МОН планує запустити Освітню платформу в жовтні

МОН планує запустити Національну освітню платформу, що буде наповнена освітнім контентом

МОН планує запустити Освітню платформу в жовтні

Тимчасово виконуючий обовязки міністра освіти Сергій Шкарлет висловив сподівання, що до жовтня 2020 року МОН зможе запустити Національну електронну освітню платформу, яка буде наповнена освітнім контентом.

Про це він сказав в інтерв'ю Mind.ua.

«Я сподіваюся, що до жовтня 2020 року ми запустимо Національну електронну освітню платформу на Open edX, яку наразі активно створюємо з Міністерством цифрової трансформації. У нас є напрацювання щодо наповнення її освітнім контентом: телевізійні уроки, інформаційні матеріали, закачані підручники й навчальні посібники», - зазначив Шкарлет.

Також він відкинув ствердження, що країна технічно не готова до дистанційного навчання: не у всіх вдома є інтернет або якісний  інтернет, не всі батьки можуть придбати дитині ноутбук.

«Це не правда. На сьогодні, за результатами нашого аудиту, лише 74 школи не забезпечені засобами інтернет-зв’язку», - наголосив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
15.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия Скрипец
Та у нас взагалі все на вищому рівні. Школи з інтернетом. Кожен вчитель з персональним ноутбуком. Сучасним ноутбуком. До того ж всі вчителі ( не залежно від віку) вміють ними користуватися на усі 100%! А учні взагалі всім забезпечені. В кожного смартфон, планшет, ноутбук і ще ПК додатково в кожній сім’ї. Інтернет не те що швидкий, він літає! А ще всі батьки на час дистанційного навчання отримують оплачувану відпустку, щоб мати змогу проконтролювати, як їх діти навчаються. А якщо виникне потреба батьки звісно допоможуть з будь-яким предметом. Навіть з тим якого в школі не вивчали і знать не знали. Вони ж батьки! Вони все можуть! Якщо хтось не зрозумів - це сарказм! Сил вже немає читати про те що: "Жить стало лучше! Жить стало веселей!"
М
Для Юлия Скрипец:це все добре але російські речення не можна писати-це мова агресора зараз (вже не раз було)патріоти будуть обурені!Але --це нічого що всі хто за патріотизм-всі вдома,в ресторанах на російській,а простому люду байки розказують-вони їх слухають,зауважень не роблять.
Коментувати
Марія
Пане Шкарлет,вчителі і діти не будуть приходити до школи ,якщо встановлять знову карантин,а більшість сімей і справді на межі бідності і немає змоги забезпечити дитину телефоном і комп’ютером. Дистанційна освіта не надає знань, будьмо реалістами!!!
Небайдужий
Таке враження, що т.в.о. освіти живе у вигаданому ним же ілюзорному світі, не бачить і не чує реалій життя (в принципі, як і президент, і всі інші зелебеники), і хоче переконати реальних людей з реального життя, що все те, що в реалі -- то їм здається, а правда -- це те, що у телевізорі! Якийсь перевернутий світ! Ну, але, власне -- що хотіли 73% від вигаданого героя, те й отримали: живіть у вигаданому світі, і переконуйте самих себе, що все прекрасно! А що, хіба не так? Ну, за зарплату 5-6 тисяч гривень можна ж купити кожній дитині по ноутбуку і смартфону, підключити і оплачувати швидкісний інтернет, і т.д. Що, ви про це не знали??? Але ж президент розказував по телевізору, що це дуже достойна зарплата в Україні!!! Що, не сходиться з реаліями? Не розчаровуйтесь, вірте далі! ПреЗедент же ж не може обманювати своїх господарів? Ну, він же ж ваш слуга? Що тепер не так???
Вчитель
По перше, якість інтернету у глибинці бажає кращого. По друге, діти не приходитимуть у школу, щоб підключитися до інтернету.