ООН: Вчителі мають отримати вакцину одними з перших

Вчителі та персонал шкіл повинні бути серед тих, хто зможе отримати вакцину першими

ООН: Вчителі мають отримати вакцину одними з перших

Вчителі та технічний персонал шкіл мають бути серед тих, хто зможе отримати вакцину від коронавируса в першу чергу.

Про це йдеться у зверненні генерального директора ЮНЕСКО Одре Азуле і виконавчого директора Дитячого фонду ЮНІСЕФ Генріетти Фор до світових лідерів.

Вони підкреслюють, що сьогодні необхідно зробити все для якнайшвидшого відновлення занять у школах, а для цього в закладах освіти мають бути створені безпечні умови для роботи і навчання.

У зв'язку з пандемією коронавірусу значна кількість країн світу прийняли рішення закрити всі школи. Можливості відвідувати школу втратили півтора мільярда дітей. Більшість з них перейшли на дистанційне навчання.

Водночас близько третини дітей не можуть навчатися «на відстані», оскільки у них вдома немає комп'ютера або інтернету, або тому, що їм доводиться «боротися» за гаджети - наприклад, в багатодітних сім'ях. До того ж багато шкіл так і не змогли організувати онлайн-навчання.

В ЮНЕСКО підкреслили, що в результаті перебоїв в освіті через COVID-19 в тій чи іншій мірі постраждали не тільки діти, але і понад 100 мільйонів вчителів та технічний персонал шкіл.

Згідно з даними ЮНЕСКО, на сьогоднішній день в 27 країнах повністю закриті школи, в яких в цілому навчається понад 300 мільйонів дітей. У ЮНІСЕФ додають, що станом на 1 грудня в школу не ходив кожен п'ятий учень.

У ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО вважають, що закриття шкіл завдало серйозного удару по добробуту дітей, адже в багатьох країнах школи - це ще й місце, де діти можуть не лише навчатися, а обідати й отримати медичну допомогу.

«Вакцинація вчителів стане важливим кроком на шляху до того, щоб забезпечити безперебійну роботу шкіл, налагодити загальний доступ до навчання та зробити все можливе для того, щоб надолужити згаяне в сфері освіти дітей», - підкреслюють в ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО.

Освіта.ua
22.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Учителя подопытные? А кто знает об отдаленных последствиях? Извините, но никто никого не имеет права насильно вакцинировать.
Olga
Провакцинуйте першими офіс президента та верховну раду. Від їх ліквідації шкоди не буде
Горбань
Ще невідомо якої якості вакцину починають щеплювати і одразу вчителям? Коронавірус не такий страшний, як його малюють. Я проти!
гість
Спочатку вчителів кинули під танки , забезпечуючи навчальний процес ціною здоров’я. Зараз проводитимуть дослідження невивченої вакцини. Ну-ну. може на депутатах випробовуцте?
Л
Та в нас вже уже майже всі перехворіли. Тепер потрібно робити аналіз на антитіла перед вакцинуванням, бо, якщо в організмі уже є антитіла, а вакцина заставить їх виробляти ще раз, то як це вплине на імунну систему?
Тарас
А навіщо вакцина учителям? Півроку усі очильники від МОНу до КМДА розповідали що школи потібно щоб працювали бо у школах вірус не поширюється, а тепер вияснили що поширюється. Падлюки
Мирослава
Для Тарас: Точно.
Коментувати