В Україні вивчать питання організації дистанційного навчання

За результатами моніторингу буде підготовлено пропозиції щодо поліпшення навчання

В Україні вивчать питання організації дистанційного навчання

Державна служба якості освіти розпочала вивчення питання щодо організації освітнього процесу в школах, які перейшли на дистанційне навчання.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Планується, що за результатами моніторингу Службою якості освіти буде проаналізовано сильні й слабкі сторони організації дистанційного навчання та підготовлено пропозиції щодо його поліпшення.

У межах моніторингу Служба якості освіти планує з’ясувати інформацію про технології, що використовують школи для онлайн навчання, доступність для учнів необхідних навчальних матеріалів.

Окрім того, планується з’ясувати чи розроблений розклад занять у школі в дистанційному режимі та як відбуваються онлайн-уроки.

Освіта.ua
06.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Результат перевірки
Як це мило...Просто неземне блаженство! Служба якості освіти перевірить, як учителі на власній техніці, оплативши собі інтернет та електроенергію,проводять уроки онлайн з дому. А що для організації ДН зробило МОН чи ЦЯО? Хай себе спочатку перевірять, чи немає в них ,часом, вавки в голові? У нашій школі інтернету немає, а щоб показати дітям презентацію чи відео, записані на флешку, є два ноутбуки, яким приблизно по десять років. І щоб узяти один на урок, треба заздалегідь записатися у завуча на список (вказати на який день і на який урок потрібна техніка). Може, Служба якості освіти ще й до мене додому припреться??? Буду ждать і вже знаю, куди їх пошлю в довгу, небезпечну і сповнену еротичними пригодами подорож.
Ирина
Наконец то дошло до Вершителей судеб народа, что в этих условиях ДО самый замечательный способ обучения, только в надлежащем формате. Все знают, что дети самые большие разносчики инфекций и вакцинация учителей не спасет школу и мир. Унизили учителей, лишили конституционного права выбора эту категорию населения, стыдно и обидно за них. Я родитель, и мой ребенок занимается дистанционно с большим удовольствием. Я вижу успехи, особенно в математике и физике. Уроки преподаются в дистанционном формате прекрасно, есть записи уроков. Просто наше министерство, должно помочь учителям построить правильный формат дистанционного обучения. Я счастлива, наконец то в период пандемии принимают правильное решение. А те родители, которые категорически против ДО, считаю что полностью переложили своих Чад на учителей, уважаемые родители, это ваши дети и уделяйте им внимание, занимайтесь их воспитанием и вы. Хотя бы временно. А то у вас на время ДО крышу сносит от собственных детей, не стыдно?
Сашко
мабуть нам це незвично та незрозуміло, а за кордоном ніхто не жахається... люди не витайте в хмарах, а приймайте реалії і хвате батькам робити уроки за дітей
sergey1979
Третій рік вчать та все ніяк не вивчать
Ольга
В смысле перешли на дистанционное обучение? Это навсегда? А у родителей кто-нибудь спросил, согласны ли они обучать в этих школах своих детей? Да пусть хоть какое качество этого обучения! Дети ненавидят дистанционку! Сколько же можно издеваться! Знаний ноль, общения ноль, о каком качестве можно говорить?!!!
399
Для Ольга: Дети ненавидят дистанционку! ДЕТИ ненавидят учиться вообще!!!!
Коментувати
Директор
А вони самі змогли б організувати таке навчання? Не просто провести урок, а організувати роботу колективу, вибравши платформи, дотримавшись власних рекомендацій, залучивши учнів, які аж ніяк цього не хочуть???? І ще багато чого...
Критик
Для Директор: нічого складного, було б бажання. До того ж часу було багато: ціле літо. Це якщо минулого навчального року не змогли зробити такі прості речі. А ось щодо учнів, то їх небажання навчатися - це їх проблема. Відсотків на 50. Решта 50 відсотків - це провина вчителя. З власного досвіду шкільної освіти та декількох вищіх освіт можу сказати, що багато залежить від виклалача. Мені завжди подобалося навчатися, але нудні уроки та лекції зводять на нівець все бажання. Особливо коли навіть у школі ти знаєшь більше ніж вчитель, який окрім підручника нічого не читав і тупо його переказує. А зараз, дивлячись на тих, хто вступає «на вчителя», страшно уявити це викладання. Це я до чого... немає нічого складного для людини з інтелектом (автора висловлювання, сподіваюсь, знаєте).
Регіна
Неправда ваша:) Часу було не ціле літо, а трохи більше місяця, бо 56 днів літа це законна, гарантована державою відпустка, яку вчитель має право використовувати на власний розсуд. Щодо зацікавленості навчанням... Тут теж можна посперечатися. Чи є у суспільства запит на освічену людину? Цьогоріч хто тільки не проїхався по вчителях математики, мовляв, не навчили. А було кого? Хто зараз іде в 10 клас? Той, хто прагне отримати вищу освіту? Чи той, що з 12 років у баті на СТО підробляє, йому та освіта ’до звєзди’, він вже свої гроші має. А закон вимагає, щоб відсидів своє або в школі, або в коледжі/училищі. А ЗНО обов’язкове для всіх. От і маємо...
Коментувати
БОЙ
боже.... Дистанционное обучение по качеству нечем не уступает очному, на мой взгляд единственная проблема кроется в операторах интернет услуг, а именно киевстар. У многих людей есть ноутбуки, и интернет у них преимущественно мобильный, а тарифы у них грабительские, если взять безлимит то там 40 гб в месяц на полной скорости, а дальше у вас будут бесконечные зависания платформ зум, и мудл.
Оксана
Для БОЙ: яке іще дистанційне навчання? Діти очі на базарі купили? Моя дитина вчиться добре і хоче вчитися, але після першого ж уроку в Гугл Міт її боліли і очі, і голова. Я плюнула і стала її вчити сама. В половини однокласників зір погіршився настільки, що тепер носять окуляри. Не кажучи вже про брак спілкування та інші проблеми. Дистанційне навчання - це знищення загальнодоступної освіти!
Ирина
Для Оксана: если ваш ребенок учится хорошо, то он знаком с гаджетами, так как дети, те которые хотят знать больше, всегда ищут информацию к уроку именно там. а по поводу зрения, так лекция на Дистанционном формате для старших классов, должна быть не более 25 минут, а дальше по новому материалу должны самостоятельно выполнять задание и если непонятно задавать вопросы. Все как и всегда, только общение через гаджет. Не бунтуйте и не паникуйте. Приспосабливайтесь, это не навсегда.
Коментувати
Олекса Позняк
дармоїди Гриневич за кучу грошей витрясатимуть душу з старців-учителів
Ирина
Для Олекса Позняк: не душу вытряхивать, а всеобщее унижение. Лишение достоинства быть полноправным человеком в обществе. И это вместо того, что бы вовремя вывести детей на дистанционку. Эпидемия, холодные школы, чего ждать? В данный момент ДО самый правильный формат. Я беспокоюсь о здоровье своего ребенка. Это так же приучает и к самостоятельности.
Коментувати