У школах посилюють увагу до психологічного комфорту дітей

У закладах середньої освіти почали приділяти більше уваги психологічному комфорту учнів

У школах посилюють увагу до психологічного комфорту дітей

В українських школах почали приділяти більше уваги психологічному комфорту дітей та розробляти власні антибулінгові політики.

Про це повідомив директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти Юрій Вергун у ході вебінару «Що нового в інституційному аудиті шкіл».

За його словами, за результатами інституційних аудитів у закладах загальної середньої освіти можна виокремити низку позитивних тенденцій.

Окрім вищезазначених, це і те, що вчителі планують свою викладацьку роботу та адаптують навчальні програми до особливостей конкретних класів, підвищують увагу до формування в учнів ключових компетентностей і наскрізних умінь.

Також значно зріс рівень використання педагогами цифрових технологій в освітньому процесі.

Освіта.ua
27.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Достойная цель. А когда больше внимания будут уделять психологическому комфорту и учителей?
Андрій
ЖАХ. ЖАХ. ЖАХ. Це так мамочки, переживаючи, що дитина мішатиме дома, хотіли їх хоть на пів дня позбутися, просили відмінити дистанційку. Просили працювати школи під час каратину (недумаючи про здоров’я власної дитини), просили вакцинувати вчителів (хоча вакциновані так само можуть заражати їх дітей, навіть краще невакцинованих). Вчителі покидають школу, думаючи про своє здоров’я, тому що, навіть якщо вони вакцинувалися, то їх заразити можуть ваші діти - їх 30 в класі. Дистанційку по вашому проханню не будуть вводити і в червоній зоні. Навіщо наражати себе на небезпеку. Здоров’я важливіще будь якої роботи. ДОПРОСИЛИСЯ, скоро по вашому проханню, вакцинують експериментальною вакциною ваших дітей. ТРЕБА ДУМАТИ КОЛИ ЩОСЬ КАЗАТИ. Маєте те що маєте. Подумайте про власних дітей, пока не пізно.
Ольга
О каком психологическом комфорте может идти речь на бесконечной дистанционке! Сначала разрешите детям в ШКОЛЕ учиться, сил уже никаких нет у детей и у родителей! Хватит уже издеваться! Одни школы работают, в других дети дома сидят, сначала с этим вопросом разберитесь, либо пусть все дома обучаются, раз уж такая ситуация, либо разрешите всем школам работать со старшеклассниками, это же дискриминация! Дети на грани, знаний ноль, какой "психологический комфорт"?
ммм
одна вода.
Действительно
Хм, между строк: учителей вся эта дурь достала. И если раньше они нарывались на уроках и пытались просто таки вбить хоть какие-то знания даже самым тупым, то сейчас "два, мо-ло-дец!". А мало два, значит держи 7-8, главное не парь мне мозги. Правильно делают, кстати.
ммм
Для Действительно: бо раніше вчитель був джерелом знань. а зараз він іх не вміє дати сучасно. .
Валентина
А може ваша дитина неспроможна взяти ті знання. Завжди хтось винен. Дивіться на себе.
Коментувати