Оголошено ім'я переможця Global Teacher Prize Ukraine – 2021

Найкращим педагогом України у 2021 році став учитель української мови та літератури Артур Пройдаков

Оголошено ім'я переможця Global Teacher Prize Ukraine – 2021

Найкращим педагогом-новатором України у 2021 за версією Global Teacher Prize Ukraine став учитель української мови та літератури Артур Пройдаков.

Цьогорічний переможець, девіз якого – «Дивитись на світ українським поглядом», – отримає 300 тисяч гривень, поїздку на найбільшу освітню подію Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації освітніх проєктів від організатора премії, громадської спілки «Освіторія».

Артур Пройдаков народився і виріс на Луганщині, зараз працює в приватній школі у Києві. Він навчає дітей української мови та літератури, використовуючи едьютейнмент – поєднання навчання і розваг: меми, тікток тощо.

Як відомо, у 2020 році сайт Освіта.ua разом з Артуром Пройдаковим підготували серію подкастів з української літератури для підготовки до ЗНО. Подкасти допомагають учасникам ЗНО з української літератури якісно та зручно готуватися до важливого іспиту.

СЛУХАТИ ПОДКАСТИ

Освіта.ua
04.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Хороший.
Степан
Допоки недоумки паплюжать Гімн г жоден дебіл не має права отримувати преференцій . Ідіот ,який нічого не зробив щоб перестали знущатись над державним символом, навіть ’’найкращиц вчитель ’’ звичайний тупий козел...
Olga Tplntska
А він вакцинований, бо якщо ні, то не вчитель , і не новатор, і премію йому не давати, хай вакцинується і довідку покаже
123
Для Olga Tplntska: Главное, что с Донбасса и что украинский язык.
Коментувати