В уряді обіцяють підвищити зарплати вчителям

Заробітні плати українських вчителів упродовж наступного року будуть підвищені на 25%

В уряді обіцяють підвищити зарплати вчителям

Заробітні плати українських вчителів упродовж наступного року будуть підвищені на 25%.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи прийняття парламентом закону про Державний бюджет на 2021 рік.

«Видатки на Міністерство освіти і науки зростуть на 26 млрд грн, тобто на 20% порівняно з 2020 роком. Зарплати українських вчителів буде підвищено більш ніж на 25%», - сказав Шмигаль.

Також, за його словами, у 2021 році майже 3 млрд грн будуть спрямовані на ремонт і будівництво шкіл, обладнання їх технікою та забезпечення підручниками.

Окрім того, прем’єр повідомив, що уряд затвердить рішення щодо виділення 450 млн грн для закупівлі у 2021 році шкільних автобусів.

Як відомо, представляючи проєкт закону про Державний бюджет у парламенті міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що зарплата вчителя-початківця у 2020 році складала 7 580 грн, а вчитель вищої категорії в середньому отримує 10 600 грн на місяць.

Освіта.ua
16.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Хотілося б конкретних пояснень! Всю осінь кричали, про підняття зарплати вчителям, ось маємо...нічого не розумію щодо підвищення, нам як і усім бюджетникам на 20 відсотків, чи ще плюс 20, як вчителю, як обіцяв в.о? Не треба ховатись , кажіть правду, а то всі думають, яка ж то буде велика зарплата того вчителя, а насправді....
Млолдой
Я молодой специалист, учитель. В прошлом году обещал ходить на работу, в школу, учить детей, но у меня не получилось, не было времени. Как Вы думаете, мне заплатили бы за такую работу - за моё обещание? Почему правительство обещает, получает за это деньги, но не выполняет своё обещание? Хватит писать такие статьи. Сначала сделайте, потом напишите, что это сделали.
Галина
Для Млолдой: Ваші "обіцянки ходити на роботу" ніяким чином не можна порявнювати з обіцянками уряду підняти зарплату. Це швидше можна поріяняти з обіцянкою, що Ваші учні здадуть ЗНО на 200 балів: ви статаєтесь, пнетесь з усих сил, працюєте, але є реалії: дибіли та лінивці. І по факту. найкраще, що буде: ніхто з них не "завалить" ЗНО. Для того аби хоч на 10 грн. підняти зарплату, треба переробити купу роботи, але усе закінчиться тим, що відсутні надходження до бюджету і мінфін не погодить ці зміни.
Коментувати
Світлана
Що за математика? Звідки береться 7580? Якщо посадовий оклад вчителя, який закінчив університет за 11 тарифним розрядом становить 4383 грн. Плюс 10% збільшення до посадового окладу за постановою КМУ №22. Плюс 5-10%, (рідко 20%, і майже ніколи 30%) - за престижність. Рахуйте Пане міністр! 4383+438= 4821 + 1446 (це, якщо по максимуму)= 6267 грн. І, якщо по мінімуму, а це зустрічається найчастіше, то 4383+438= 4821 +241 = 5062 грн. Пане міністр, вчіться математики! Не треба додавати те, що може бути при наявності коштів. Коштів немає.
Млолдой
Для Світлана: "Причем расчёты без вычетов налогов. Минус 20% налогов. Итого 4050 грн.
Коментувати
вчитель
Чим же ми так завинили? Що у ВР зібрались подонки,які хочуть до кінця угробити освіту.Схаменіться!!! Бо лихо вам буде!!! СТИДНО ЗА КРАЇНУ! КУДИ КОТИМОСЬ? Рік МАТЕМАТИКИ вже є. А де виконання тих заходів,що напланували. Чи в Трускавці вас навчили планувати, а виконувати необовязково. А МОН це ж посміховисько....
Сергей Очеретный
31.12.2021 підвищить :(
Андрій
- Ти обіцяв на мені одружитися!? - Чого я тільки на тобі не обіцяв... І кожного разу це повторюється. Шкарлет - шкатина.
Вчитель намбе ван
Трынди трынди, мне голос твой приятен! Это все учителя подумали про министра, откуда они такие берутся, министры эти
Сергей Лимонов
Для Вчитель намбе ван: Чергова брехня зелених голобородьок! Тьху на вас ,іроди!
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Головне пообіцяти! А виконувати, то таке! Без лоха (педагога) і жизнь плоха!
Юрий
Для ДепартаментДюсолей: Полностью согласен. Как потом выясниться - это были популистический обицянки, типо тех, что обещали за 4 года обещали поднятие зарплаты в 3 раза. Но это ж попередники обещали (и принимали законы) а не мы, поэтому и исполнять нам не обязательно.
Коментувати
Кузьменко Петро
Скажіть коли почнуть підвищувати?
родитель
Для Кузьменко Петро: Главное - за что?
Для родитель
Для родитель: Хотя бы за то, что вас, здебилов, терпим.
Дмитрий
За что?.. Умный и так поймет, а дураку и обьяснять не нужно...
Коментувати