Дистанційна освіта є і буде, – Сергій Шкарлет

Навчання у школах, які не досягли показника 80% вакцинованих, має продовжитися дистанційно

Дистанційна освіта є і буде, – Сергій Шкарлет

Якщо в закладі освіти менш ніж 80% вакцинованих працівників, навчання має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

За словами міністра освіти, дистанційна освіта є і буде, а найменші здобувачі освіти й надалі матимуть змогу вчитися офлайн.

«Неодноразово наголошував на тому, що вихованці дитсадків, учні початкової школи та спеціальних закладів освіти потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками. Тривала «дистанційка» для наймолодших може призвести до непоновлюваних втрат у навчанні», – зазначив Сергій Шкарлет.

Тому умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу не поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів середньої освіти.

Також міністр освіти підкреслив, що запроваджені урядом обмежувальні заходи – це кроки до стримування темпів поширення вірусу, до мінімізації ризиків захворюваності серед населення, до збереження економічної стабільності в державі.

«Але без нас із вами ці кроки не спрацюють. На сьогодні Україна повністю забезпечена вакциною, організована зручна та доступна інфраструктура роботи пунктів щеплення. А тому залишилося лише кожному з нас зробити свій вибір на користь здоров’я та безпеки оточення. Прошу свідомо поставитися до необхідності вакцинації, адже сьогодні COVID-19 стає «пандемією невакцинованих», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
22.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зеновій
Я б поставив вам обід дистанційно. Хавайте і насолоджуйтесь смаком. А ще випийте кєлих через комп’ютер і сходіть в компютерний душ
Ольга
Вы всерьез называете сидение детей с телефоном большую половину дня "Дистанционным образованием". Мой ребенок НЕНАВИДИТ дистанционку, и мне непонятно, почему рядом открыты школы и дети учатся, а мы сидим дома Что за дискриминация? В этих школах у учителей есть желание вакцинироваться, а в нашей нет? Лично мне все равно, вакцинировались учителя или нет, ребенок хочет обучаться в школе, и я считаю, что имеет на это право. Сколько уже можно издеваться? Сделайте тогда и ЗНО по желанию.
Мы
Для Ольга: зачем ты его рожала если так истеришь из-за него?
Коментувати
Алена
Сейчас и дети болеют, почему не учитывают количество заболевших, а только вакцинированных.
Олег
Ніяка морда не має право заставити вакцинувати якоюсь херньою .шановні соросятам ми вам не піддослідні кролики. Спати ми хотіли на вашу вакцинацію .краще боріться з корупцією і піднімайте вчителям зарплату!!
Михаил
Ну да, ну да... Как будто новые виды коронавируса не появляются, как будто вакцинированные не заболевают.
777
Таке враження, що вчителі головні винуватці епідемії. Якщо їх примусово щепити, в одну мить коронавірус і зникне. Якщо хочуть подбати про здоров’я вчителів, то дбайте. Хто хоче хай вакцинуються, хто не хоче, бо не може, має бути забезпечений належними засобами захисту. А так виглядає витівкою ідіотів вимога здавати кожні 3 дні тест на коронавірус. Якщо здорова людина постійно відвідуватиме скупчення захворілих, то таки , мабуть, захворіє. Де логіка ?. Це створення умов навмисного інфікування ? Виглядає як злочин. Бажаю вчителям здоров’я, а можновладцям - здорового глузду.
1111
