Більшість українських шкіл розпочали звичне навчання

Більшість українських шкіл у понеділок розпочали освітній процес в очній формі

Більшість українських шкіл розпочали звичне навчання

Більшість українських шкіл у понеділок розпочали навчання в очній формі.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, за парти повернулися майже всі учні Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської та Житомирської областей, а також столиці України.

У Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській, а також у Херсонській та Харківській областях навчання в очному форматі розпочали 90% шкіл.

Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях.

На Полтавщині переважно застосовані змішана й дистанційна форми навчання.

У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою.

У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи – за змішаною формою.

У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково – дистанційна форми навчання.

Міністр освіти також нагадав, що відвідування шкіл учнями заборонено в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу.

Освіта.ua
25.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мозок
Звісно. Чи вам треба почекати, доки всі інші зроблять, в них завдання перевірять, а потім ваш спише на 12? Є певні терміни відповідно до навчальної програми. Якщо ви в них не вкладаєтесь - знач недоразвиті. Знач - в спецшколу.
???
Для Мозок: дебільний сайт з вчитеями-дебілами. Сам ти недоразвитий. Навчання немає, є самонавчання і ніхто не вправі його оцінювати, не давши знань!
Мозок
Ну звісно. Всім недоразвитим здається, що вони самі розумні. Якщо самонавчання, то, напевно, вы скористалися новим законом і дитина вчиться вдома? На домашньому навчанні? Ні? Так що ж воно, таке геніальне, в школу до вчителів-дибілів ходить? Отож, не гавкайте тоді. Бідні вчителі, в яких така яжмамка "прописалася".
Коментувати
???
Скажіть, будь-ласка, чи має право вчитель під час самонавчання (по-сучасному, дистанційка), скидувати тільки завдання і погрожувати, що за несвоєчасне здавання домашніх робіт оцінка на бал нижче, або зовсім не прийме?