Навчання одного школяра коштує бюджету 25 тисяч грн на рік

Середні витрати по країні на підготовку одного учня в 2020 році становили 24 700 грн

Навчання одного школяра коштує бюджету 25 тисяч грн на рік

Середні витрати по країні на підготовку одного учня в 2020 році становили 24 700 грн.

Відповідні дані про бюджетні видатки на загальну середню освіту у 2020 році оприлюднені Міністерством фінансів.

Усього Мінфіном було проаналізовано інформацію щодо 13,5 тисяч закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності. У цих школах в 2020 році 347 тисяч учителів навчали 4 млн учнів. Загальні видатки цих закладів становили 98,4 млрд грн. Ця сума включає як кошти освітньої субвенції на зарплати вчителів, так і кошти місцевих бюджетів на утримання закладів. 

За словами заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева, аналіз показав, що в сільській місцевості середні видатки на одного учня становлять 35 тисяч грн на рік, що майже у півтора раза більше ніж у середньому по містах – 20 500 грн.

Серед областей найбільші середні видатки на одного учня у Луганській області – 30 200 грн на рік.

На другому місці Київ – 27 300 грн на рік. На третьому місці – Тернопільська область – 27 200 грн на рік.

Найменші середні видатки на учня в 2020 році були у Харківській (21,1 тис. грн), Донецькій (21,4 тис. грн) та Херсонській (21,5 тис. грн) областях.

Серед окремих територіальних громад найбільші середні видатки на 1 учня в 2020 році були у Ташанській сільській територіальній громаді Київської області – 90 800 грн на рік. Найменші середні видатки у Таврійській міській територіальній громаді Херсонської області – 5 400 грн на рік.

Таблиця видатків на освіту

Освіта.ua
25.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Мы на экстернате в частной школе уже второй год. Детей двое. Oтдайте нам наши 100 тысяч!
cos
Зате на парад до дня незалежності було витрачено 5.4 мільярда гривень- то це нормально- гроші знайшли на святкування, а ось як на одного сільського учня витратити 35 тисяч гривень- то влада жлобствує, це дуже багато для неї. Як підвищити зарплату педагогам- то грошей немає в бюджеті, а ось як святкувати День Незалежності- то знайшли 5,4 мільярдів дуже швидко, то це для влади невеликі гроші. Гроші витрачаються не туди, куди треба, а на всяку фігню, на закупівлю якихось прапорів, гербів, вишиванок, воєнної техніки та всякої фігні, яка нікому не потрібна. Краще би ці гроші залишили на розвиток економіки, підняття зарплат, збудували нові школи, заводи, лікарні, підприємства, підвищили заробітну плату, щоби люди були впевнені у завтрашньому дні, а не думали, як сьогодні вижити. Не треба святкувати та робили за баснасловні гроші парад до Дня Незалежності України, він такий нікому не потрібний взагалі як такий.
Учитель
Любят наши политики циферки считать. Жаль каждый раз не те, что нужно. Интересно, сколько нам один депутат в год обходится?
Ленора
Для Учитель: Как вы правы.
812
Ох уж эти чеженародные слуги: кравчучки, кучмозакидалы, ручные грантопчёлы, трижды несудимые, зелёнчатые шоколадо-серы, мохобородьки-95 и толи ещё будет... ЗАДАВАТЬ ВОПРОСЫ = ПОДРЫВАТЬ АВТОРИТЕТ ВЫРОДКОВ
Коментувати