МОН планує працювати над підвищенням зарплат освітян

Міністерство освіти має намір у 2021 році продовжити роботу над підвищенням оплати праці для освітян

МОН планує працювати над підвищенням зарплат освітян

Міністерство освіти і науки має намір у 2021 році продовжити роботу над підвищенням оплати праці для освітян.

Про це під час засідання колегії Міністерства освіти і науки сказав міністр Сергій Шкарлет.

Також серед основних цілей Міносвіти у наступному році Шкарлет назвав затвердити Типову освітню програму для 5-9 класів, продовження реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» та запровадження педагогічної інтернатури.

Окрім того, підбиваючи підсумки 2020 року міністр нагадав, що цього року було затверджено Державний стандарт базової середньої освіти, розпочато розробку типових освітніх програм,  проведено сертифікацію понад 900 педагогів.

«Для популяризації науково-технічних, математичних, інженерних професій ухвалено Концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Нами також розпочато реформу шкільного харчування», – зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
21.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
МОН планує працювати над підвищенням зарплат освітян отримуючи 4 тисячі доларів зарплати. Можливо, зарплату працівникам даного міністерства повинні призначати учителів, в знак солідарності?
Алевтина
И в чем же заключается работа над повышением зарплаты учителя? Ни в чем? Где ваш план работы над повышением зарплаты учителя? Нет? Тогда зачем брехать, что вы над чем-то работаете? Вы работаете, пока вас не выгнали. Вместе с Зеленским и его дикой бригадой тупоголовых.
!!!!!!!!!!!!!!!
Тупий дибіл!
0712
Так піди посидь у класі з 30 дітьми, які без масок і у тебе з захисту теж одина маска і страховку тобі ніхто не заплатить і лікарняний 50 відсотків
Викладач
"Здесь мерилом работы считают усталость..." Наутулус Тридцять років йдемо від СРСР, а голова там і залишилась: "Військовим треба платити, тому що вони не дома". Військові ніякого внеску в зростання ВВП країни не роблять. Доходи завжди напряму залежать від ВВП на душу населення, тому ні у військових, ні у освітян в нашій країні доходи не будуть високі. Перші не можуть перемогти, другі не можуть мотивувати на навчання. Так і живемо, ККД праці практично від’ємна величина, головне - втомився? ризикував життям? - на зарплату.
сільський вчитель
Скільки можна брехати, краще затконіться. Нехай яідвищення стане для нас різдв’яним сюрпризом, або, в крайньому разі, подарунком до 8 Березня. І більше на цю тему ні слова. Не зліть людей, вони і так вас не люблять.
Пройди тест на IQ, хоча не треба
Які тисячі? Трохи більше мінімалки, а якщо тик таке розумне, то йди попрацюй півдня. Безграмотне , люмпенізоване.
Пройди тест на IQ, хоча не треба
Які тисячі? Трохи більше мінімалки, а якщо тик таке розумне, то йди попрацюй півдня. Безграмотне , люмпенізоване.
Микола
Треба підвищувати зарплату суддям та запровадити зарплату для місцевих депутатів! Без чесних суддів не буде справедливості та законності.
Олена
Для Микола: А без грошей у нас не буде чесних суддів! Чесність за гроші! Дуже логічно! А може і вчителі почнуть бути нечесними і несправедливими, тільки тоді ім треба достойну зарплату давати ?
Коментувати
???
Це так. Як можна вимагати тисячі, якщо людина працює пів дня??? Ще й результат нулевий...
Наталья
ПОЛНОСТЬЮ С Вами согласна. На первом месте должны быть наши военные. Без них нам наши зарплаты под оккупацией никто платить не будет.
Дмито
Для Наталья: На вас кто-то нападает? Окупирует?
Игорь
Ты слепой???? Донбасс и Крым уже почти 7 лет оккупированы, погибло 14 тысяч человек. Тупорылый
Коментувати
Справедливий
Таке враження, що війна скінчилася. Чому військовий отримує 10 000 гривень? Той, що місяцями не буває вдома, не бачить своїх рідних, немає вихідних днів... Як? Як вчителі і врачі мають отримувати більше? Я погоджуюсь, що всі професії мають отримувати гідну зарплату, але вищий поріг має бути в того, хто ризикує своїм життям та здоров’ям заради нас із вами. Крапка.
