Стандарти для шкільних екскурсій мають бути обов'язковими

Треба створювати правила безпеки, дотримуватися їх і контролювати дотримання іншими

Стандарти для шкільних екскурсій мають бути обов'язковими

Стандарти щодо шкільних екскурсій потрібно робити обов'язковими, а не добровільними, як це є нині.

Про це сказала голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За її словами, наразі існує ряд стандартів щодо шкільних екскурсій, але вони добровільні.

«На нашу думку, їх потрібно робити обов'язковими, а також, звісно, слідкувати за відповідною інфраструктурою на туристичних об'єктах, вести роз'яснювальну роботу», – наголосила Мар'яна Олеськів, коментуючи загибель дитини під час шкільної екскурсії на Львівщині.

Також вона повідомила, що у змінах до закону про туризм, який наразі ухвалено в першому читанні, багато з цих аспектів враховано, зокрема штрафи і виявлення незареєстрованих туристичних операторів.

«Потрібно створювати правила безпеки, самим їх дотримуватися і контролювати дотримання іншими. Це працює у всьому цивілізованому світі», – підкреслила Мар'яна Олеськів.

Освіта.ua
14.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ростислав
Хватит уже из школы делать " цирк", а из учителей лакеев " чего изаолите?"Оствьте только функцию " учить"!!!
Лілія
Шкільні екскурсії з сучасними дітьми? Ворогу не побажаєш! Діти різні і неможливо кожного бачити одночасно. Дивишся на одного, а інший, не зважаючи на всі твої роз’яснення, попередження, лізе саме туди, куди не можна! Я була два рази з дітьми на екскурсії і більше - НІ! Навіщо вчителю відповідати за тих, хто не особливо прислухається до голосу розуму? Батьки хотіли б, щоб їхніх дітей возили, розважали, але множать відповідальність твою в кілька раз! Слава Богу, що у мене не було неприємних пригод, але я вирішила раз і назавжди: У ДІТЕЙ є БАТЬКИ і нехай САМІ возять своїх ДІТЕЙ куди хочуть. Поки не буде покарання батьків за неадекватну поведінку дітей в школах, поки діти можуть всіляко знущатися з вчителя, доти - САМІ! Ні! Я не ображена і зневажена вчителька! Я успішна і люблю дітей та навіщо іншим вчителям ці нерви ніяк не розумію! Розважати чужих дітей? Яка оплата? Туроператор хоча б має відповідні кошти. А ВИ?