Школи сприятимуть утвердженню гендерної рівності в Україні

У МОН зазначають, що стереотипи про роль жінок і чоловіків мають змінитися, починаючи з освіти

Школи сприятимуть утвердженню гендерної рівності в Україні

Стереотипи про роль жінок і чоловіків мають змінитися, починаючи з освітньої сфери.

Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи приєднання України до міжнародної ініціативи «Партнерства Біарріц», метою якого є встановлення рівності жінок і чоловіків.

За його словами, саме тому Міністерство освіти є одним із суб‘єктів міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» і виконує зобов’язання з утвердження гендерної рівності.

Згідно з планом заходів партнерства, затвердженим Кабінетом Міністрів, Міністерство освіти стане відповідальним виконавцем за забезпечення наскрізності принципів гендерної рівності в освіті.

Зокрема, план передбачає розроблення та затвердження Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року, затвердження плану заходів з реалізації зазначеної стратегії, а також запровадження антидискримінаційної експертизи освітнього контенту.

Окрім того, у Міністерстві освіти зазначають, що вихідними позиціями запровадження гендерної рівності в закладах освіти є принцип гуманізації та демократизації освітнього процесу, змістом яких є повага до жінки та чоловіка, відсутність насилля, толерантні стосунки, забезпечення рівності між чоловіком та жінкою, розширення прав і можливостей жінок.

Як відомо, у серпні 2019 року лідери країн G7 на саміті у французькому місті Біарріц заснували «Партнерство Біарріц». Метою партнерства є консолідація зусиль міжнародної спільноти та посилення відповідальності задля досягнення рівності жінок і чоловіків.

Освіта.ua
12.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бережіть дітей
Ніколи раніше в історії владні еліти не присвоювали собі право змінювати статеву ідентичність чоловіка та жінки за допомогою політичних стратегій та законодавчих заходів. "Боротьба" під прикриттям зрівняння в правах жінок і чоловіків є лише проміжним етапом. Гендер це соціальна стать, яка нібито існує незалежно від біологічної статі. Кошти з ООН і ЄС мільйонами течуть до ЛГБТІ-організацій. Вони добилися влади в міжнародних організаціях, університетах, мас-медіа і в судах.
Михаил
Сама идея гендерного равенства - бредовая. В её основе - либо ограниченные человеческие измышления либо злой умысел. Сущность, характер и особенности отношений в системе "мир - мужчина - женщина" достаточно полно отражаются в Библии. Всё остальное - либо глупость, либо "от лукавого".
Володимир
В шкільній освіті зараз панує "бабівщина".
Романтик
Тобто дівчаток переконають, що у них є шанс нарівні працювати на шахті з чоловіком. Рубати вугілля під землею-це так романтично
Ольга
Для Романтик: Ні! І хлопчиків, і дівчаток переконують, що вони не ті, ким народилися. Що вони можуть ідентифікувати свою стать як баобаб, бойовий вертольот "Апач", двостатева цифрова система (придумайте самі якусь абракадабру). А потім під виглядом боротьби за свої права відбирати дітей у звичайних гетеросексуальних пар. Ви ж розумієте, бойовий вертоліт " Апач" не може ж сам розмножуватися, бо у нього "там" не статевий орган, а пропелер.
Коментувати