У МОН презентували модельну програму з фізкультури

Програму розпочнуть пілотувати у 5-х експериментальних класах НУШ цьогоріч

У МОН презентували модельну програму з фізкультури

У МОН презентували модельну програму з фізичної культури для 5-6 класів. Її пілотування та апробація стартуватиме у 5-х експериментальних класах НУШ у вересні.

Презентація відбулась під час круглого столу «Новій українській школі – нова фізична культура».

Як повідомляють автори, основне завдання програми – здійснювати не спортивну підготовку учнів, а розвивати їхні фізичні якості.

Модельна програма передбачає обов’язкові 3 години фізичної активності на тиждень та формувальне оцінювання. Кількість годин не залежатиме від типу закладу освіти.

Документ містить понад 30 варіативних модулів – з них учні за погодженням із учителем зможуть обирати ті, які вивчатимуть. Варіативні модулі змінюватимуться кожну чверть або триместр.

Водночас передбачено, що школи можуть закуповувати інвентар під кожен варіативний модуль.

Освіта.ua
30.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Фізрук
А інвертар будуть закуповувати вчителі власним коштом, чи батьки, чи знову спонсори перед виборами кинуть трохи китайського дешевого непотребу? А "дехто" і далі буде багатіти на закупівлях.
Володимирович
Цілком вірно сказано, якщо прибрати фізичну культуру і зменшити рухову діяльність то дітей взагалі почнеться деградація... 6 з 10 дітей взагалі не займаються ні в яких гуртках та санкціях.
Галина
Для Володимирович: якраз в тому, що ті хто нікуди не ходять, і в школі на фізру не ходять ("забувають форму", беруть якісь довідки тощо). А ті хто 5 разів на тиждень займається в спортшколі або танцювальному ансамблі мають подвійне навантаження. треба якось зараховувати позашкільні уроки замість шкільних. Так у дітей які займаються спортом чи танцями звільняться години фізкультури, а в тих хто навчається в школі естетичного виховання уроки мистецтва.
Коментувати
Володимирович
А хто гроші дасть на закупівлю інветаря для кожного окремого модулю??? За 10 років моєї роботи виділили один раз 19000 гривень...
вчитель
А от з Мистецтва треба проводити Дпа у формі ЗНО у 9 класі та у 11 активніше включати у ЗНО з Історії України. У США програмісти Мистецтво як іспит складають, от таші діячі культури туди й їдуть. А такі недолюди, як аскет цього не розуміють. Їм замість музею б пивка випити
вчитель
Навіщо 3 години фізкультури? Діти не ходять. Достатньо 2 годин, а далі- секції. Ця невдала спроба Табачника нічого хорошого не дала
Вчитель
Для вчитель: якщо, зменшити години фізкультури, то діти взагалі перестануть рухатися. Після уроків батьки дітей розпихають не на спортивні секції а на комп’ютерні гуртки та індивідуальні заняття.
вчитель
3-й урок на тиждень- це занадто. Діти не ходять.
Дмитро
Не занадто, а замало. Щодня повинні бути
Коментувати
Aga
На карантині буде зручно її застосовувати. Програму з фізкультури треба не переписувати, а адаптовувати під життя в умовах карантину. І чим сильніше будуть діяти вакцини, тим смертоносними будуть штами. Воно ж то прийшло до нас чи то з космосу, чи то з берегів Антарктиди, якщо ви не знали, там кожного дня тонуть льодовики, а може і з лабораторії, і як варіант природня мутація. І таке колись було. Вже звідки прийшло, але воно вміє пристосовуватися навіть до антитіл, які виробляє вакцина. Тому-то маємо дельта, лямбда, альфа... Якщо з вакцинами не вгомоняться дійде до кінця Грецького алфавіту. Зрівняйте дію минулого року і тепер. Думайте це так в Україні, чи Чернігові? Світ в цьому потопає.
1234567
Супер! А тепер ще прописали би програму з Мистецтва!!!! Тепер два вчителя будуть проводити цей урок? А як же « бідні» дітки, які були змушені слухати і бачити урок вчителя - аматора- -початківця? У початковій школі урок у вчителя музичного мистецтва годину забрали, а зараз як???? О! Роботи не початий край!!!!
Аскет
Для 1234567: Яке " Мистецтво " на уроках ??? Ідіть в школу мистецтв і там навчайтеся, навчайте тих хто має бажання це вчити. Не потрібно витрачати навчальний час на усякий хлам.
399
Для Аскет. Чому ж, якщо цей предмет викладає вчитель праці, фізкультури, технолог з приготування іжі або інженер-електрик - результати будуть вражаючі. Давно учні школи знають про те, що саме результативне творіння Іллі Рєпіна - картина під назвою "ПРИПЛЫЛИ"
вчитель
Аскет, мабуть, з печери вийшов, у музеї ніколи не був, тільки пиво п`є та материться. Тільки такі невдалолюди можуть так зухвало говорити про Мистецтво
Коментувати