Батьки учнів не мають підписувати документів щодо COVID-19

Батьків не мають права змушувати підписувати документ, що звільняє школу від відповідальності

Батьки учнів не мають підписувати документів щодо COVID-19

У Міністерстві охорони здоров'я вважають неприпустимою ситуацію, коли в деяких школах батьків змушують підписувати документ, який звільняє заклад від відповідальності, якщо дитина заразитися COVID-19.

Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, за перші півтори тижні навчання у школах на самоізоляції опинилися 115 класів - це понад 5 тисяч школярів, на COVID-19 захворіли 168 учнів та 130 вчителів.

«Аби ця кількість не зростала у геометричній прогресії, необхідно дотримуватися простих протиепідемічних правил та рекомендацій щодо організації безпечного навчального процесу, які МОЗ розробило спеціально для навчальних закладів», - зазначив міністр.

Максим Степанов наголосив, що ці правила стосуються, як алгоритму дій при спалаху хвороби у освітньому закладі, так і організації навчання та харчування учнів.

Очільник МОЗ, зокрема, підкреслив, що наразі не існує жодних заборон щодо роботи шкільних їдалень.

Освіта.ua
10.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Вже підписали. Вчителька зателефонувала і запитала чі не матимемо претензій до школи в разі захворювання дитини на COVID19. Я підписала, бо не відомо де його можна підхопити.Ми всі їздимо в транспорті, відвідуємо супермаркети, можу і я привезти.
Юля
Яка може бути дистанція в школах і всі правила пов’язані з карантином, якщо дорослі його ігнорують, от і маємо.
Местный
"на COVID-19 захворіли 130 вчителів" Шёл 10-й день учёбы - полёт нормальный...
Аріель
Як не мають підписувати? В школі, що є поліцаї, які контролюють чи школярі дотримуються всіх протиепідемічних заходів? Немає! Учні дотримуються цих заходів? Ні! Отже хто буде винен потім? Школа?