Викладач
Для Справедливий: "Здесь мерилом работы считают усталость..." Наутулус Тридцять років йдемо від СРСР, а голова там і залишилась: "Військовим треба платити, тому що вони не дома". Військові ніякого внеску в зростання ВВП країни не роблять. Доходи завжди напряму залежать від ВВП на душу населення, тому ні у військових, ні у освітян в нашій країні доходи не будуть високі. Перші не можуть перемогти, другі не можуть мотивувати на навчання. Так і живемо, ККД праці практично від’ємна величина, головне - втомився? ризикував життям? - на зарплату.
Коментувати
????????????
"освiтяни" ваши сидят дома ровна на жопе нихера не делая (большая часть), и вы им подумаете зарплату. За кой хер? При этом медики и фельдшера сутками работают за копейки, вы там в глаза долбитесь? Дождетесь когда к вам будет херово, и не будет кому приехать оказать помощь.
реальність
МОН планує працювати =?= МОН працює. Знову маніпулятори з новинами від МОН вважають працівників освіти вкрай тупими людьми! Обіцянка - то цяцянка, а дурнику радість! Хоча бюрократи завжди вважали ідіотами всіх, хто їх утримує своєю повсякденною працею.
Софія
Таке враження, що йде планове знищення вчителів. Вони тримаються тільки на ентузіазмі. В нас вже прийшов час не тільки не зацікавлених в навчанні дітей, а і їх батьків. Бо яка може бути зацікавленість, якщо вчитель - досвідчена людина отримує платню нижчу за робітника без освіти та досвіду роботи. Це наочна елюстрація необхідності навчання. І міністру повинно соромитися за свою нікчемну роботу, бо він не дума про вчителів, вихователів та інших працівників освіти - він дума тільки про себе та свою платню. Це моя думка - думка матері, думка жінки, яке не вчитель, але має очі та серце
Остін
В 3001 році зарплата вчителя нарешті досягла прожиткового мінімуму від депутатського максимуму за годину. Всіх вітаю, нарешті досягли.
Валентин
Брехня. З 1 січня знімають 10% доплати за престижність професії. От і вся їхня робота
Сара
В первую очередь учителям младшей школы. Низким им поклон. Они закладывают основу.И всем учителям которые работают в школе. А вот педагогам Вузов, техникумов, училищей, лицеев им ни гроша Они не борются за своих студентов. Не требуют чтоб они вернулись за парты. Притихли разслабились вообще работать отвыкли. А мы налоги платим им на зарплату. Доиграются посадят молодёжь за компьютеры, а их уволят.
Сергій
Для Сара: перш ніж говороти такі слова треба володіти інформацією. Коли в квітні вчителі скидали свою роботу на батьків (присилали завдання на вайбер і ніяких консультацій), в нас (принаймні в нашому коледжі) йшов навчальний процес в онлайн форматі через систему Zoom. Спробуйте посидіти 3 години в екрані (не мультики дивитись, а вести пару) та ще цю пару треба готувати - робити презентацію ( яку слід також готувати)
Коментувати
для 2020
А Вам 4000 доларів, Шкарлет обіцяв? Для чого писати що попало, чи Совсун попросила?
2020
Для для 2020: Обіцяв 4 тисячі доларів півшостий преЗЕдент! А Шкарлет за своєю доброю звичкою лише сплагіатив цю ідею. Треба ж якось відвернути увагу від шуму навколо сумнівного призначення. Але результат роботи над підвищенням зарплат освітянам відомий вже зараз. Десь через рік він заявить, як у відомому анекдоті: "Ну нє шмагла я , нє шмагла..." ( До речі, кома у першому реченні Вашого принципового коментаря не потрібна).
молодий вчитель у якого ставка нижч
Суддям підвищують зарплату і пояснюють це тим , щоб вони не крали , не брали взяток, Значить і нам потрібно брати взятки , може тоді і вчителів побачать . Піднімуть заробітні плати , щоб не брали хабарів . ( Перегляньте коментарі депутатів після прийняття бюджету ) У нас тільки такий єдиний вихід
Коментувати
2020
"Продовжити роботу над підвищенням оплати праці для освітян" не означає справді її підвищити. Але обіцянка-цяцянка відволікає від галасу навколо сумнівного призначення міністра Шкарлета. Хід , правда, не оригінальний ( всі чули про 4 тисячі доларів?). Але лох не мамонт, весь не вимре.