Держава виконує зобов’язання з утримання педперсоналу, - Мінфін

Держава продовжує виконувати зобов’язання щодо утримання педперсоналу шкіл

Держава виконує зобов’язання з утримання педперсоналу, - Мінфін

Держава продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання щодо утримання педагогічного персоналу закладів загальної середньої освіти для надання якісної загальної середньої освіти відповідно до законодавчо встановлених стандартів.

Про це сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Окрім того, за його словами, незважаючи на виклики, повʼязані з необхідністю реагувати на пандемію, держава стабільно продовжує підвищувати оплату праці вчителів.

«Тому передбачені у державному бюджеті на 2021 рік кошти дозволять органам місцевого самоврядування підвищити заробітну плату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в середньому на 25,5 %», ‒ повідомив Єрмоличев.

Він зазначив, що у Державному бюджеті України на 2021 рік на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти передбачено 99,6 млрд грн, що на 18,7 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

За ці кошти здійснюватиметься оплата праці понад 400 тисяч учителів.

«Напрямок фінансування освіти залишається пріоритетом держави. Адже якісна освіта має бути як у міській, так і у сільській місцевості, незалежно від того, де проживає учень», ‒ зауважив Роман Єрмоличев.

Освіта.ua
18.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Ставку підвищили на20% престижність зняли 20%. І вам підвищення! Галасу багато , а результат майже нуль.
Світлана
Во все времена мы назывались гордым именем Учитель или педагог! А теперь мы становимся... Внимание!!... ПЕДПЕРСОНАЛОМ!!! До нынешнего времени в школе был технческий и обслуживающий персонал, а теперь ещё будет и педперсонал! Слов нет! Эмоции зашкаливают!
Олег
Да,дожили. Зарплата учителя ниже минималки. Где профсоюзы? Где учительские достоинство? Не пора ли заявить о себе страйками? Если сознание рабское- то и не возмущайтесь тогда здесь.
реальність
Насправді ситуація така: Вже 29 років вчителі утримують державу, готуючи для її існування людські ресурси, бо без людських ресурсв не може існувати жодна держава! А натомість невдячна держава вже 29 років знущається з педпрацівників всіх рівнів і годує їх цинічними обіцянками про краще майбутнє, а сама в той час основні ресурси спрямовує на забезпечення олігархату і корумпованої вищої бюрократії!
Тётя Мотя
Для реальність: Пока на школу не назначена цена- просить у власти хлеб она должна... Наверно, плохо школа власть учила, Раз милостыней жить обречена. Омар Хайям
Коментувати
Серпень
Вчительство! Запамятайте прізвмище замміністра фінансів Єрмоличева. Це він ініціює зменшення держзамовлення, наполовину стипендіі, хоче відмінити надбавки, передачу пту на місця, закрити коледжі....
Сміх
Вчитель теж виконує зобов’язання, тобто свої посадові обовязки та ще й купу поверх них виконує. Так =) так: 1. незважаючи на виклики 2. на те як держава стабільно продовжує ОБІЦЯТИ НАПЕРЕД підвищувати оплату праці 3. адже якісна освіта має бути відповідальністю ВЧИТЕЛЯ на місці Посміявся, дякую.
вопросик
"Утримує - не утримує" - не важно... А вот интересно, что будет дальше с нового учебного года - в школах поголовно убирают старшую школу - будут ли сокращения?
Ірина
А заробітна плата молодого вчителя за пів ставки 3 350 грн, якщо не дають більше годин, - це добре? Як на таку зарплату жити?
Nataliya Nataliya
За єтс з 1 січня 2 категорія -5660 грн, 1- 6160 грн приблизно +- 20-30 грн. Це "великий прорив", особливо коли мінімальна заробітна плата більше 6000грн. ????????????
Євгеній
Де виконання закону про освіту? Ви не зобов’язання виконуєте, а вигадані вами поправки!
Педагог
Не вдалося новий майдан зробить з фопами - дарма черпаки роздали, баняки і каструлі, то давайте хоч тут школу і вчителів додушимо, бож у коментарях можуть найбільше бруду налити, а дана стаття - це лише підливання масла в вогонь. Ви краще напишіть, яка зарплата була пообіцяна перед виборами вчителям!! От шо напишіть. Вчитель живе на одну зарплату, бо в дєрібанах землі, бюджету участі не приймає; від отжиму бізнесу і підприємців дуже далекі, на кого справу брудну відкрить, а кому закрить за тисячі доларів, сорі, за сотні тисяч доларів - з таким процесом не знайомі? Замовні статті і репортажі проплачені ( кого відбілить, а кого почорнить) не клєпають. Як будете таку статтю писати, то, будь ласка, порівняйте ставки в ближньому, найближньому зарубіжжі... ПОНЯТНО??
