Міністр виступив проти надмірних контрольних для школярів

Надмірна кількість контрольних і тестових робіт не є найкращим шляхом оцінювання здобутих знань

Міністр виступив проти надмірних контрольних для школярів

Надмірна кількість контрольних і тестових робіт не є найкращим шляхом оцінювання здобутих знань учнями в доволі стресових для них умовах дистанційного навчання.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет після спілкування зі школярами під час відвідання Міжнародного дитячого центру «Артек».

За його словами, йому було корисно почути думки дітей, які розповіли міністру про значну кількість домашніх завдань і контрольних робіт.

«У цьому питанні треба витримувати баланс, аби не перекладати на школярів усю відповідальність за вивчення того чи іншого предмета. До того ж існує чимало форм контролю засвоєних учнями знань на основі інтерактивних підходів», – зауважив міністр освіти.

Освіта.ua
26.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолий
ЗНО не стесовий???? Ви вже не знаєте що вже придумати. Придурків, які школи не бачили не знайшли.,. ... . ., ... ... ... ...
небайдужий
Пане Шкарлет!А ви,взагалы, що небудь знаєте про навчально-виховний процес в школах? Мабуть НІ!!!!Замість того,щоб мотивувати дітей до навчання, ви займаєтесь дурньою! СОРОМНО за МОН!!!
sergey1979
Міністр з Марса напевне прилетів. Кількість/зміст робіт визначена саме міністерством. А на інтерактивність натякає типу щось на комп’ютері/телефоні потрібно тільки потицяти, але Ж ГОЛОВОЮ все ж потрібно буде думати. Зараз дітки не переймаються - прочерки поставлять, інколи їм лінь і хрестик поставити - вони ж будуть блогерами, зароблятимуть купу грошей.(А ДПА В початкових + контрольні міністр думає що це нормально?)
Тато
С удивлением прочитал, как тут кто-то просит сделать попроще задания на экзаменах. Вы что, люди, вообще иппанулись после карантина? Требования к знаниям снижать нельзя! Требования к знаниям - это константа!!! Был карантин - какая разница? ВОт и получайте свои 5-6-7, если вашему ребенку нужен погоняло.
??
Для Тато: так если обучения не было? Что можно требовать?
Коментувати
Дохтур Комаровски
Вопрос министру - какого пуя он в маске ? Не надело иппать людей в мозг? Вопрос министру - какого пуя он в маске ? Не надело иппать людей в мозг? Вопрос министру - какого пуя он в маске ? Не надело иппать людей в мозг?
Тато
Что министр, что журналисты - истуканы безграмотные. Что значит "надмірні контрольні" ??? Неужели слово "кількість" трудно было вставить? Что за речь суржико-дебильная? Вы похожи на прид--урошных рекламистов с их калькой с английского "Зубная паста для идеальных зубов" - где просрано весь смысл!!! Ведь здоровым зубам паста нахрен не нужна!!! А министр.... горе гороховое, что ж он через прессу-то блеет! Он же министр! Он без лишнего крика должен отдать приказ - и отменить все контрольные, если не боится ответственности перед будущим...
Тетяна
А пан міністр знає, що робиться у містах з реформуванням шкіл? Нібито він сам сказав, що закриття 10 класів у школах в 2021/2022 році не буде, а діти з 9 перейдуть у 10 класи тих самих шкіл, де вони навчались! То чому ж місцева влада того ж Кривого Рогу чи Дніпра робить інакше?
яжемать
Может быть все контрольные и по программе, но провести урок учителя часто "забывают" - то у них срачка, то болячка, то праздники, то мероприятия - материал не объясняется, зато про контрольные никогда не забудут! Знают, блин, что будет 80% двоек - все равно - КОНТРОЛЬНАЯ!
Кеп очевидность
Для яжемать: Вы подобными комментами сами себя топите. 80% двоек? Значит остальные 20% таки осилили программу, поняли материал на уроках, выполнили дз для закрепления и могут рассчитывать на нормальную оценку? Хм, удивительно, правда? А то, что большинство людей идиоты, а прогресс двигает меньшинство - давно общеизвестный и доказанный факт. Так что не переживайте, вы будете в большинстве!
Яжмать
Для Кеп очевидность: остальных тянут учителя вместе с бегающими родителями. А дети как не знали ничего, так и не знают).
Кеп очевидность
Для яжмамки: Вам так хочется верить, что не только ваш, кхм, не очень умненький? И остальных просто тянут?) Ооооок, что тут еще скажешь) Дивный новый мир... И люди всё интересней) Побуду Вангой. Дальше будет универ (или бурситет?) с такими же тупыми преподавателями, а потом работодатель-идиот, не оценит дитятку, не рассмотрит таланта.)
Коментувати
Andrew Brown
Просто пан міністр має до школи такий самий стосунок, як Надя Дорофєєва до геологорозвідки.
Влад
краще б ви завдання на зно зробили легшими, бо ми майже рік вдома сиділи... тим паче не за нашої провини.
іГОР
МІНІСТРЕ УЧНІ БІЛЬШЕ ХОТЯТЬ КОНТРОЛЬНИХ І ТЕСТІВ НІЖ УСНОГО ОПИТУВАННЯ БО ТАМ МОЖНА ВГАДАТИ АБО СПИСАТИ А УСНО ТРЕБА ЗРАЗУ ВІДПОВІДАТИ ТАК ЩО ПАН МІНІСТР ВІДСТАВ ВІД ЖИТТЯ
Поганий учитель
А пан міністр хоч щось знає про навчальну програму, про кількість тем, необхідних для вивчення предмета, про кількість контрольних робіт, що дорівнює кількості тем? І все це прописане в методичних рекомендаціях того ж МОН, яке очолює пан міністр. Одна рука не знає, що робить друга. Пан міністр, змінюйте програми і вказівки до вивчення предмета і буде вам щастя. А то вчителі, що виконують навчальну програму , виявилися "злими поліцейськими" і тут з’являється "добрий поліцейський" пан міністр і виступає проти надмірних контрольних. Ну чим не бред? Зміни програму і не мороч голову нікому. А батьки і учні не розуміють ситуації, думають, що вчитель (сякий-такий безжалісний)проводить стільки контрольних, скільки захоче, а пан міністр тепер біленький та пухнастий
Якось так
Дуже ВЧАСНА позиція пана Міністра ;) Звичайно, коли ж про це казати, як не після того, як карантин з дистанційкою вже давненько закінчився та й навчальний рік закінчується.
Олена
Для Якось так: Так пожалілися ж бідні діти.
Наталія
Бла бла бла.... Бла бла бла - як міністра, так і вас! А де дії? І результатів годі чекати! От поговорили і розбіглися!
Коментувати