Уряд продовжив адаптивний карантин до грудня

В Україні продовжили адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року

Уряд продовжив адаптивний карантин до грудня

Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, поточна епідемічна ситуація контрольована.

«Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я – щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», – підкреслив Віктор Ляшко.

Також він додав, що 21 вересня відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого оголосять, з якої дати по всій території країни встановлюють жовтий рівень епіднебезпеки.

За умови впровадження жовтого рівня небезпеки заклади освіти працюватимуть у звичному режимі в разі наявності у не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення. Для верифікації безпечності працівників освіти приймаються міжнародні свідоцтва та COVID-сертифікати.

Освіта.ua
20.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
"Вакцина" - проверенное временем средство, где потенциальная польза перевешивает вред. Пока не пройдёт ещё 5-10 лет, это ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЕ материалы, о чём всякие бляшки в курсе. Что будете делать, когда окажется, что ув. тов. учёные ОШИБЛИСЬ и иммунитет массово убит, начались аутоиммунные заболевание, инвалидность или проблемы с детьми, на что нужно прямо сейчас 50-200 тысяч и не гривен? А регулярно или постоянно? А ведь это более чем вероятно.
амц
Для Xayc: так оно и будет, просто пришло время пожинать народы Сначала уколят учитлей, потом детей, а потом в магазин не зайдешь без аусвайса а потом и Честный суд
Коментувати