Учні випускних класів мають повернутись до навчання, - міністр

Повернення учнів 9-х та 11-х класів до звичного навчання є вкрай необхідним та важливим

Учні випускних класів мають повернутись до навчання, - міністр

Повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим.

На цьому наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, вчителі мають перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Також хвилюються батьки та школярі, які протягом поточного навчального року готуються до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі.

Також міністр освіти повідомив, що після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання.

«В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти», – зазначив Шкарлет.

Водночас він додав, що зараз розглядається питання повноформатного або змішаного навчання для школярів інших класів. Відповідно, тривають консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.

Освіта.ua
19.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зоряна
Дитина якщо хоче навчатись, буде навчатись і вдома і в школі. Є учні, які ходять в школу і нічого не вчать та ще й поводяться не виховано. Вчитель не може провести нормально урок. Я вважаю, зараз при такій ситуації йти трохи небезпечно у школу як учням так і вчителям, адже на маленьке приміщення (клас) по 35 учнів, без масок
Sveta
Навіщо це навчання в 11 класі. Спокійно собі діти вчились вдома і не хворіли та мали більше часу для підготовки до ЗНО. Який сенс ? Скільки ще того навчання залишилось , якщо і так майже весь 1-й семестр провели на дистанційці.
Местный
А теперь давайте возьмём в руки калькуляторы и посчитаем. За сегодня 4 383 нових випадки. Из них "госпіталізовано – 2 011 осіб", "летальних випадків – 212". А теперь посчитайте в процентах госпитализацию и в процентах смерти от числа госпитализации.
Галина
Будь ласка,не мучте дітей !!!!І тих вчителів,для яких важливо ,щоб кожен учень у класі засвоїв матеріал!!!!Я щодня бачу,з яким настроєм мій чоловік проводить онлайн уроки.Він годинами готується,щоб подати в такій формі,в якій діти мали б легше засвоїти....А після проведеного уроку розчарування...Поки є можливість-дайте людям нормально працювати.А діткам навчатися.Вірусом ще довго будемо хворіти,а повернути інтерес дітей до навчання вкрай важко.
Тарас
Для Галина: для вас краще мертвим але навченим?
Коментувати
Микола
Тобто потрібно повчитись повноцінно лише в 9 та 11 класі і все? Тоді ДПА і ЗНО можна здати без проблем? Які вони ці міністри смішні... Це напевне вже діагноз.
Тарас
Для Микола: Хто вчиться очно той вчиться дистанційно - перевірено практикою.Хто у школі в ігри гуляє той і вдома те ж робить. Вакцинація масова буде може восени. Можете вмирать, я не хочу
Коментувати
teach
Але не більше 6 уроків. Решта дистанційно. Не думаю, що в школах ставили математику чи українську останніми уроками.
2021
Учні випускних класів мають повернутись до навчання, - міністр Якщо вчителі не хворі...
!!!
Для 2021: таке враження, що в нас працюють одні вчителі). Люди кожного дня їздять на роботу
Тарас
Для !!!: де Більне. Їздять в масках на роботу це не 35 учнів в маленькому приміщенні і всі без масок. Один чхнув - маса захворіло -4% в трупарні.
Коментувати
Наболіло!
Повернути до навчання всіх! Досить цієї безглуздоі дистанційної освіти! Діти поступово деградують! Уже всі перехворіли в І семестрі, нічого вже боятися. Діти хворіють у легкій формі чи взагалі безсимптомно. У нашій школі близько тисячі учнів, і нікому не було поставлено діагноз COVID-19. Хоча педагоги й технічні працівники хворіли. З понеділка - всіх за парти!
2021
Для Наболіло!: У нашій школі близько тисячі учнів, і нікому не було поставлено діагноз COVID-19??? ЦЕ ЯК?? ВИ ДЕ?
Тарас
Для Наболіло!: Мої знайомі повмирали. Я перехворів важко але і мені діагноз КОВІД ніхто не поставив бо в лікарню на ШВЛ не возили
Коментувати
Анонім
Думаю що 1-4 класи за парти, а інші на дистанційці.На мою думу, це було б найправильніше рішення.Діти в 9 і 11 класах можуть спокійно залишатися вдома і самі займатися навчанням, а маленькі ну це зовсім нереально.Будемо надіятися що влада прийме правильне рішенння ....
зхвильована
Добре, 9,11 класи за парти. А як же інші класи? А як викладати вчителю, якщо у нього в один день і 11, і 5 класи за розкладом, а ТСО відсутнє на робочому місці?
teach
Для зхвильована: Розклад для усіх однаковий. Обмеження тільки при перебуванні біля гаджетів. І напевно для дистанційної форми треба менше уроків, ніж для очної форми. Тобто останні уроки так само дистанційно.
Коментувати