МОН рекомендуватиме закривати школи у «помаранчевих» зонах

Відомство надішле у регіони лист щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання

МОН рекомендуватиме закривати школи у «помаранчевих» зонах

Міністерство освіти на початку тижня надішле у регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Натомість відомство не буде змушувати запроваджувати дистанційну освіту.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься «помаранчевих» зон карантину та регіонів, у яких спостерігається складна ситуація з поширенням коронавірусу.

«Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати... Ми нікого не можемо примусити, яку форму навчання застосувати. Вже ж давно здійснилася децентралізація», - сказав Шкарлет.

Також він зазначив, що органи місцевої влади самостійно вирішують, коли починати канікули та яку форму навчання запроваджувати у закладах освіти.

«Я закликав бути відповідальними всіх, незалежно від того, чи то школа, чи то заклад вищої освіти. Університети давно, більшість з них знаходяться на дистанційному навчанні задля того, щоб здійснити соціальне дистанціювання», - додав він.

Як відомо, у суботу, 10 жовтня Сергій Шкарлет звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням перевести заклади освіти на дистанційне навчання на найближчі два тижні.

Освіта.ua
10.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тіна
A коли так енергійно будем обговорювати ліки чи вакцину від ковіда? Що нового на етапі лікування хвороби? Чи лікуємося дистанцією? Досить парить людям мозги МОЗу своїми рекомендаціями. Пора доповідають про конкретні ліки для Українців
Віктор
Ще трошки вас всіх відправлять на дистанційно ваша влада вже достала ви людей доведете до відчаю
Роман
Вы, значит, будете безответственными, будете красть деньги из коронавирусного фонда, а весь остальной народ, рабы будут ответственными.
.марія
Задолбали свом ковидом....
Кира
И что по вашему нужно? Дождаться пока не преподавать, не учится некому будет? В нашем городе оранжевая зона уже 2 неделю.Та какая оранжевая? Тут уже красная, в больнице мест не хватает, херургов вообще нету все больные, так как и большинство мед работников.Кто хочет учится, тот и будет учится и не важно дистанционно или нет.Адекватные люди и не пойдут с друзьями встречатся, а если не адекватные тут ничего не сделаешь, ответственность только на родителях которые воспитали " таких детей". ПЕРЕВОДИТЬ НА ДИСТАЦИОННОЕ ОБУЧЕНИЕ И ТОЧКА. Остановить все ничего не делая, не возможно.
yuriy
Для Кира: Тебе ни дистанционное, ни очное обучение не поможет. хЕрург ті наш.
Кира
А по сути вопроса, сказать видимо, мозгов не хватает.Вот из-за таких страну развалили
.марія
Ты ненормальная. А что людям лет 10 не можно будет с друзями даже встретится, на роботу сходить....и вообще жить психически нормальным человеком
Коментувати
Евгения
А может не детей закрывать,а для пенсионеров ввести ограничения, чтобы они без масок не катались в транспорте на базары от нечего делать. Убрать льготный проезд. Ведь именно они потом попадают в больницы. Но ведь это электорат. А как быть родителям учеников младших классов,ведь сейчас не локдаун,как весной, родителям надо быть на работе. Отправить их к бабушкам,которые как раз в группе риска?
Татьяна
Для Евгения: А школьники приносят домой,а там именно этиже пенсионеры и заболевают!!!
гість
Нет, оправить в школу учителям, чтобы чихали и кашляли на них. Жалко что ли?
Коментувати
Andrew Brown
