В Україні запустили сайт Всеукраїнської школи онлайн

В Україні презентували платформу для дистанційного та змішаного навчання школярів

В Україні запустили сайт Всеукраїнської школи онлайн

В Україні презентували платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

У Міністерстві освіти зазначають, що платформа створена з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів в умовах дистанційного навчання.

На сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщені матеріали, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

За словами в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, в умовах стрімкого поширення пандемії важливо забезпечити захист здоров’я та життя кожного учасника освітнього процесу.

«Водночас ми розуміємо, що процес навчання не повинен зупинятися. Саме тому, аби всі учасники освітнього процесу отримали належну підтримку передусім у разі впровадження дистанційного навчання, ми запустили «Всеукраїнську школу онлайн». Та актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, пов’язаними з поширенням COVID-19, а й стратегічною необхідністю забезпечення сталості та якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від їх місця проживання та наявних ресурсів», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Планується, що Всеукраїнська школа онлайн забезпечить учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися.

Освіта.ua
11.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Троян Ольга
Чому немає уроків з французької, німецької та іспанської мови? Адже в багатьох школах крім англійської вивчається ще друга іноземна мова.
Нареші!
Чудова новина! Дійсно можна «позбутися» вчителів, які не подобаються. Тепер у батьків і їх дітей відкриються нові можливості! Нарешті самі батьки зможуть управляти процесом навчання своєї дитини: самі будуть створювати онлайн уроки (адже навчальних завдань на платформі, як запевняють, на цілих 2 тижні, а далі ...); створювати індивідуальний план навчання, контролювати виконання завдань, пояснювати незрозумілий матеріал, мотивувати до вдосконалення і т.д. Але спершу батькам потрібно «посадити» свою дитину за комп’ютер та пояснити як працює платформа та як треба навчатися.
ГІСТЬ
НЕОБХОДИМО ДОБАВИТЬ НЕМЕЦКИЙ ЯЗЫК!
Олена
А чому відсутні уроки з інших іноземних мов, німецької, французької? Вони взагалі передбачаються чи ні?
Мама
Наконец- то! Но почему такой сложный вход? В " российской электронной школе"- заходи,,кто хочешь,без всяких регистраций и личных данных! Когда будет ютуб- канал?
Хакслі
чудово, тепер учні навіть з віддалених куточків мають змогу навчатися у найкращих викладачив країни. Отже держава не повинна платити тим, хто не працює. Уявіть скільки бюджетних коштів можна зекономити! Цілі сільскі школи будуть навчатися онлайн у Києві чи Львові. О, дивний новий світ
Маргарита
Для Хакслі: А у найвіддаленіших куточках є нормальний інтернет, щоб навчатися у кращих викладачів Києва та Львова? Чи, може, всі учні із далеких сіл мають пристойну техніку для такого навчання?
мамаше
Для Маргарита: а это уже проблемы родителей, не государства, если живете в лесу, переезжайте поближе к цивилизации
родитель
Для Хакслі: Поддерживаю на 100%! Сколько бестолковых куриц можно будет уволить!
Коментувати
Анна
Эти уроки должны быть разработаны с начала программы каждого класса, а не с конца первого семестра.
Юрий
Наконец то розродились./