Шкарлет: зарплата вчителів за рік збільшиться майже на 30%

Кошти на підвищення зарплат закладені до проекту Державного бюджету на 2021 рік

Шкарлет: зарплата вчителів за рік збільшиться майже на 30%

Упродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%.

Про це повідомив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час ефіру на телеканалі «Інтер».

За його словами, відповідні кошти вже закладені до проекту Державного бюджету України на 2021 рік.

«Доходи вчителів вже зросли з 1 вересня на 5,8%. У зв’язку з підвищенням заробітної плати з 1 січня доходи збільшаться ще на 20%, із 1 липня – ще на 8%. Тобто впродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%», – наголосив Сергій Шкарлет.

Водночас він висловив занепокоєння низьким рівнем зарплати педагогів та назвав це злочином проти України, який триває вже 29 років.

«Щодо зарплати освітян, то це злочин проти України впродовж 29 років… Зарплата вчителів і не тільки вчителів, а й педагогів дошкільної, шкільної, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої освіти, майстрів виробничого навчання, наукових працівників у частині формування доходів освітян системно, за 29 років, так і не змінилися. Хоча були певні зрушення в питаннях деяких надбавок та доплат. Сьогодні ми намагаємось це змінити», – прокоментував т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
28.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
Хахахахахахахахахаха... хахахахахахахахахаха... ххахахахахахахахахах... ахахахахахаххахахаха... ххахахаххахахахахаха... хах... дочекалися!... може
Вчитель
Чиновниці райво кваліфікованим вчителям дулю платять.(Директор виконує всі забаганки заврайво) В мене забрали 9 годин - працюють співпрацівники, які викладають у молодшій ланці, так як у Новомосковському райво сертифікати ТКТ не визнають. Заврайво заявила батькам - що кембриджські сертифікати - це афера, а сертифікати Ed-Era- це те що треба ("фахівці" англійської мови, що придбали у неї звання методистів не спроможні скласти ТКТ вище ніж на 3, тому в нашому райво це оголошено "непотрібом"), 3 годни забрали на співи і труди. В мене ставка 15 годин. На ці гроші прожити неможливо і за умови підвищення. Замість 27 годин - 15. Слава корупції. Вони вважають що змусять мене звільнитися і поїхати звідси, як інших. У 5 класі відмінники з англійської не знають як буде 5 або 7 англійськи. Починають рахувати з початку. Не кажучи про інше.. У великих містах кваліфіковані вчителі вимушені були звільнитися і влаштуватися на курсах (грошей більше, відношення краще). Але село це не місто...