ученик
Для Педагог: Далеко не на одну зарплату живёт учитель. Репетиторство процветает - не хочешь платить 200 грн в час за урок - оценки хорошей не получишь - так, по крайней мере, в нашей школе.
Валерий
Чушь пишите! Как можно не поставить оценку ученику, который действительно учится, а не просиживает время в тик токе и Инстаграмме во время уроков! Родители на это не обращают внимания на протяжении года, а в конце бегают: как так, почему такая оценка - учитель виноват
Коментувати
Дистанційка
Сама назва - ПРОВОКАТИВНА - це раз. ПРОВОКАТОРІ на САЙТІ так і сидять - це ДВА, Якби ви могли ( до тих, хто грає на роялі у кустах) , то ви б отих вчителів подушили б і не платили б, до чого власне йшло, бо закиди такі були у березні-квітні минулого року. Перестаньте втручатися і палки сунути в колеса нашої української освіти - однієї з найкращих у світі і НЕ ПАТЯКАЙТЕ і НЕ СВИСТІТЬ. !!!Перестаньте виконувати замовлення довбаних олігархів! «Напрямок фінансування освіти залишається пріоритетом держави. Адже якісна освіта має бути як у міській, так і у сільській місцевості, незалежно від того, де проживає учень», ‒ зауважив Роман Єрмоличев. - отож, бо. Чого мають бути на змішаному гавняному навчанні учні, де нема ніяких накручених результатів-ковід? Ніякі технології не замінять природнього навчання. Чи це нова технологія, щоб старшокласники завалили ЗНО і виїхали в Польщу? Ви б назвали свою статтю " Продовжуємо і надалі гнути донизу школу, або топити на дно"!!! Оце подразумєвається.
Оксана
Утримують тих, хто не працює! Вчителі ж зараз працюють втричі! Бо краще і легше провести три уроки в класі, ніж один в зумі. Хто плавав, той знає....
Местный
Как обычно, кроме школ других учебных заведений нет...
Сергей
Для Местный: зачем глупости говорите? Государственный бюджет касается ВСЕХ БЮДЖЕТНИКОВ!
Местный
Для Сергей: давайте мы ещё прочитаем написанное: "підвищити заробітну плату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти". Внимание вопрос: "к какому типу учебных заведений относятся училища и техникумы?"
Lenka Dolenko
Так, нажаль, всі ці підвищення зарплатні постійно обходять стороною коледжі. Або ідуть з приміткою, що якщо заклад сам знайде на це гроші зі своїх фондів (що смішно, при щорічному скороченні видатків на коледжі)
Коментувати
тамара
Дуже держава піклується... де 20000грн. молодим спеціалистам, які прпрацювали менш ніж 10років? Обіцяли в грудні.
Местный
Для тамара: та угомонитесь вы уже с этими 20К... И правильно, что не дали, ибо это поделит педагогов на чёрных и белых + среди молодых педагогов тоже поделит - чем учитель со стажем до 10 лет в школе лучше мастера в/н с подобным стажем в училище? или воспитателя в детском саду? Или преподавателя спец.дисциплин в техникуме?
))
Если и будет у вас зп 4 тыс. долл., все равно ныть будете.
Валерий
Зарплату в 4к долларов не надо, пускай просто выполнят требования закона об образовании, а точнее ст. 61
Коментувати
Ірина
А у нас тільки загальна середня освіта потребує підвищення зарплат? а інші рівні освіти ще не заслужили? А навіщо взагалі вчити? Достатньо вивчити два кольори - зелений та червоний, і гайда в Польщу на полуницю. Дивовижна країна.
Сергей
Для Ірина: а разве другие уровни образования на Луне живут? Эти 25,5% АБСОЛЮТНО ДЛЯ ВСЕХ БЮДЖЕТНИКОВ!
Местный
Для Сергей: Судя из ваших комментариев, вы не понимаете источники финансирования учебных заведений? Я не ставлю цель вас обидеть или принизить.
Коментувати
Сергей Лимонов
Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ?
Віктор
Дай бог, що6 січнева зарплата не була менше за грудневу. Вже прийшов наказ про 5% за престижність (було з жовтня 20%). Я так розумію їх виплачують з місцевого бюджету?
Аніта
Для Віктор: Буде. Проект бюджету ще не підписаний, а з січня, майже впевнена, престижність знизять до 5%, як завжди.
Коментувати
Сергей Лимонов
Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ? Де аванс за січень ?