Майже 6 тисяч шкіл не мають 80% вакцинованого персоналу

Близько 6 тисяч шкіл ще не досягли рекомендованого МОЗ показника щеплення своїх працівників

Майже 6 тисяч шкіл не мають 80% вакцинованого персоналу

В Україні близько 6 тисяч шкіл досі не досягли рекомендованого МОЗ показника щеплення своїх працівників проти коронавірусу.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час засідання уряду.

За словами міністра, спільна відповідальність освітян і батьків – створити безпечний освітній простір у закладах освіти.

«У закритих просторах, якими є всі заклади освіти, ковід може поширюватись значно швидше. Це створює небезпеку для дітей, освітян та батьків, які можуть передавати вірус один одному і поширювати його. Тому необхідно вакцинуватись, і вже сьогодні», – підкреслив Віктор Ляшко.

Також міністр нагадав, що в червоній зоні навчання у традиційному очному форматі буде можливим лише у випадку, коли абсолютно всі працівники закладу освіти пройдуть повний курс вакцинації.

«Безпека в школах – це не місце для компромісів», – наголосив Віктор Ляшко.

Освіта.ua
29.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Є 80% вакцинованого персоналу, а учнів ( і початкові класи) відправили безстроково на дистанційне навчання, бо холодно. І коли затоплять, навіть приблизно не відомо. Що ти на це скажеш, МОН? Кого відсторониш від роботи? Кого будеш лякать і шантажувати звільненням? Чи ще більше нагнітатимеш питання вакцинації, щоб відвернути увагу від своєї бездіяльності.
Небайдужий
З виробників вакцин і медичних працівників, які прищеплюють людей від COVID-19, окремим законом (№5247 від 15.03.2021) знята всяка відповідальність за можливі негативні наслідки та побічні ефекти від вакцинації. Ось і все, що треба знати про "чарівну" вакцину.
Олександр
Для Небайдужий: виробники вакцин, відповідно до існуючих правил, мали "грати в довгу" - робити довготривалі випробування та перевірки дієвості вакцин. Проте, зважаючи на реальну загрозу смертей десятків і тисяч мільйонів людей по всьому світу, Уряди більшості країн світу, побачивши значну дієвість вакцин на 3 етапі випробувань, змінили правила (дозволивши ОКРЕМІ вакцини для екстреного (а НЕ експерементального) використання) і стали вимагати від виробників мільярди доз вакцини. Очевидно, що виробники бажали убезпечитися від можливих судових позовів, що могли б привести до їх банкрутсва, розвели руками і сказали, що або ми "граємо в довгу" або якщо вам (урядам) так екстрено потрібна вакцина, то беріть відповідальність на себе. Тобто звинувачувати виробників вакцин можна лише у тому, що вони, користуючись ситуацією, вирішили підстрахуватися. І уряди всіх країн в т.ч. і України взяли на себе компенсацію за негативні наслідки. Читайте наступний абзац вказаного Вами закону.
Спостерігач
Які мільйони? Смертність від вакцин дорівнює або перевищує смертність від ковіда.
Олександр
Для Спостерігач: і де ж про цей бред написано? Хоч якесь посилання на нормальне жерело. Чи навіть на якусь інформаційну помийку.
Коментувати
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
У класі 35 учнів і 1 вакцинований учитель. Це 80% колективу? Зелені де Біли.
Олександр
МОЗ (у якого є база даних щеплених з відміткою про вчителювання) та МОН (у якого статистика малюється директорами шкіл, районо, гороно, ДОН, профільним заступником Міністра освіти та пишеться на коліні в залежності від натиску мерів, голів МДА, керівків КМУ та ОПУ і від ступеня боягузництва директорів і т.п.) очевидно буде різнитися. Як бачимо - в рази. А ось розміщувачі інформації на цьому сайті зазвичай, нажаль, не можуть співставити навіть дві новини, що розміщені поруч. Єдине, на що їх вистачає, то це видалення таких коментарів. І це при тому, що коментарі з відвертою нецензурщиною чи образами іншіх коментаторів ніхто не видаляє (за рідкісними випадками).
Цікавий
Новина за 28.09. - В Україні в дистанційному форматі навчаються 3 300 шкіл https://osvita.ua/school/84455/ Тут - близько 6000. То хто дурить?