Підключення шкіл до інтернету перевірятиме Мінцифри

Мінцифри має намір унеможливити корупційні випадки при підключенні шкіл до інтернету

Підключення шкіл до інтернету перевірятиме Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації має намір унеможливити випадки корупції при підключенні шкіл до інтернету.

Про це йдеться в повідомленні прес-офісу Мінцифри.

З метою мінімізації зловживань відомство перевірятиме підключення шкіл до інтернету, що здійснюються за державний кошт та коштують понад 100 тисяч грн.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що корупційні ризики при підключенні шкіл до інтернету виникають через проведення несправедливих тендерів серед провайдерів, завищення ціни підключення, а також подвійного, а інколи й потрійного підключення однієї школи за державні кошти.

Планується, що реалізувати ініціативу Міністерство цифрової трансформації зможе завдяки нормативним змінам до Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, що ухвалені Кабінетом Міністрів.

Освіта.ua
28.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Владимирова
Підпишіть петицію про відміну олімпіад в умовах епідемії: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3735
Роман
Ну і як назвати цих людей? Спочатку спотворили всі засади і механізми Національної програми інформатизації, звівши все до банального обліку новопридбаної техніки, тепер ось це... Я розумію, проблема з підключенням закладів освіти є. Але замість виконання затверджених у Концепції Національної програми інформатизації положень, ці "зелені" (у всіх смислах) "цифровізатори" беруться тупо рахувати підключення шкіл... У Концепції (1998 рік!!!) окремим пунктом записано: «Першочерговим завданням є створення глобальної комп’ютерної мережі освіти та науки.». Почали було формувати мережу УРАН. До 2008 року бурхливо розвивалася волоконно-оптична мережа УРАНу. В 2008 з відомих причин припинилася. То може варто і далі розвивати державну освітянську мережу і фінансувати з бюджету підключення ЗО до сучасної швидкісної мережі через державного провайдера з регульованими цінами, а не запроваджувати погодження на підключення до провайдерів? А далі хай місцеві провайдери конкурують, виставляють кращі умови.