Ляшко: 30 жовтня будемо дивитись, що робити зі школами

За словами головного санітарного лікаря, ситуація вимагає переглядати протиепідемічні заходи

Ляшко: 30 жовтня будемо дивитись, що робити зі школами

В Україні спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, що спонукає переглядати протиепідемічні заходи.

Про це у ефірі Громадського радіо сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити з шкільною освітою», - сказав головний санітарний лікар.

Він також нагадав, що закладам вищої освіти буде запропоновано перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада.

Окрім того, за словами Віктора Ляшка на засіданні Кабінету Міністрів буде розглянуте питання продовження карантину до 31 грудня 2020 року.

Як відомо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтримала позицію Міністерства освіти щодо проведення шкільних канікул з 15 по 30 жовтня та перехід закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.

Освіта.ua
13.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта
Сергій Шкарлет додав, що "організація дистанційного навчання у більшості випадків не потребує грошей – лише бажання директорів шкіл та вчителів". Я з тим не погоджуюсь,оскільки за інтернет я плачу гроші,а якщо буде дистанційне навчання- буде проходити дома і відповідно будуть витрачатися і кошти і також праця вклалена в роботу. І одним бажанням,як пише пан Шкарлет тут не обмежитися! І ще одне: кожен свідомий громадянин розуміє,що очне навчання дає кращі знання,а дистанційне- гірше( підтвердження цьому відгуки батьків).
Катя
Ефективність закриття шкіл у боротьбі з пандемією коронавірусу оцінила ВООЗ. Організація вважає цей метод малоефективним, заявив регіональний директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге. Я скажу так: Діти не є перенощиками,а те,що закривають школи- неправильно! Я б не хотіла на схилі літ іти до лікаря,який вчився на дистанційній формі навчання! Діти депутатів вчаться,а прості школи закривають тому,щоб легше потім було такими керувати( тобто тими,які нічого не знають) .
Катя
дистанційну форму навчання можна переводити студентів 3-5 курсів,а не учнів школи. А що стосується ковіду,скажу так: багато коштів ,які виділені на цю хворобу йдуть не по назначенні,а ковід- це запалення,яке було давно, а не появилося сьогодні.Є багато тисяч,мільйонів людей,які хворіють від раку,вілу,сніду,туберкульозу і багато інших хворіб. Чому туди не виділяють кошти і не шукають ліків?! Гроші виділяють і списують там,де вигідно!
Катя
На дистанційну форму навчання можна переводити студентів 3-5 курсів,а не учнів школи. А що стосується ковіду,скажу так: багато коштів ,які виділені на цю хворобу йдуть не по назначенні,а ковід- це запалення,яке було давно, а не появилося сьогодні.Є багато тисяч,мільйонів людей,які хворіють від раку,вілу,сніду,туберкульозу і багато інших хворіб. Чому туди не виділяють кошти і не шукають ліків?! Гроші виділяють і списують там,де вигідно!
Олександр
У школах повно хворих, ніхто не йде на самоізоляцію. Коли в директора питають чим захворів той чи інший вчитель ні не ковід, а запалення легенів. Рекомендації МОН, уряду про канікули з 15 жовтня не виконуються. Великодимерський ліцей.
Марія
І знову за своє!!! Дистанційне навчання- це не навчання!!! Знову все на батьків! Діти не отримають належних знань!!! Добре,що своїх дітей депутати вчать у приватних школах! Потрібно навчитися жити в умовах пандемії,а не знову закривати все і всіх на ізоляцію!!
Верно
Для Марія: правильно, пусть учителя болеют и умирают, привыкают к новой реальности дикой жизни.
Катя
По другому никак. Все равно преболеют . Что ты сейчас заболеешь, что через год, что через 2. А годами портить людям жизнь глупо
Орочимару
Да ты права , но ты не сечёшь фишку . Больницы забиты ковидными больными , места не для всех есть , если не притормозить роспространение вируса , люди с средней и тяжёлой формой будут подыхать где нибудь дома , ибо реанимации и врачей не хватает. С правильными мерами карантина , заболеваемость хоть немного должна понизиться. Больницы поосвобождаться. Школы , коледжи и т.п. не закрывают , так как нету конкретного указа . Рекомендации всем до одного места . Соответственно если детишки начнут болеть , родители будут вопить на администрацию и власть , почему не уберегли моего ребёночка!? Хотя в тоже время орут о том что дистанционка это бред и никому не нужна.
Коментувати
Вч
Міністрів на 6 уроків в школу, із тим що вони забезпечили! В коридорах нехай вдінуть свою маску із аптеки, а на уроці, в замкнутому просторі можуть її зняти. Тоді подивимось як вони заспівають свої рекомендації ???? Повне безглуздя. Прямими кроками по Італійському сценарію. Учасники навчального процесу в школах - смертники та камікадзе !!!! Кабмін повним складом на тиждень в звичайну школу. Потім в звичайну поліклініку, дальше звичайний плр тест, ....
Галина
Для Вч: Зараз усі в таких умовах працюють...Офіси,магазини,дитячі садочки і.т.д...абсолютно усі...і ще довго так триватиме.
Коментувати
Andrew Brown
Після 30 жовтня ми будемо дивитись, що робити з владою. Може, їй доведеться перейти на дистанційне проживання в Україні...
Маргарита
Для Andrew Brown: Не переживайте за них, у них є для цього всі необхідні ресурси, на відміну від простих смертних, які тільки те й можуть, що один одному на форумах жалітися. До речі, вони (влада) навіть це не читають. Поки ми ниємо по форумах, вони тим часом ще більше збагачуються.
Коментувати
Таня
А пожет вы бы лучше за пенсионеров взялись: убрали льготный проезд, контролировали количество их на рынках,по которым они шляются без масок, а потом попадают в больницы. А то получается,что крайние всегда дети,за рубежом школы не закрывают,особенно младшие. А то они будут решать!!!!
Елена Гунько
Для Таня: в Чехії закривають
1
тебя бы на 2тыс в месяц и тоже будешь рыскать в поисках пропитания - а еще у них льготы на проезд итак с начала карантина позабирали! Если даже тебе не нужны твои дети то зачем же ты их рожала? :)))
Коментувати
Вчитель
Вашу мать, до 30 жовтня всі повиздихуємо у школах. Подивіться, що робиться у школах? Чим ми забезпечені? Нічим....
Елена Гунько
Для Вчитель: не кажіть так а то вас почують батьки
Реалістка
Повністю підтримую. В школі 2 тижні нема дезінфекційних засобіа. Маски носимо по 2_3 тижні ті самі. Боремося з ковідом!
Коментувати