Школи зможуть працювати в «червоних» зонах

Рішення про закриття шкіл ухвалюватимуть Державна та регіональні комісії ТЕБ та НС

Школи зможуть працювати в «червоних» зонах

Відтепер рішення про заборону роботи закладів освіти на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

Відповідні зміни до постанови щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів ухвалені Кабінетом Міністрів.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, зміни були розроблені та подані на затвердження уряду після наради з міськими головами, яка відбулася днями.

«Саме в синергії з регіонами була знайдена спільна позиція щодо запровадження карантинних заходів”, - зазначив очільник Міністерства охорони здоров'я.

Також в адміністративних одиницях з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів.

Згідно із затвердженими змінами, «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюватиметься за спільним рішенням Державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС у разі завантаженості більше 75 відсотків ліжок у закладах охорони здоров’я регіону протягом 5 днів підряд, або перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більше ніж у 5 разів.

Це може бути одномоментне закриття всіх сфер бізнесу або поступове обмеження певних сфер, які в даному конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.

Освіта.ua
17.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Господи, як же ви за**али своїм ковідом. Ніби немає інших проблем. Боже, від ковіда умерло 30 людей, а чому ви не думаєте , скільки померло від раку, туберкульозу і т. д. І там, повірте, смертність у процентах більша. Мені ще смішно, як пишуть:"людоньки, яка страшна хвороба, треба не виходити з дому, щоб вижити". Зрозумійте, це не варте того,. щоб зупиняти економіку, робити дітей тупими(дистанційна). Ви, що не можете зрозуміти, що люди кожен день помирають у великій кількості, але всі,як стадо баранів, слідкують за ковідом. Навіть якщо ви хворі й слабі від нього шанс померти малий, а здоровій людині близький до нуля. Коли ж ви це зрозумієте, що воно того не варте. Звичайно, мені, як і всім, шкода людей, що померли ,і ніхто не знає, хто до них попаде, але, як я вже казала, через 0,5% псувати життя всім людям-це абсурдно. Тим паче, в Україні, де економіка й до того була на нулю. Ще мені смішно, що люди ніби раніше жили без хвороб інших.
Главный
Зеленский испугался страшных мэров Тернополя и Черновцов) Господи, какая же эта власть конченная. В Израиле при меньшем темпе роста заболевания вводят жесткий карантин. А здесь...страшно подумать что с ним в подобной ситуации сделают Кернес,Труханов или Садовой. Города то побольше, и влияния на порядок больше.
Петрович
Тобто ви будете просто чекати коли хтось захворіє? Правильно! Дитина сходить до школи, принесе на собі заразу додому, а вдома бабуся чи дідусь або людина з хронічним захворюванням? І що? В мене особисто вдома старий дідусь якому взагалі хворіти не можна і дитина із цукровим діабетом. Владі просто не вигідні пенсіонери от вони і намагаються їх винищити таким "легальним" способом!
Катя
Правильно. А то задовбали уже своїм ковідом. У світі існує безліч інших страшних хвороб, але всі думають корону, яка не є якоюсь занадто страшно. Не можна сидіти вдома через 0,5% населення. Ніхто не знаю, хто до них попаде, але роками сходити з розуму не варіант. Я, наприклад, уже рік не бачила бабусю, що живе в Німеччині. І найгірше, що ніхто не знаю , коли це закінчиться. А дистанційна освіта-це жах. Сподіваюся, що скоро весь цей бред закінчиться. Бо всі думають про таку "СТРАШНУ" хворобу, ніби інших проблем не існує
Слава Україні!
Тобто нехай усі сдохнуть? О так влада! Слава Україні!
ДепартаментДюсолей
Влада шарахкається зі сторони в сторону! Немає чіткої позиції, щодо того як поводитися в умовах пандемії. Йдуть на поводу групи безмозглих батьків. На педагогів забили болт. Самі педагоги, то якісь нескінченні терпіли! Не держава, а посміховисько!
Катерина
Для ДепартаментДюсолей: Для Слава Україні!: Закрийтеся в погробі з свічками, що залишились з кінця світу 2012 року. Якщо не тоді, то точно зараз від ковідо всі загинуть! ????Люди , схаменіться! Дотримуватись елементарних правил гігієни, зміцнюйте свій імунітет і не робіть паніки! Вірусів висточник і на кожному кроці і без ковід, але якщо вас ковідо не зачепить, то через кілька років "вилікує" лікар, який вчився на дистанційно мурат навчанні або привалить будинок, який архітектор збудував який вчився вдоману. .... прикладів безліч можна навести... Люди, мийте руки з милом, в громадських місцях ходіть в масках і не звинувачуйте владу, що не підбирає вам "ж" в туалеті, бо це вже дістало!!r!!!! Хочете щось змінити - почніть з себе!
ДепартаментДюсолей
Для Катерина: Якби ти не була така недалекоглядна з тобою можна б було подискутувати!
Коментувати
Вчитель
Як цікаво виходить: класи один за одним відправляють на ізоляцію, а про вчителів, що контактували з цими класами ні слова! Тобто вчителям ізоляція не потрібна і тести безкоштовно робити ніхто їм не буде? А якщо вчитель захворіє, то сам винен і нехай лікується за свої кошти?
Катерина
Для Вчитель: Тести роблять БЕЗКОШТОВНО!!!! Дістали уже зі своєю дисінформацією, досить сіяти паніку. Не знаєте - не поширюйте дурниць!!!
Коментувати
вчитель
От цікаво, якщо вчителі будуть або на самоізоляції чи хворітимуть, то школу теж не закриють? Хоча ні. Думаю так: почнуть хворіти на COVID вчителі, то їх на прохання батьків теж дозволять відвідувати роботу. Головне щоб не дистанційне. І самоізоляція вчителів не стосується.
Зінаїда
В мене двоє онуків. Вони відповідально відносяться до занять і не має різниці яке навчання. Ми спокійні бо для нас здоров’я дітей головне. Не розумію нащо йти на поступки мамам,якщо не пройде і дві неділі вони ж будуть кричати закривайте школи.
Коментувати