Уряд ігнорує завдання закону «Про освіту», - профспілки

Кабмін ігнорує зобов’язання щодо поетапного щорічне збільшення посадового окладу вчителів

Уряд ігнорує завдання закону «Про освіту», - профспілки

Кабінет Міністрів практично ігнорує завдання, поставлені перед ним у законі «Про освіту», зокрема, у частині зобов’язань щодо забезпечення до 2023 року поетапного щорічного збільшення посадового окладу педагогічного працівника.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Федерації професійних спілок.

У Федерації профспілок не погоджуються із запропонованими урядом змінами до постанови № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», якими ще на один рік відтерміновується реалізація прав педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників на законодавчо визначений рівень оплати праці.

За словами заступника голови ФПУ Олександра Шубіна, протокольне рішення, на виконання якого розроблено проект змін до зазначеної постанови КМУ, не відповідає нормам законодавства.

«Так, згідно із Законом України «Про освіту», Кабінет Міністрів України зобов’язаний забезпечити до 2023 року поетапне щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб пропорційно розміру збільшення доходів Державного бюджету України і затвердити відповідні схеми посадових окладів. Таким чином, Уряд практично ігнорує завдання, поставлені перед ним у законі «Про освіту», - наголошують у Федерації профспілок.

Зважаючи на це, профспілками направлено заперечення до Міністерства освіти і науки та Секретаріату Кабінету Міністрів для врахування його під час доопрацювання.

Освіта.ua
18.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир Іванович Кривицький
До профспілки входять такі самі перелякані раби/
Вчитель
Та профспілка весь час то і робить, що пише петиції до влади, а влада кидає їх у смітник. Це ніяка не профспілка, а структура паразитична, що живе на гроші освітян.
борис
Наше дело - прокукарекать, а там хоть не рассветай! Чому немає відповіді на питання, що робити в такій ситуації, і що пропонують профспілки.
Уланова Нина
Для борис: "Мертви бджоли не гудуть!"
Коментувати