У МОЗ допустили продовження дистанційного навчання

Відкриття після завершення канікул залежатиме від епідеміологічної ситуації у регіоні

У МОЗ допустили продовження дистанційного навчання

Переведення шкіл на дистанційне навчання після завершення канікул залежатиме від того, у якій карантинній зоні перебуватиме регіон.

Про це у коментарі РБК-Україна сказав виконуючий обов'язки генерального директора «Центру громадського здоров'я МОЗ України» Ігор Кузин.

«Тут ситуація буде залежати від того, в якому регіоні чи районі перебуває школа, тому що сама ідеологія адаптивного карантину полягає в тому, щоб застосовувати різні підходи до різних територій», - сказав Кузин.

Також він зазначив, що у деяких регіонах ситуація з коронавірусом склалася таким чином, що відстежити контактних осіб дуже важко.

«Є також області, де ситуація керована або поодинокі випадки лише. Тому в тих регіонах, які знаходяться у «помаранчевій» або «червоній» зоні, там можливо буде ставитися питання про дистанційне навчання», - сказав Кузин.

Як відомо, Міністерство освіти рекомендуватиме всім школам розпочати канікули для учнів, а закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання, починаючи з 15 жовтня.

Освіта.ua
12.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Ну клас. І так до зно ніяк не готуємось. Може комусь допоможе, минулого року так само було і брат з ним готувався https://youtu.be/M1v9YYUFfmw