не пройшли медогляд, завіталли "гості " з обласної держпродспоживчслужби та зобов’язали впродовж місяця пройти медогляд.
Правда
Так надо было их встреть
Коментувати
wolwo
Хай не залякують. У Кодексі законів про працю нічого про це не сказано. А їхній наказ про Перелік професій... вступає у дію через місяць після офіційного опублікування (Урядовий кур’єр тощо), чого ще немає. Не ведіться на провокації. Нехай бісяться. Поки немає хоча б офіційного наказу, МОЗ нічого не може вимагати. А тим більше міністерство, яке не має відношення до МОН
Я
Хай Бог простить, але щоб ті зарплати їм тільки на ліки і йшли.Вас люди прокленуть, що добра не матимете довіку, ляшки, мони , мози і асякі інші.
ВАЛЕРІЙ
А ДОВІДОЧКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАХВОРЮВАНЬ ЛІТЕРИ "А", "В" КЛАСУ І ПЕРЕЛІКУ МКБ ЇМ НЕ ТРЕБА ...? НУ, НАПРИКЛАД, ТУБЕРКУЛЬОЗ, СИФІЛІС, СКАЗ, КІР ...
1111
Для ВАЛЕРІЙ: для этого вы медосмотр проходите ежегодно
Коментувати