МОН внесло кандидатури на посаду директора ІМЗО

Результати голосування мають бути подані Міністерству освіти і науки до 20 січня

МОН внесло кандидатури на посаду директора ІМЗО

Міністерство освіти і науки внесло трьох претендентів на посаду директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Згідно з рішенням Міністерства освіти на посаду директора інституту претендує в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков.

Також на посаду директора запропонована кандидатура проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Київського національного університету будівництва і архітектури Володимира Ткаченка.

Третім кандидатом на посаду директора інституту став доцент кафедри історії та права Донецького національного технічного університету Микола Нікульчев.

Директор Інституту модернізації змісту освіти має бути обраним на зборах колективу наукових працівників шляхом таємного голосування.

Строк обрання на посаду не має  бути більшим п’яти років. Одна і та сама особа не може бути керівником інституту більше двох строків.

Протокол про підрахунок голосів за результатами голосування на виборах директора інституту має бути поданий Міністерству освіти і науки не пізніше до 20 січня.

Освіта.ua
11.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Как говорили древние китайцы: "Не дай Бог Вам жить в эпоху перемен"! Вот так и живем уже лет 30... Только от каждого нового назначения, ой, простите, новой метлы, которая будет мести по-новому, ничего хорошего ожидать не приходится. Опять нужно готовиться к идиотский идеям и типа инновациям этих имбицилов.
3999
Лілька Гриневич планувала висушити це болото, але КРЕПКА СОВЕТСКАЯ ВЛАСТЬ. Про яку реХвору можна говорити. Українська освіта - найбагатша в світі, бо їй приснився конкретний ПИСЕЦЬ, правильніше ПИ....ЦЬ
Ватсон
Для 3999: В твоій голові болото. А Лілька дерибанила з Хобзиком бабки через цей інститут. Так і осушили.
Аллочка
Лільку треба на каштані на Оболоні за ноги підвісити за оті "рехворми". Чому вона не пішла у школу розказувати дітям про "пєстікі й тичинкі", а стала проректором в примітивному університеті імені Грінченка ??? Су-у-ка !!! Розвалила освіту !
Коментувати