Після канікул школи можуть перейти на дистанційне навчання

Відповідно до рекомендацій Міносвіти, осінні канікули мають завершитися 30 жовтня

Після канікул школи можуть перейти на дистанційне навчання

Після завершення канікул, які за рекомендацією МОН мають завершитися 30 жовтня, школи можуть перейти на дистанційне навчання.

Про це йдеться у рішенні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Кабінеті Міністрів повідомляють, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося 12 жовтня, було розглянуто питання щодо особливостей роботи закладів освіти.

«Комісія прийняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період - можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, Міністерство освіти і науки рекомендує українським школам внести зміни до структури навчального року та провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Освіта.ua
12.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Логічно мислю
Пане Шкарлет! Поясніть,будь ласка,як сім"я вчителів, маючи 2-х дітей шкільного віку,може забезпечити якісне дистанійне навчання.А якщо в сім"ї 5 дітей шкільного віку.
Dorian
Для Логічно мислю: Якщо в сім’ї 5 чи 10 дітей, то якщо батьки не повні придурки то продумали як будуть забезпечувати освіту своїх дітей.
Олександр
Необхідно думати, коли "робиш" дітей. Чим можеш їх забезпечити і, виходячи з цього "робиш" або "не робиш" дітей.
Svitlana
Не зовсім коректний коментар, якщо батьки думають за майбутнє дітей, то значить, працюють, а якщо дитина в молодшій школі, то яка для неї може бути самостійна дистанційна освіта? Цілком достатньо відправити на дистанційну освіту старших.
Коментувати