Відкрито гарячу лінію з порушень заходів безпеки у школах

Державна служба якості освіти відкрила гарячу лінію з питань протиепідемічних заходів у закладах освіти

Відкрито гарячу лінію з порушень заходів безпеки у школах

Державна служба якості освіти відкрила роботу «гарячої лінії» щодо порушень вимог з додержання протиепідемічних заходів у закладах освіти.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби.

Звернутись на телефони «гарячої лінії» можна у разі виявлення порушень вимог законодавства з протиепідемічних заходів у закладах дошкільної, середньої, позашкільної, професійної, передвищої та вищої освіти.

У Державній службі якості освіти нагадують, що огляду на епідемічну ситуацію Кабінет Міністрів рекомендував закладам загальної середньої освіти після проведення осінніх канікул розглянути можливість переходу на дистанційне і змішане навчання, а закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання.

Окрім того, у Держслужбі зазначають, що у «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, окрім учнів спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів.

Телефони гарячої лінії

Освіта.ua
22.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поясніть
Владо міністерство не смішіться!Куди на яку гарячу лінію дзвонити?,,що в класі до 40 дітей!В класі залишають одяг,між партами боком ходять!дихати немає чим!Про які протиепідемічні заходи ви говорите?
гість
Для Поясніть: у мене в кабінеті, щоб дитина на уроці могла вийти з класу, мені потрібно спочатку вийти в коридор. Парти стоять без проходів. Відстань від учнів на 1 парті та мною 50 см. Так майже скрізь. Зайдіть в будь яку школу та і не треба буде нікуди дзвонити. А одна людина на 5 м кв де таке є ви знущаєтесь з вчителів, вам треба кимось заткнути дірки??? Терміново закривайте школи в усіх зонах!
Поясніть
Для гість: Є школи,в класі 33-38 дітей,не вірите попитайте ,вам в коментарях відпишуть.А на рахунок дзвонити не дзвонити-житлові будинки ростуть як гриби після дощу а школа?Йде мова в класі де багато учнів про які протикарантинні заходи можна говорити?Навіщо мені йти в будь яку школу?,якщо моя дитина в такій навчалась!В підвалі переодягнись і всі речі на третій поверх.Батьків не пускають щоб нести- не можна,а ті рюкзаки більші від них.А взимку взагалі-рукзак на плечі в руки зимове взуття і куртка і це все занести в класі.І перезувне кожен день додому,гардеробні забиті старими партами вже деякі батьки говорили,ніякого результату а головне на фонд школи здавали і класу також.Що ви маєте на увазі "вам треба кимось заткнути дірки"?,по моєму влада нами затикає дірки.В селах-школи закриває ,а в містах думає що школа це резина і ще розказують де багато учнів в класі-краще навчаються!,може ще по класах ніби потік і в спортзал?-скільки ми "розумних"дітей будемо мати!
Ололо
Просто. Вы. Должны. Страдать. Вы. Это. Заслужили.
Коментувати
unforgiven 2
"Комуняки" із Служби Якості закли́кали "стукати" про порушення в "Райком Партії", хоча ні масками, ні антисептиками навчальні заклади не забезпечили. Слава КПСС!
Ололо
Для unforgiven 2: Дотянуся, проклятый Сталин.
Ололо
Для unforgiven 2: Кста, в СССР, в следствии пропаганды, вечно плохой была Америка. Исходя из этого, можно ли считать тебя жертвой пропаганды у которой во всем виноваты "комуняки"?
Поясніть
Для Ололо: щоб щось від когось вимагати,потрібно спочатку наприклад:дати,навчити!А так зварити з сокири суп?(як у казці)не вийде!
Коментувати