Для аудиту шкіл залучать понад тисячу експертів

Державною службою якості освіти підготовлено 1 300 освітніх експертів з аудиту шкіл

Для аудиту шкіл залучать понад тисячу експертів

Державною службою якості освіти підготовлено майже 1 300 освітніх експертів, які будуть залучені до проведення інституційних аудитів українських шкіл.

Про це повідомив голова Держслужби Руслан Гурак.

Окрім того, Службою проведено навчання 1 132 експертів, які вивчатимуть  практичний досвід роботи вчителів початкових класів під час сертифікації педагогічних працівників.

За словами Руслана Гурака, минулого року Державною службою якості освіти було проведено 48 інституційних аудитів шкіл, у частині з них апробована процедура аудиту з використанням очно-дистанційної моделі.

Освіта.ua
22.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мозг
Бляха, чем дальше - тем веселей) "Експертів" хмм... В какой области это будут эксперты? Право? Економика? Педагогика? Методика преподавания? Инженерия? Все вместе? Что ж за монстров там таких набрали. Аж страшно подумать, что они на проверяют по заученым методичкам. Уверен, будет очередной отмыв бабла (типа штрафы. Но школа - гос учреждение, которое и так деньгами не распоряжаться, выходит государство штрафует само себя. Тупистика), показательные порки (правительство хорошее, вот и проверки новые придумали, а учителя - плохие. Это они во всем виноваты.), кумовство (понятно же, что "эксперты" - люди вообще от всего этого далёкие, но с родственниками). Блин, запасаемся попкорном) Интересно, что будет, когда аудит покажет несоответствие школ новым правилам?) Неужели доукомплектуют, достроят, наберут недостающий персонал и т.д.?=)
Іван
Раніше,така служба була в Києві і вистачало.Тепер роздули штат у кожній області,їх перевірки є точна копія фронтальних перевірок з незначними новаціями,і все. Країна бідує,а тут,паралельно з купами управлінців,які також нікуди не поділись,ще й ця мегаструктура! Звісно,що зарплати в учителя низькі,все пішло на перевіряльників!
Шервурд
Державна служба якості прямо як Робін Гуд у периносному розумінні. Відбирає від бідних щоб годувати багатих.
лохотрон чи маразм
Все крутиться і вертиться навколо одного - наживи і корупції. Майже кожна друга школа не відповідає жодним вимогам по санітарним та протипожежним критеріям, у кожній третій школі не має заземлення і чи не у кожній школі десь дах протікає. Про який взагалі аудит може йти мова? Вам ЗНО, атестації та сертифікації хіба мало? Ви прикривайте вашу бездіяльність різними шманами та грантами. А жодного покращення ніхто і ніде не відчув. Мені цікаво чи хоч один міністр відвідував зимою звичайні не показові школи? Там іноді -1 в класах. Чому міністри це не аудитурують? Бо там не має звідки гаманці набити.
або Ще мало зїли українську освіту?
Доброго дня, скажіть, будь ласкам, коли буде АУДИТ У ПРЯМОМУ РОЗУМІННІ СЛОВА НА МІЛЬЙОННІ ОБОРУТКИ ПРИ БУДІВНИЦТВІ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ: ШКІЛ, ДИТЯЧИХ САДКІВ. чЕКАЄМО ВАШ АУДИТ З НЕТЕРПІННЯМ, ПРИ НАГОДІ ПЕРЕНАПРАВИМО ВАС У ПРАВИЛЬНЕ РУСЛО.
Andrew Brown
Цікаво, чи у Фінляндії, перед освітньою системою якої так плазують наші недореформатори, передбачено цю ганебну процедуру, що у нас має горду назву "інституційний аудит"? Питання риторичне, чи не правда? Бо там щонайменш довіряють учителеві, слово якого закон, а диплом учителя означає належний статус у суспільстві. А у нас все імітація...
ВЧИТЕЛЬ
Державна служба на чолі з Гураком мабуть для того і створена , щоб не допомагати освіті України а й далі знищувати її. Невже й за кордоном є така служба??? Пане міністр - коли ж ви станете на сторону простого вчителя , а не будете виконувати всі забаганки попередників, БЮРОКРАТІЯ НАСТУПАЄ - ГАНЬБА !!!