Школи отримали рекомендації щодо дати початку канікул

Міністерство освіти рекомендує школам внести зміни до структури навчального року

Школи отримали рекомендації щодо дати початку канікул

Міністерство освіти і науки рекомендує українським школам внести зміни до структури навчального року та провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Відповідний лист освітнього відомства надісланий на адреси керівників місцевих органів управління у сфері освіти та директорів закладів середньої освіти.

Рішення про перенесення канікул у МОН обгрунтовують необхідністю вжиття невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію фізичних контактів між учасниками освітнього процесу, враховуючи стрімке підвищення рівня захворюваності на СОVID-19, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

«Особливої актуальності в організації освітнього процесу в умовах пандемії набуває забезпечення соціального дистанціювання між учасниками освітнього процесу з метою переривання ланцюжків зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримування епідемії. З огляду на зазначене МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти внести зміни до структури/тривалості навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року включно», - наголосили у Міністерстві освіти.

Освіта.ua
12.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
kris
Доки на цю " барановірусну муйню" будуть виділяти кошти, доти будемо хворіти.А розумної молоді нам не треба, дурними керувати легше! Просто кайфую від того, що наші діти сидять по домівках, а знедолені вчителі надають освітні послуги за бабло!
гість
Для kris: ніхто не примушує розумну молодь ходити до вчителів за гроші. Берітт підручник і вперед.
Коментувати
Віктор
Шкарлета відправити дистанційно на завжди дайте дітям вчитися нормально не робіть з нації дибілів
Гість
Для Віктор: з тебе вже зробили, бо дибіл пишеться через е. ДЕБІЛ!!!!
гість
"Назавжди" пишеться разом, "дебіли" через " е"... ви вчилися дистанційно? Чи дИбіл?
Коментувати
grygry
Знову рекомендації... Уявіть якби міністерство оборони видавало "рекомендації" ? На мою думку наказ є нормативним документом обов’язковим для виконання.
Виктория Владимирова
У Харкові очільникам освіти начхати на ваші рекомендації. Для кого ви їх пишете? І за що отримуєте заробітну плату?
гість
Для Виктория Владимирова: Деменко сказала, що вчителі у Харкові майже не хворіють. У нас немає вже кілька тижнів по 10-14 вчителів одночасно - більшість із пневмоніяями. Ганьба таким очільникам.
Викладачка
Де саме - у вас? 10-12 вчителів на школу в Харкові? Це брехня.
гость
Для kris: чучело, зайди в любую школу и спроси у завуча, сколько заболевших учителей и уймись уже гадить под каждым постом. И, к слову, желаю всем тупым, типа тебя, за ваш грязный язык, оказаться в 22-й инфекционке под аппаратом!
Коментувати
Макс
МОН, ви знущаєтесь, Київ, Харків, Одеса вже сказали, що їм все одно на ваші рекомендації. Прийміть нарешті нормальну постанову, й закрийте ці розсадники хвороби. Чи вам дітей зовсім не шкода?
Викладачка
Для Макс: дітей шкода, тому вони мусять учитися і не втрачати роки.
Коментувати
первокурсник
"Рекомендации" дали, а Киев уже отказался вводить досрочные каникулы. Чувствую с ВУЗами так-же будет.