Уряд виділив кошти на онлайн-курси для школярів

Відповідна необхідність виникла у зв’язку з поширенням хвороби COVID-19

Уряд виділив кошти на онлайн-курси для школярів

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування коштів на забезпечення дистанційного навчання для шкіл, зокрема, на придбання дистанційних курсів для учнів та вчителів.

Про це під час брифінгу повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, така необхідність виникла у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та переходом значної частини шкіл на навчання в дистанційній формі.

Сергій Шкарлет також наголосив, що метою ухвалення документа є забезпечення якісного освітнього процесу в дистанційній формі під час карантину.

«Робота включатиме підготовку, проведення експертизи, придбання, супроводження та розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах дистанційних курсів не лише з математики, а й з інших предметів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників», – повідомив т.в.о. міністра освіти.

Освіта.ua
13.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Курси! Тільки курси! Нічого, крім курсів.
Віктор
Такому міністру пора на вихід чому наші діти мусять деградувати через якись не розумних
Становий О.
Руйнують украінську освіту зсередини граножери- служки західних компаній і розвідок. Серед них- голова комітету парламенту Бабак. Цей нахаба разом із сестричкою Стадним запропонував депутатам «ввести контроль» над міносвітою- створити десять комісій по розподілу коштів по всім програмам. Принцип- ми поділимо під себе- а ви відповідайте , ставте підписи .... Ох і жорик!!
UD
Для Становий О.: Досить нести маячню. На голову вже не налазить, тьху
Коментувати
Іван
Ще з червня я волав на всіх сайтах-готуймось до дистанційки! Потрібно було не відпочивати,а вчити вчителів та зміцнювати матбазу шкіл! Відкликати всіх вчителів на 2-3 дні з відпустки і вчити їх в інститутах вдосконалення силами просунутих вчителів новим технологіям. Працівникам інститутів,які в більшості не здатні цього робити-виконувати оргзавдання.Це не було складним,проте ніхто і нічого не хотів робити! Ще треба було хоч трохи поліпшити матбазу шкіл.Ну не є проблемою купити для шеіл по 10-20 ноутбуків та поставити інтернет! Та всі ’тяжко’ відпочивали! Тепер всі знову біля розбитого корита! Винних немає,підготовлених малувато,злість батьків і вчителів розпирає! Канікули ж не спасуть! Так,відтермінування безпорадності та неготовності шкіл до дистанційного!
Odmin
Компкласи краще в сільські школи купили б, 3,14дори. А то стоять 2003-2008 року. Онлайн-курси вони куплять. Та дитина, яка хоче, знайде собі безкоштовні курси на тому ж Едугеті чи Прометеусі. Для вчителів купляти курси, взагалі нонсенс. Підвищення кваліфікації – це проблема вчителя. В мережі море всього. Хто хоче навчитися – навчиться. Напишіть краще, що от, ми з друзями-зелєбобами рішили спи***ти ще трохи грошей. Хоч правду напишете…Курси вони закуплять, блд(