У школах офіційно дозволили організовувати кейтеринг

Засновники та директори шкіл можуть вибрати найефективнішу модель організації харчування

У школах офіційно дозволили організовувати кейтеринг

Директори шкіл та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку зможуть використовувати кейтеринг як найефективнішу модель організації харчування. Про це йдеться в новому Порядку організації харчування, затвердженому Урядом.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту постанови КМУ «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», документ розроблений з метою врегулювання організації харчування дітей у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з урахуванням рекомендацій ВООЗ.

Відповідно до нового Порядку організації харчування, засновники та керівники закладів освіти та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку можуть вибрати найефективнішу модель організації харчування з урахуванням особливостей відповідного закладу – кейтеринг, шляхом здачі харчоблоку закладу в оренду для організації харчування дітей та власними силами закладу.

Також Уряд підтримав рішення з одноденним доопрацюванням рішення щодо зміни організації харчування дітей у школах, дитячих садочках та дитячих таборах відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, зокрема щодо споживання жирів, цукру та солі.

«Упровадження вимог дозволить знизити споживання цукру до 25 г на добу, солі на рівні менше 5 г на добу, насичених жирів до 10 % добового раціону, що сприяє профілактиці гіпертонії та знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи та інсультів у дорослому віці», — зазначено в документі.

Документ також передбачає повну заборону на включення у меню для дітей ковбас, сосисок, заморожених напівфабрикатів, інших технологічно оброблених м'ясних та рибних страв. Також зі шкільних їдалень мають зникнути газовані напої з підвищеним вмістом цукру та енергетики, борошняні кондитерські вироби.

Окрім цього, пропонується врахувати у меню дитячих їдалень потреби дітей-діабетиків та тих, хто не сприймає глютен чи лактозу. Також МОЗ рекомендуватиме розширити раціон дітей коштом овочів і вибудовувати шкільне меню на основі біологічних потреб дитячих організмів.

Освіта.ua
24.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель і мама
кейтеринг. Люблять у нас чужі слівця. Це ще раз доводить, що ми нація рабів, які послуговуються чужою мовою. Соромно від наших урядовців та і журналістів, які писали цю статтю, адже не можна розширювати раціон дітей "коштом" овочів. А тепер стосовно харчування дітей у сільській школі - кухарі щоденно зварили свіжі смачні страви, як домашні. Без всяких викрутасів: суп, борщ гарніри з макаронів чи каш, свіжі салати. Основне в харчуванні - це є мясо. А ось тут вже проблема, бо поставщик "везе" його з третьої області. Та і мясом це назвати не можна, бо вигляд у нього після розморожування, як у сопель. Чому кухарка не може взями мясо у сільського мясника, який має всі санітарні дозволи на його реалізацію? Я розумію, що у місті інші механізми, але ж не можна всіх під одну гребінку.
Валентина
Для Вчитель і мама:
Коментувати