На різних територіях країни ситуація неоднакова. У нашому регіоні ситуація із захворюваністю на ковід стабільна, діти нормально відвідують школу, відсутніх по класах майже немає. Тоді навіщо знову починати цей жах??? Нехай МІСЦЕВІ органи влади приймають рішення З УРАХУВАННЯМ КОНКРЕТНОЇ СИТУАЦІЇ, а не знову загальнодержавне страхіття. А взагалі кажучи, пане Шкарлет, Ви даєте чудові підстави для того, щоб 25 жовтня учительська спільнота нашої області прийняла правильне рішення. А нас дуже багато. Може, швидше заберетеся разом зі своє владою і своїми плагіатами... Ковіду ніхто не заперечує, але навіть у Франції, де щодоби понад 20 тис. хворих, рішення про дистанційку приймають ТОЧКОВО, РЕГІОНАЛЬНО, а не по цілій державі.
Маргарита Безугла
Для Andrew Brown: тому у Франції і захворюваність +-20 тис. кожного дня)
Коментувати
начерзівчителі
На Тернопільщині від COVID-19 помер уже шостий медик – анестезіолог-реаніматолог Петренко, - обласне управління охорони здоров’я
піу
Для начерзівчителі: Для Andrew Brown: тому у Франції і захворюваність +-20 тис. у день)
Коментувати
мабутьвчителі
Сім’я фермерів на Харківщині тримала в рабстві дев’ять осіб, - прокуратура---0000-
Дайте дистанційне!
Дистанційне не хочуть ті, для кого Covid - вигадка, і ті, хто не хоче пізнавати нового, переходити на технології сучасні, долати цю радянщину у формі "стада". Учителю легше весь урок прокричати на дітей, а тут треба вже підготуватись як слід до уроку. На дистанційному хоч почали по-людськи виконувати обов’язки. А то я мушу у школі слухати крики, сотні опитувань по самостійно опрацьованому матеріалу, на який після школи доводиться витрачати час, бо ж на уроці сімейні проблеми на нас виливала. Скільки можна думати про гроші й свій зад. Озирніться, що робиться. Ніхто не каже не їздити в автобусах, не працювати, просто зробити по максимуму обмеження там, де це можливо й безнаслідково - старші класи навчальних закладів
Гордый родитель Украины
Для Дайте дистанційне!: ВЫ ВСЕ ВРЕТИ ВСЕ ВРЕТИ КЛАССИЧЕСКОЕ ОБРАЗОВАНИЕ САМОЕ ЛУЧШЕЕ ДИТЯТКАМ НУЖНО СОЦИАЛИЗИРОВАТСЯ ТОЕСТЬ КУРИТЬ БУХАТЬ ПИЗ ДИТСЯ С ОДНОКЛАСНИКАМИ А УЧИТЕЛЯМ НУЖО СВОЮ НЕГАТИВНУЮ ЭНЕРГИЮ ИЗ-ЗА НЕУДАЧ В СЕМЬЕ И В ЛЮБВИ И НА РАБОТЕ КУДАТО ВЫПЛЕСКЫВАТЬ ТО ЕСТЬ НА НАШИХ ДЕТЕЙ МЫ ЛУЧШИЕ РОДИТЛЕИ В МИРЕ МЫ ГОТОВЫ ОТДАТЬ РОДНЫХ ДЕТЕЙ В ЧУЖИЕ РУКИ А САМИ ПОЙТИ БУХАТЬ И ИГРАТЬ В ТАНКИ ЦЕЛЫЙ ЕДНЬ И ЕЩЕ НА ОСВИТЕ ЮА ПИСАТЬ ТО ЧТО КОВИДА НЕТ!!!1
Коментувати
Кеп Очевидність
Коли вже бісів МОН засуне свої рекомендації собі в дупу, візьме НА СЕБЕ відповідальність та почне видавати НАКАЗИ? Що з тих рекомендацій, коли в школі майже половина хворих, а районо/мер не теляться бо НАКАЗУ закрити школи не було? Дибіли чортови. Таких бездарів при владі ще не було ніколи.
професіонал
Для Кеп Очевидність: Кожний регіон повинен вирішувати самостійно. Дистанційне навчання не допоможе, тому що діти всерівно будуть спілкуватися між собою без дотримання дистанції, це вже перенвірено часом.
Кеп Очевидність
То може штраф батькам і проблем не буде? Мають бути створені умови, а те, що частина батьків - тупі йолопи, це вже інше питання. При цьому хоч вчителів сбережуть, вони по вулицях не шатаються, банально часу не вистачає.
Тіна
А коли так енергійно будем обговорювати ліки чи вакцину від ковіда? Що нового на етапі лікування хвороби? Чи лікуємося дистанцією? Досить парить людям мозги МОЗу своїми рекомендаціями. Пора доповідають про конкретні ліки для Українців.
Коментувати