Учителів малювання запрошують на онлайн-інтенсив
PR

Онлайн-курс ознайомить педагогів з інноваційними методиками викладання візуального мистецтва

Учителів малювання запрошують на онлайн-інтенсив

PinchukArtCentre і Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової запрошують учителів образотворчого мистецтва на ІІІ онлайн-інтенсив у межах програми WALLFALL. 

Курс розроблений з метою представлення та популяризації інноваційних методик викладання візуального мистецтва, які дозволять отримати теоретичні та практичні навички для урізноманітнення процесу викладання.

Учасники познайомляться з авторами новітніх освітніх методик, візьмуть участь у воркшопах від сучасних художників і провідних викладачів мистецтва, отримають підтримку психологів, а також матимуть можливість долучитись до онлайн-обговорень з лекторами інтенсиву.

Інтенсив розрахований на 50 вчителів з усієї України. Їх буде обрано з претендентів, які подадуть заявки на участь за посиланням.

Спікерами та лекторами інтенсиву будуть засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слава Фролова, авторка та ведуча освітніх програм для дітей з інвалідністю в PinchukArtCentre Ольга Шишлова, художниці Алевтина Кахідзе, Катя Бучацька, Оксана Садовенко, художник та куратор Єгор Анцигін.

Також участь в інтенсиві візьмуть музикантка та продюсерка літературно-музичних проєктів Соломія Чубай та психоаналітик, медіа-психолог, експерт проєктів на телеканалі СТБ Анна Кушнерук.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією події інтенсиву відбуватимуться в онлайн-форматі.

Формат онлайн-інтенсиву передбачає щоденний перегляд та обговорення лекцій від спікерів. Окрім лекційного формату, будуть проводитися зум-обговорення та дискусії з запрошеними спеціалістами.

Онлайн-інтенсив відбудеться з 14 по 18 червня 2021 року. Участь у курсі є безкоштовною. 

Реєстрація на курс триватиме до 9 червня 2021 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
07.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів