Уряд зміг виділити 540 млн на дезінфектори для шкіл

Школи зможуть додатково закупити дезінфектори для обробки рук і шкіри, а також поверхонь

Уряд зміг виділити 540 млн на дезінфектори для шкіл

Кабінет Міністрів виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 21 жовтня 2020 року.

За словами т.в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, виділені Кабінетом Міністрів кошти були зекономлені за іншими бюджетними програмами.

«Ми зекономили кошти за іншими бюджетними програмами і знайшли змогу направити їх для шкіл. Вони зможуть додатково закупити дезінфектори для обробки рук і шкіри, а також поверхонь. Перебування дітей в закладах загальної середньої освіти, особливо 1-4 класів, після канікул має бути безпечним, щоб вони мали змогу повноцінно навчатися», – зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
21.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
народний вчитель
Всі дезинфектори давно куплені за народні батьківські гроші, а тепер надсилати це просто дерибанити. Влада розписується у своїй тормознутості, хоч би вже не світились, що до цього часу!!! дезинфекторів у школах не має.
Лісніченко
Краще б виділили кошти на тести в приватних лабораторіях,щоб все було оперативно,за день-два знати,що це,ГРВІ чи ковід.Бо в державній в Києві чекати треба 8-9 днів.Таке піклування про дітей.А на дезинфектори можна виділяти,коли 90 % вкрадеться коштів.А хто мені поверне 770 гривень за тест?
unforgiven 2
В асфальт вкатали 5 мільярдів "ковідних" коштів. На школи, можливо щось і виділяли, але до шкіл ці гроші не дійшли.
1
В школе шаром покати. Деньги не дошли.
гість
Дезінфектори це добре, але 90% заражень відбувається повітряно- крапельно. 30-40 учнів в класі та ще без масок.... куди ви відправляєте вчителів?!!
гість
Через поверхности вирус передается в 10 % случаев. Остальное_ воздушно- капельным. Кому надо ваши тонны дезинфекторов( которыми, к слову, дети в школе практически не пользуются) и куда и по какому праву вы посылаете работать людей?