Якщо ця вакцина така класна, то робіть її обов’язковою для всіх. Бо якось не зрозуміло, який сенс вакцинації вчителів і ін. категорій, яких попросили ’добровільно’ вакцинуватись, якщо всерівно не буде загальних 80% в межах держави, щоб був колективний імунітет. Чи загальнодержавну вакцинацію не роблять, бо вакцина не прийшла довготривалих досліджень? Чому потрібно вакцинуватись вчителям, і іншим, які перехворіли і у яких той білок вище норми в рази? Як можна логічно пояснити вимогу про довідки за плр-тест кожні 3 дні?? Людина перехворіла ще півроку-рік тому, має гарний імунітет, а тут він раз і за 3 дні зникне? У моєму колективі двоє вчителів після вакцинації мають хвороби, пов’язані з тромбами. Але ж фіг ти що доведеш. Чуєш від лікарів лише завчені фрази... Ви дійсно думаєте, що вчителі в захваті від дистанційного???? Від того постійного бруду від батьків і постійного контролю від адміністрації???? Не прийшло в голову, що якщо вчитель не вакцинується, то можливо є на те причина?
Татьяна
Для 1111: Повністю підтримую. Я перехворіла рік тому. Зробила за свій кошт аналіз на антитела і виявилося вони високі. Чому мені потрібно робити вакцину? Не зрозуміло. Мабуть пропадає вакцина!
Коментувати
Анна
А чому не говориться про позашкільну освіту? Як бути з учнями мистецької освіти? Ви взагалі цю ланку пропустили!
Оксана
Для Анна: теж цікавить як бути з позашкільною? Особливо де індивідуальні уроки, це ж не група...)
Коментувати
Іван
та освіта така як вона є - нафік кому потрібна взагалі , хто хоче розвиватись йому в школу точно не потрібно ходити , тепер є альтернативні джерела
Галина
Для Іван: Альтернативні джерела-це платно,до того ж зовсім не дешево.Якістю очної освіти у школі дитини дуже задоволена.Поки діти вчаться очно,ніяких джерел більше непотрібно
Дядько Франклін рулить
Для Іван: Вперед, даєш школу без школи!
Коментувати
Галина
Язик не повертається назвати дистанційку освітою.Бачу,дехто дуже щасливий ,що матиме змогу відпочити від"тяжких шкільних буднів".Шкода дітей і їхніх батьків.
Лариса Покотун
Для ГалиВорогу не побажа такого "відпочинку" ????
Галина Василівна
Дура ти Галина. Вибачте шановні вчителі, низький ВАМ уклін. На дистанційці у вчителя нема часу поїсти, а ти про відпочинок. Я вчитель математики.
Галина
У вчителя математики може і нема.Але для багатьох це просто халява.
Коментувати
Василій
Що вс...сь, лякалки не допомогли? Ще й деб...у Володіну слова про повне закриття шкіл (і ніякої дистанційки) запхни назад до рота. Взагалі то посадовці такого рівня повинні відповісти за кожне своє слово і за кожну смерть чи хворобу працівника освіти, якого вони змусили вакцинуватися. Але "вакцинуті" зараз почнуть стверджувати, що офіційного документа жодного не було, просто усний адмінресурс. В цивілізованих країнах такі "посадовці" самі пішли б з посад, а в нас обтріпаються, розвернуть шапку в другий бік і почнуть розказувати як вони піклувалися про здоров’я жителів області, а особливо - освітян. Далеко нам до цивілізованого суспільства....
Василій
Для Василій: "Вакцинуті" - ті хто отримав від структур, зацікавлених в оприходуванні вакцин (завезених комерційною фірмою), чітку вказівку (і не тільки вказівку) і, використовуючи свій адмінресурс, привселюдно "наступили" своїм грязним тапком на права учителя, хотіли публічно принизити освітян. Прошу не плутати даний термін з "вакцинованими", які керуючись своїми поглядами, свідомо, вакцинувалися. І бажаю тільки здоров’я учителям, які були змушені піти на ризик і стати піддослідним матеріалом. Хай у вас усе буде добре. А вам, панове чиновники, пора вниз, не виконали ви вказівки "папи", хоч і добре рвали ду....ло.
Олег Григорович
Лайк за комент. Все по ділу. Дякую за підтримку вчителів.
Галина Василівна
Шановні вчителі! Нас хочуть вакцинувати примусово (обов’язкова вакцинація для вчителів). Майте свою думку і бережіть здоров’я. Ніякі батьки, ні Вам, ні Вашим дітям не допоможуть, якщо що, а зараз раді них Вам треба, проти своєї волі, йти на такі пожертви, бо вони ХОЧУТЬ. Пустіть їх попереду, хай своїм прикладом покажуть, як вони переживають за здоров’я своїх дітей, а не требують з Вас пожертву. Ми вирішили частиною колективу, хай нас звільняють.
Коментувати
Местный
Просто ИДИ НА ХУЙ!!!