Уряд ухвалив постанову про збільшення зарплат освітян

Кабінет Міністрів затвердив нову тарифну сітку для зарплат працівників бюджетних установ

Уряд ухвалив постанову про збільшення зарплат освітян

Кабінет Міністрів затвердив нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат працівників бюджетних установ. Рішення дає можливість збільшити зарплати вчителів майже на 20%.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, уряд цього року виділив на зарплати  вчителям майже 100 млрд грн.

«Сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами», — зазначив Шмигаль.

Освіта.ua
20.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Показник, як можна формувати суспільну думку через мережу інтернет. Рознесли по всіх виданнях про підвищення зарплати саме освітянам, забувши добавити, що мова йде про підвищення мінімалки для всіх. Потім тихо забрали надбавку за престижність, мотивуючи відсутністю коштів. Все, всі батькосои і яжемамки волають про паразитів вчителів, які забирають у них шматок хліба. По факту ніякого підвищення не відбулося, тепер вже і вчитель вищої категорії має посадовий оклад на рівні мінімалки.
Оля
Авансу нема ,зарплати нема, матеріальної допомоги нема. Зате є наказ про зняття престижності. Це при тому ,що в районі найбільші залишки субвенції в області. Аргумент- відсутність коштів
Соня
А авансу немає ні в кого! Початок року! Отримаємо все зразу! Або прийде днями аванс, а слідом зарплата! Цьогоріч в такій ситуації опинились майже всі.
Соня
Мене цікавить наступне!Коли діти перестануть ходить по репетиторах? Чим більше дітей певного вчителя іде на репетиторство-тим менша повинна в нього бути зарплата! Коли на це держава зверне увагу?
Любов
Для Соня: зазвичай це залежить не від учителя , а від учня. Як ви поясните те , що в одному класі є здібні учні , а є ті, яким байдуже на навчання? Не пишіть нісенітниці ????‍♀️
Коментувати
Вчитель
27 січня. А авансу і досі нема. Важко мабуть рахувати 4000 доларів на вчителя.
Ira
А вихователям???!!! Ми що не такі самі педагоги як вчителі???!!! Також маємо педагогічну освіту, працюємо з дітьми, проводимо уроки ( заняття), прививаємо культурно- гігієнічні навички, вчимо самообслуговуванню, виховуємо патріотичне, моральне виховання, проводимо дослідницьку діяльність, ігрову, пізнавальну... Працюємо в лок даун, карантин!!! Так само, а то й більше спілкуємося з батьками, дідусями, бабусями вихованців!!! Це справедливо, по вашому, шановні "слуги народу"???!!! Ганьба!!!
валентина
Для Ira: зп збільшать всім , бо це прив’язка до мінімалки. У вихователів також зросте
Коментувати
ВП
Найкращий відомий шкільний учитель дистанційно, послухайте: https://youtu.be/yN2msjiWP6w
Олексій
Педагоги з вищою категорією мають за сіткою 6300, техпрацівниці в захваті...
Western Odessa
Міністр кращий, але його оточення не дають оновити соросятсська брашка , що пролізли у всі всі фракціі парламенту. А найбільше шкодять братки Стадний і Бабак, які утримують Шарова іК‘ , а ще заходенець Шмигель не дає поперти галичанку Манзійку. Шкарлету слід ставити питання руба! Гнати сміливо , в три шиі!!! Інакше розчарування і втрата довіри...
Кока
Для Western Odessa: Невже тебе в Одесі так цікавить, як там кубляться в міністерстві. Знаєш прізвища, хто за ким стоїть, хто кого... Оце життя в тебе повноцінне
Коментувати
Педагог
Сьогодні 24 січня, а авансом і зарплатою і не пахне... ЗЕ-КЛОУН, ШМИГАЛЬ, ШКАРЛЕТ - ЧОМУ ТАК???
Вчитель
Для Педагог: Це питання не до них, а до Ваших місцевих! Нам, до речі, аванс виплатили ще 20.01, правда по старих ставках.
Коментувати
Педагог зі стажем
Дай БОЖЕ цій дебільній владі жити лише на мінімалку. Говорив клоун про зарплату ачителя в 4 тис долярів, - то ще одне таке підвищення і будемо мати 4 тис гривень (при стажі роботи понад 35 років, вищих категоріях та пед.званнях). Кричав же "Зробимо їх разом" - от і "зробили..."
Анна
Цікавить ще той факт, чому лікарняний у нас не оплачується, нібито державна установа школа?коли дитина хворіє часто , то ми залишаємося вдома, вийшли на роботу а зп копійки отримали . Дуже образливо,якщо чесно! І хотіла запитати можливо хто знає питання вислуги не буду підіймати ??? А то з нашими учнями так здоров’я кожного дня "краще " стає!!!
Вчитель
Для Анна: Закон гарантує пенсію за вислугою років (ст. 57). Але, як нам повідомили, лише тільки через суд.
Олена
якщо у вас лікарняний по догляду за дитиною, то його вам сплачує соцстрах, установа оплачує (5 днів, решту - соцстрах) лікарняний, якщо хворіли ви до речі, зараз оплачуються навіть вихідні, якщо вони увійшли в період, коли ви хворіли, або ви доглядали хвору дитину
Коментувати
Ангеліна
Молодь, тікайте хто може з наших шкіл: вимоги ростуть, заробітної плати немає, престижну немає І сьогодні особливі діти.
Любов
Для Ангеліна: Чому ж ви в школі працюєте, якщо така печаль ?)
Коментувати
Леон
Ах підвищення, зарплату підняли"тіпа" тарифи підняли ще більше, престижність зменшили.Але відчиьались підняли ж !?! А по суті зменшили. Продали крч!!
Елена
Вопрос. Когда отменят через день или около 1 дня . Прежнее повышение отменили, чем не понравилось. Отчитались, что повысили, то что потом отменили забыли сообщить людям.
Колежани
Підкажіть будь ласка. чи "попадають" під цю ухвалу викладачі фахових коледжів? Дякую
Тетяна
Підскажіть, а яка зарплата і посадовий оклад в помічника вихователя ? Я працюю в садочку, і в нас всі нарахування (це лікарняний, відпустки) ідуть із суми 3000грн. Де можна дізнатися про наші тарифні ставки.
Економіст
Для Тетяна: в залежності від тарифного розряду. з 01.-1.2021 року буде від 4859 (по 10 т.р) до 5660 (по 12 т.р.) на ставку. Все залежить від вашого навантаження.
Елена
(5660-4859)/4859*100=16,48 % очень на 20% не похоже.
Економіст
Для Елена: Ви про що пишете? чому посадовий одного розряду ділите на посадовий іншого? що Ви хочете отримати в результаті? до чого тут 20%?
Коментувати
sergey1979
Опа, знову підняли. Другий раз на місяць. Заживем... Якщо чесно - кидають з ОТГ в ОТГ, через бюрократію ніякої зарплати вже місяць не бачили. Ніхто з чинуш і не поцікавиться за що жити :((
ДепартаментДюсолей
Як вже дістали ці подвійні стандарти, коли на біле - кажуть чорне і навпаки! Ну, яке це підвищення для викладачів, коли це підвищення мінімалки і відповідно воно впливає на підвищення для всіх бюджетників! Для чого цей підлий піар?
Ірина
Думаю, що з такими "покращеннями" наша держава має називатися Українська смішна республіка. Хоча насправді прикро.