У червоній зоні школи зможуть працювати офлайн

У червоних зонах школи зможуть працювати офлайн, якщо 100% персоналу пройде повну вакцинацію

У червоній зоні школи зможуть працювати офлайн

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть, якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Поняття «жовтого» та «зеленого» COVID-сертифіката вводиться у дію змінами до постанови № 1236, ухваленими Кабінетом Міністрів.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, сертифікат міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

«Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс вакцинації», – повідомив Віктор Ляшко.

Таким чином, тепер у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з «жовтими» чи «зеленими» COVID-сертифікатами.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Освіта.ua
14.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВОВА
В мене лише одне питання. Хтось подумав що буде з невакцінованими учнями? Як вони будуть захищатися від зараження.
Xayc
Для ВОВА: А как раньше от короновирусов (сезонного гриппа) защищались? Пожилым и ослабленным бывает напряжно, а остальным вообще без проблем. Тем более, что молодой организм имеет хороший запас прочности, при условии, что ведут активный и относительно здоровый образ жизни, не впадают в барано-депрессию и не употребляют шлаки в виде экспериментальных доз и лохопропоганды. А если повелись на хурму, пусть сами выкручиваются или освобождают человеко-место.
Коментувати
Вчитель
Шановні, маю знайому, яка з двома вакцинаціями захворіла на COVID....І для чого тоді вакцинуватись? Нехай всі батьки теж роблять щеплення і надають нам сертифікати
007
Для Вчитель: не розумію як такі тупі люди можуть працювати вчителями! Хто Вам казав, що після вакцини не хворіють?! Після вакцини не вмирають!! Бо у Вашому тілі вже є антитіла, які борються з хворобою, тому вона проходить в легкій формі без ускладнень
Xayc
Для 007: Если ранее были индивидуальные нюансы и аллергия на консерванты (адъюванты вроде производных алюминия и ртути), в случае экспериментальных вакцин с генетическими изменениями ДНК клеток человека невозможно спрогнозировать через множество факторов, но с одним знаменателем: всё серъёзно и выльется через 5-10 лет или в следующем поколении. Так в чём суть, если предполагаемая польза в перспективе явно не перевешивает предполагаемый ущерб? Жестокий бизнес на "вечных" прививках (жертвах)
Коментувати
педколектив
Влада дійсно хочете народ налаштувати одні проти одних. Такого не може бути щоб у кожній школі вакцинувалися на 100%. Але там де 95%, говорить директор чому не може бути 100%. Хіба писати заяву. Альтернативи не має.
коментар
Ціль влади насильно використати вакцину. Причому усім кому можна. Чому не відділили початку школу від старшої. Яке відношення мають учителі початкових класів до 5-11 класів? А для того щоб одні одним горло перегризли. У нас багато шкіл де початкові класи можуть повноцінно працювати навіть у червоній зоні. Але вони повинні чекати поки провакцинуються решта учителі та прибиральниці. Це нормальна постановка питання? Де здоровий глузд? Щодо батьків то їм даємо поради. Хочете щоб школа працювала ідіть замість нас. Але перед тим проти вашої волі вакцинуйтеся. Тоді відчуйте як це бути учителем.
освітяни
Велика частина учителів ковідом перехворіла. А це означає, що ймовірність повторно хворіти дуже мала. Для чого їм вакцини? От для чого їм вакцинуватись? Може вартує пенсіонерам. Вони вразливі та тим хто не хворіли. Всі інші не бачать необхідності. У нас по кожному класі відсутні від 5 до 13 учнів. І працюємо. Це при тому що ніхто їм навіть тести не робить. Так хіба повинно бути? У нас в школах вже "червона" зона. Кому взагалі в голову прийшло людей переводити у відсотки? Якби питання стояло в тому що закінчується термін придатності інших припаратів ще щось з нами можна говорити. А примушувати приймати експериментальну вакцину, це нікуди не годиться.
Xayc
Если не очередная шутка зе Хубла, среди вакцинированных планируют проводить... конкурсы и лотереи! Такой детсад "Дурдомочка", что любой КПСС отдыхает.
Тарас
недо умки зелені вже погнали учителів у лікарні за довідками про вакцинацію. Навіщо довідка тим хто їздив організовано, посписочно на чолі з директором? 450 000 бігом у ковідні черги у поліклініки. Зебіли.
Олександр
Дуже притомна стаття в Дзеркалі тижня про НЕПРИТОМНІ дії Уряду щодо того "Чи врятують учителі українців від коронавірусу?" https://zn.ua/ukr/EDUCATION/chi-vrjatujut-vchiteli-ukrajintsiv-vid-koronavirusa.html
Більше-краще
А чому так мало сертифікатів? Давайте ще якийсь колір. Чим більше ти краще. Впєрьод, нас ждьот свєтлоє будущиє!
Ольга
Для Більше-краще: Підтримую. Дуже класна ідея. Дозвольте її ще покращити. Кольорові нашивки у вигляді трикутника, зірки, чи квадрата визначених кольорів - саме те, що треба. Ой, здається, таке вже десь було...
Коментувати
Учитель
Тобто буде масова епідемія серед дітей, вони будуть валитися пачками, а інші будуть просто розносити вірус в такій шаленій кількості, що жоден (навіть вакцинований) імунітет не витримає і... Школи замість того щоб закритися, будуть працювати? Це ГЕНІАЛЬНО! Я розумію, що вакцина має допомогти, але ж не тоді, коли на тебе кожен день буде кашляти півтори тисячі дітей! Ура вакцинованим, подивимось скільки ви витримаєте порівняно з тими, хто на карантин закриється....