Заняття з репетитором улітку: втрата часу чи довготривала інвестиція?
PR

Чому корисно навчатися під час літніх канікул та які переваги уроків з професійним репетитором

Заняття з репетитором улітку: втрата часу чи довготривала інвестиція?

Під час літніх канікул діти частіше, ніж будь-коли, залишаються без належної уваги дорослих. Дуже часто зустрічається ситуація, коли батьки багато працюють, адже шкільні канікули – тільки для дітей, а бабусь та дідусів немає поряд. Оптимальний варіант – провести вільний час дитини з користю для неї, але без надмірного навантаження. Чудовим рішенням можуть стати додаткові заняття з репетитором. Спеціалісти сервісу BUKI підготували пояснення, чому навчатися корисно навіть під час літніх канікул та які найбільші переваги уроків з професійним репетитором.

Надолуження шкільної програми

Шкільний учитель прагне приділяти однакову увагу всім учням. У нього немає можливості займатися із кожним окремо, навіть якщо він бачить, що хтось не засвоїв матеріал. З часом у такого учня з’являються психологічні проблеми: апатія, образи, неконтрольована поведінка, байдуже ставлення до навчання.

Грамотний педагог на індивідуальних заняттях вирізнить коло проблем, допоможе заповнити пробіли у навчанні та не допустити їх у майбутньому.

Погані оцінки – не єдиний сигнал про допомогу. Додаткова підтримка необхідна, якщо дитина скаржиться на неприємності в школі, ходить на уроки без бажання, насилу та неохоче виконує домашню роботу.

Професійна підготовка до іспитів

Старшокласникам додаткове навчання необхідне, наче повітря. Без нього складніше вступити до вишу, скласти вступні екзамени до коледжу. Та й опанувати програму ЗНО самостійно далеко не кожному під силу.

Досвідчений викладач не лише поділиться знаннями, але й навчить спеціальним технікам, які дозволять не розгубитися під час іспиту, чітко й грамотно структурувати свої відповіді.

Економія нервів, часу та коштів батьків

Виконання домашньої роботи усією родиною може перетворити затишний вечір на поле «битви». Батьки далеко не завжди володіють методикою правильного пояснення матеріалу, навіть якщо самі непогано в ньому орієнтуються. У старших класах допомагати дитині самостійно стає ще важче, а іноді й зовсім неможливо. Репетитор знімає цей тягар з плечей батьків. Як результат маємо вчасно виконані завдання, теплу та дружню атмосферу в родині.

Можливість заощадити не на знаннях, а на їх вартості – ще одна перевага занять із репетитором улітку. Статистика показує, що на канікулах попит на приватних учителів зменшується у 2–3 рази, порівняно з навчальним роком. А тому знижується й годиновартість заняття – до 150 грн. На графіку показано, як зменшується кількість заявок під кінець навчального року і в літні місяці та знову зростає перед і на початку навчального року. Саме така тенденція провокує теж пропорційну зміну вартості індивідуальних уроків.

Аналітичні дані сервісу BUKI — на графіку показана кількість заявок в обласних центрах України, без урахування заявок у малих містах та на зайняття онлайн

Дуже важливо знайти саме свого репетитора, який не тільки допоможе надолужити чи здобути знання в певній сфері, але й підкаже, на що звернути увагу, коли обираєш професію.

Допомога у професійній орієнтації

Вибір майбутньої професії – важливий крок у житті будь-кого. На жаль, багато школярів підходять до цього питання спонтанно та несвідомо. Найчастіше причина полягає в тому, що під час навчання у школі у дитини немає особливих схильностей чи талантів до окремої професійної діяльності.

Грамотний та небайдужий викладач підготує підлітка до самостійного та усвідомленого вибору професії. Це відбудеться максимально ненав’язливо в процесі виявлення можливостей та інтересів учня.

Де і як знайти хорошого репетитора?

Педагоги рідної школи часто бувають надто завантажені. У пошуках репетитора через друзів та знайомих можна витратити дорогоцінний час, але так і не знайти ідеального викладача для себе. У такій ситуації на допомогу приходить онлайн-сервіс БУКІ. Міжнародний інтернет-майданчик зі зрозумілим і простим інтерфейсом призначений для пошуку репетиторів з будь-яких предметів. У базі сайту десятки тисяч спеціалістів із різних сфер. Відшукати потрібного не важко.

Алгоритм роботи з платформою:

1. Вказати на головній сторінці сайту предмет, своє місцеперебування (поставити відмітку, якщо плануєте заняття онлайн) й натиснути кнопку «Шукати».

2. Наступний крок – обрати викладача з каталогу BUKI. Використовуйте фільтри у лівій частині екрану, натисніть кнопку «Зв’язатись з репетитором».

3. Заповнити заявку, вказавши предмет, рівень, місце занять, періодичність та тривалість уроків.

