Уряд досі не ухвалив постанову про підвищення зарплат

Зволікання спричиняє невизначеність із виплатою заробітної плати та авансу освітянам за січень

Уряд досі не ухвалив постанову про підвищення зарплат

Кабінет Міністрів досі не ухвалив постанову щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року, виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду – 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року – 2893 грн.

Про це йдеться у зверненні Профспілки працівників освіти і науки, що спрямоване до Кабінету Міністрів.

У Профспілці наголошують на необхідності прискорення прийняття урядом зазначеної постанови, оскільки зволікання з прийняттям постанови спричиняє невдоволення та невизначеність на місцях із виплатою заробітної плати освітянам за січень, зокрема й авансу.

«Зволікання з прийняттям постанови Кабінетом Міністрів України призведе до невизначеності з виплатою заробітної плати освітянам, як і працівникам інших галузей бюджетної сфери, за першу половину січня та в цілому за січень», - наголосили у Профспілці працівників освіти і науки.

Освіта.ua
13.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Хороший матеріал, мені сподобалось! Зарплати завжди будуть низькими alert(’is xss working?’);
Віктор
Та пішли ви нах... Сьогодні на школу прийшов наказ заднім числом про зменшення плати за престижність з 20 до 5%. Ось таке підвищення. Позакривали б свої роти, пизд..ни
Валерий
Для Виктор: В Харькове с 14 года 5% платят за престижность)
Коментувати
Деревянко Неля василівна
Скажіть будьласка коли буде аванс в освітян і взагалі чи він буде? Заздалегідь дякую!
Местный
Для Деревянко Неля василівна: я думаю вряд ли... может учителя школ, которые на субвенции и получат аванс, то преподаватели и мастера с местных бюджетов получат болт. Та и в целом Кабмин ещё не утвердил повышение тарифных разрядов параллельно повышению минималки.
Сергей Лимонов
Харків і область : авансу за січень 2021 року- не буде! Кабмін щось там тупить і не підписує тим самим гальмуючи весь процес нарахувань та виплать ! ЗЕвлада- УРАААААААААА!
Валерий
Харьков сегодня выплатили аванс, такой же как и в декабре, без повышений)
Коментувати
Магістр
Я думаю, якщо ]м знизити зарплату, вони все одно будуть мовчати. Раби залякані/
Гість
Прикро, що ні наші міністри, ні влада взагалі, не думають про вчителів, які змушені сьогодні надмірно працювати дистанційно, витрачаючи своє здоров’я, експлуатуючи свою власну техніку, куплену за копійчану зарплатню, витрачаючи електроенергію, воду, теплоресурси, які підскочили у своїй вартості. Чому вчителям не роблять перерахунок комунальних послуг? Чому праця вчителя в нашій країні не цінується??? Чому вчителі вчасно не отримують зароблені копійки, тобто з/п???
Местный
Вот это будет смеху: минималку подняли, все расходы под минималку тоже подняли, а педагогов прокидали в итоге. А как будет смешно, когда уборщики и сторожа получат больше, чем учителя))). "Мы не рабы, рабы немы!" и тут именно слитно НЕМЫ!
Віктор
І толку з того, що ухвалить, якщо у перших 15 розрядів тарифної сітки зарплата у 2021 році виходить нижчою за мінімальну. Отже, після доплат усім їм до мінімальної вийде звичайна зрівнялівка від 1-го до 15-го розрядів.
Олександр
Для Віктор: таблицю спочатку подивіться спочатку
Коментувати
Костя
Ніхто і не сумнівався !!!!