Регіони перевірять стан пожежної безпеки шкіл

МОН та обласним адміністраціям доручено створити безпечні та нешкідливі умови освітнього процесу

Регіони перевірять стан пожежної безпеки шкіл

Міністерству освіти та науки та обласним державним адміністраціям доручено до 30 серпня створити безпечні та нешкідливі умови освітнього процесу у сфері пожежної безпеки.

Відповідне рішення ухвалено за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, Міносвіти та обладміністраціям необхідно до кінця літа забезпечити експлуатацію об’єктів сфери освіти відповідно до вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також заборонити експлуатацію об’єктів, діяльність яких створює загрозу життю та здоров’ю.

Окрім того, має бути проведена робота із забезпечення належного контролю виконання заходів забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти, а також проаналізований протипожежний стан підпорядкованих закладів освіти.

Освіта.ua
08.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки
Батьки Драчинець шоковані. Для чого було зривати пожарну сигналізацію? Вона у багатьох школах не робить. Але вона на місці. Якщо не робить то можна відремонтувати, а якщо не має то звідки взяти. Дивує байдужість дирекції. Це при тому що один пожар у школі був. Діти чорні від сажі вибігали з школи. Для чого чекати рішення суду про заборону роботи школи? Голі босі і у вінку таке про Драчинську школу. Шафи пусті. Бази ніякої. Майстерню профукали. Ще багато чого. Хочемо окремо сказати про камери у школі. Після їх встановлення діти стали набагато гірші. Нервові, неурівноважені, дратівливі. Це хіба до добра? На дворі ми не проти камер. Їх там і треба. А у середині вони лишні. Якщо хтось це читає з школи, то скажіть після камер стало ліпше? Набагато гірше.
Мамаївська ОТГ
Для Батьки: Рішення суду про заборону експлуатації будівлі це погано. Але за літо можна зібрати по селі гроші і усунути усі недоліки. Або ті 4 мільйони пустіть на внутрішні потреби школи. На вашу школу вже в так пішло багато грошей. Скільки можна тягнути і тягнути?
Коментувати