У МОН подякували вчителям за дистанційне навчання

За словами Шкарлета, нові виклики вимагають реакції від освітян, батьків та учнів

У МОН подякували вчителям за дистанційне навчання

Виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет подякував учителям та працівникам закладів освіти за напрацювання нових підходів до організації навчання.

Відповідний лист очільника Міністерства освіти спрямований на адреси керівників регіональних департаментів освіти та директорів українських шкіл.

За словами Шкарлета, виклики, що постали перед освітніми системами усіх країн світу, в тому числі й України, вимагають від освітян, батьків та самих учнів і студентів оперативної реакції з метою забезпечення якісної освіти.

«Вкотре висловлюю щиру вдячність учителям та всім працівникам закладів освіти за те, що вони, опинившись у березні 2020 року в надзвичайних умовах роботи, зуміли фактично з нуля напрацювати нові підходи до організації освітнього процесу», - зазначив в.о. міністра освіти.

Також він наголосив, що Міністерством освіти з початку 2020/21 навчального року вжито низку відповідних заходів для організації освітнього процесу, зокрема, внесено зміни до Положення про дистанційну форму здобуття середньої освіти з метою розширення можливостей організації дистанційного навчання.

Окрім того, за словами Шкарлета, МОН ініційовано питання щодо перерозподілу понад 500 млн грн для забезпечення шкіл дезінфікуючими засобами захисту, розпочато апробацію безкоштовного програмного забезпечення ведення шкільних е-щоденників і журналів, розробляються та удосконалюються підходи до безпечної роботи закладів освіти в умовах пандемії.

Освіта.ua
04.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
??
Пане Шкерлет, в якому супермаркеті і за яким курсом приймають ту подяку? Якщо її не приймають, то залиште її собі самому :)
Любовь
Спасибо за дистанционное обучение? Вы что, полные клоуны? Нет никакого дистанционного обучения. Самостоятельное выполнение заданий школьниками совместно с родителями-это самостоятельное, заочное обучение. Чтоб было дистанционное, Вам, уважаемым ворам, необхолимо было обеспечить школы и учеников техникой и интернетом. Вы же закатали деньги в асфальт, украли половину, а теперь спасибо? Таких негодяев еще свет не видел.
Олена Ярова
Якщо ви ініціюєте електронні журнали, то паперові відміняйте. Гарно вказівки давати, чужими руками загрібаючи жар. А то приходиться подвійну документацію вести.
Н.М. Гасайко
"Дякую"в кишеню не покладеш. Робота у дві зміни повинна оплачуватися. Де прописані рекомендації щодо тривалості дня вчителя? 8 годин в школі з усіма "вікнами", заповнення сайту дистанційного навчання, підготовка. Ніхто навіть жодної маски не видав. Зате веб камеру змусив директор у кабінет за свої кошти придбати. Власні телефони вже не витримують навантаження. Заробітну плату не виплачують вчасно. Люди хворіють. "Не перевантажуйте дітей"- головне гасло. Хочеться сказати, що і вчителів не доводьте до кладовища. У нас є смертні випадки в школі і всім байдуже, головне, щоб школа в звичному режимі працювала.
Nina Vasilisovna
Ха- ха - ха! Згадали, що вчителі є? А чом ви не компенсуєте нам ремонт і зношування техніки? Чому не купите для нас програмного забезпечнння, ліцензійного!? Перед дітьми сором, що ви такі кошти зекономите на енергоресурсах, компрслугах, воді , а ми це покриваємо із смішних 8 тис грн при 35 річному стажі! Премвї по 3 тис? І ще хочете дрес код? Сьильнтй одяг? Ми ж його десятки років не маємо за що купити! Злидар вчитель вчить рабів. От у Німеччині, я розумію: оренду житла для кабінета, компослуги, .витрптит на техніку і саму дтехніку- все купують, компенсують із податків А тут "низький уклін" і щоб ви так всі зверху до смерті жили! На наші 2,5 тис пенсії і 3-5 тис грн зарплатні.
Местный
Можете взять своё "подякували" и засунуть себе глубоко в то место, которым вы все там думаете. В стране ситуация с заболеваниями на COVID выходит из под контроля, а вы слушаете родителей, вместо того, чтобы принимать необходимые решения по переводу всех учебных заведения на дистанционку.