4. Дочекатися відповіді викладача та домовитися про перший урок.

Викладачі репетиторської компанії проводять заняття онлайн або вдома. Професійний рейтинг спеціалістів побудований на реальних відгуках учнів. Виконати пошук можна за різними параметрами, включаючи предмет, локацію, вартість занять тощо.

Які предмети обрати для літніх занять?

Літня перерва в навчанні – наукове явище, яке вивчається психологами понад сто років. Результати досліджень Університету Джонса Хопкінса (Johns Hopkins University) та опитування Національної літньої освітньої асоціації (National Summer Learning Association) надали вченим можливість з'ясувати, що понад усе влітку губляться знання з точних наук: математики, фізики, хімії. У той самий час кількість помилок на письмі майже не збільшується.

Вибір предмету залежить від успішності учня в школі, його інтересів та прагнень. Доцент університету Південної Каліфорнії, США, Девід Куінн вважає, що заняття з репетитором в жодному разі не повинні стати покаранням. Ефективність уроків з-під палиці – нульова. Необхідно пояснити дитині користь навчання та прийняти рішення колегіально.

Додаткові занятті необхідно проводити регулярно. Ідеальна частотність – дві академічні години в першій половині дня. Однак не слід забувати й про деяке послаблення графіку – якщо час уроку співпав із цікавим фільмом чи важливим для дитини футбольним матчем надворі, не силуйте дитину навчатися.

На чому ж зупинитися: на шкільній програмі чи творчому розвитку – питання індивідуальне. Його необхідно вирішувати батькам спільно з учнем, прислухаючись до його думки та побажань. Лише в цьому випадку літні уроки пройдуть з оптимальною користю, нададуть можливість наздогнати втрачене та не забути шкільний матеріал.

Освіта.ua
30.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хаyc
Репетитор Улитка? Definetely. См. https://ru.wikipedia.org/wiki/Кривая_забывания
Sensei Kiev
Наважуся дати владі пораду. У серпні місяці проведіть опитування серед батьків. Причому по кожному регіоні та районі окремо. Чи готові вони дітей вакцинувати Pfizer? Якщо 75 %, скаже так. Тоді нехай купують форми і готуються до очного навчання. Якщо ні. Тоді замість форм рекомендувати купувати гаджети та подбати про Інтернет. Або все знову буде, як минулого року. За місяць навчання загнали цілу країну у Червону зону. Причому на довго.
Sensei Kiev
Звісно що інвестиції! Почнемо з того, що за вікном увесь світ громить пандемія. А отже у вересні місяці перед учнями та батьками може постати нелегкий вибір. Або вакцинуватися усім геть. А в першу чергу учням і йти до школи, або удосконалювати дистанційну освіту, та працювати дистанційно. Все ніби нічого, але ось тут відбудеться самий глобальний поділ суспільства. Одні скажуть так, адже треба вчитися. Інші скажуть, що вакцина не така вже і безпечна, тому самі не будуть вакцинуватися, а також дітей не дозволять вакцинувати. Ще у місті враховувати всі побажання можна, тобто одні будуть працювати очно решта дистанційно. А от у сільській місцевості криза буде значно більшою. Там не має вибору між школами. Або всі очно, інакше дистанційно. 200 учнів ніхто не переведе на сімейну освіту. По-перше, знань не буде, а по-друге, велика кількість. Як не мене владі треба напрацювати виважений підхід. Адже поділу суспільства не варто допустити. І це, дуже важливо.
Sensei Kiev
Як сама звичайна людина, яка вихована совком, я розумію, що має бути, як колись було, а з іншого боку, саме у цьому питанні, варто все таки трохи розумніше дивитися на ситуацію. Добре буде якщо хворих багато не буде. Тоді аби 1-4, то вчитися будуть. А якщо буде інакше! Це по телебаченню 170 випадків. А ви зайдіть у електричку. 2,3 людей постійно мають симпи ГРВІ. А маршрутки, а решта... На перед забігати не варто. Але досвід ЄС показує, що треба готуватися до всього.
Коментувати
ТТ
Лікарі держустанов приймають безкоштовно зранку і виписуть направлення на свої ж платні прийоми після обіду!!! То чому б і вчителям так не робити! Це сарказм. Але ж і правда нашого часу.
!!!
Не забудьте платити податки та займайтеся не зі своїми учнями, бо це неетично! А краще знайдіть собі іншу роботу, раз з цією у школі не справляєтеся.
)))
Для !!!: саме так! Бабло рубиться "не відходячи від каси" без всяких податків, бо з такою освітою всім конче необхідні репетитори. І навіть не в 10-11 класах. Попит з’являється вже з 5 класу. Летимоооо.... у прірву
Коментувати
підар
пиздаболство єбане сука хуйня. і вопше це така параша шо я б тут даже не срав бля це така залупа шо пристрілитись хочеться