Влада хоче купити маски для шкіл за кошти місцевих бюджетів

КМУ запропонував парламенту надати змогу використати кошти місцевих бюджетів на маски

Влада хоче купити маски для шкіл за кошти місцевих бюджетів

Кабінет Міністрів запропонував парламенту проголосувати законопроект, що надасть змогу використати кошти місцевих бюджетів на закупівлю засобів індивідуального захисту для шкіл.

Про це під час селекторної наради з Президентом України сказав прем'єр -міністр Денис Шмигаль.

Зокрема, президент поцікавився впливом початку навчального процесу на поширення коронавірусної інфекції, оскільки сьогодні минає два тижні, упродовж яких уряд мав відстежувати цю ситуацію.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що 501 клас перебуває на самоізоляції, а 37 закладів середньої освіти – на дистанційному навчанні. За минулу добу захворіло 40 учнів і 32 вчителі, а з початку нового навчального року лабораторно підтверджено 273 випадки коронавірусної хвороби серед учнів і 296 – серед учителів.

«Ми вже говорили з вами про те, що в деяких школах бракує масок. Ви сказали, що гроші у регіонах є, але для їхнього використання Кабінет Міністрів має запропонувати законодавчі зміни. Знаю, що на місцях є понад три мільярди гривень, які можна витратити. Чи ви зробили все необхідне, щоб забезпечити наші школи засобами індивідуального захисту? Це надзвичайно важливо сьогодні», - запитав Зеленський.

У відповідь прем’єр-міністр відзвітував, що уряд уже запропонував парламенту проголосувати законопроект № 3991, який вносить зміни до бюджету, і, серед іншого, дає змогу використовувати кошти місцевих бюджетів на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Освіта.ua
14.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
У нас местный бюджет зарплаты с трудом обеспечивает, а тут ещё и на маски деньги выбрасывать (распиливать). Если выбирать маску или зарплату - очевидный выбор второго.
Президент слеп?
Які " кошти місцевих бюджетів"? В нашей ОТГ коштив никогда нет,несмотря на то,что голова позакрывал уже многие школы,ФАПы, Дома культуры. В нашей ОТГ кошты есть только для аппарата ОТГ( по 5 раз на год ездить отдыхать,учиться в ВУЗах за счёт бюджета, производить закупки в 100 раз дороже, возить чинуш на работу и с работы за 20 км транспортом ОТГ за счёт того же местного бюджета, вести " двойную бухгалтерию"). Вобщем,всё для себя,любимых. А для жителей громады " коштів нема"!
Taya
Що кого дивує? Забули початок карантину? Везли тести і маски, шум, гам, тарарам... В результаті Зе зустрів вантаж для Епіцентру і усьо... Купуйте і "залишайтесь вдома"... Що змінилось???
Василь
Місцеві чинуші доповідають на верх - що все закуплено і підготовлено, перевіряючих везут туди де все підготовлено за годину, а кошти у кишеню. І нажаль цьому сприяють вчителі своєю мовчанкою..
вчитель України
які ще місцеві бюджети? а влада хіба не знає, що нічого так і не закупили місцеві бюджети ще до 1 вересня, які там маски, влада зовсім не володіє ситуацією в країні, здається так! за кошти батьків до кожного класу куплені мило, маски, диззасоби, паперові рушники, наші вчителі самі собі теж купували й купують маски та диззасоби, хоча в районо просило надати заявку, де були проведені розрахунки про кількість працівників та масок, ні рукавичок техпрацівникам ні кухарю нічого не дали, де та місцева влада, може президент знає, так він не читає ці звернення ( а воз и ныне там)
Геометрія
так нехай купують маки за ціною атомної бомби. Чи було проведено(коли? і де?) нараду з директорами закладів освіти на тему як вони бачать навчання у закладах освіти в умовах карантину? Чи було проведено нараду(консультацію) з батьківськими організаціями(оргранізаціями) на тему як вони бачать навчання в умовах карантину(коли і де?), які на основі цих зустріче прийняті рішення? Десь на офіційних виданнях МОН, КМУ, ОП можна ознайомитись з даними матеріалами?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!