Рішення про самоізоляцію учнів прийматиме епідеміолог

Рішення про самоізоляцію учнів ухвалюватиме епідеміолог на основі дослідження

Рішення про самоізоляцію учнів прийматиме епідеміолог

Якщо в класі є підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в одного з учнів чи студентів, весь клас або група має піти на самоізоляцію. Рішення про самоізоляцію учнів ухвалюватиме епідеміолог на основі епідеміологічного дослідження.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, напередодні навчального року Міністерство охорони здоров’я запроваджує низку протиепідемічних заходів для безпечного навчання учнів та студентів, а також роботи працівників навчальних закладів під час освітнього процесу.

«Ми рекомендуємо максимально обмежити пересування учнів між навчальними класами/аудиторіями, використовувати всі входи й виходи та розробити спеціальні маршрути для уникнення скупчень дітей. Також рекомендовано проводити уроки з інтервалом у 15 хвилин», — повідомив Максим Степанов.

Він також повідомив, що учні або студенти, у яких під час навчання виявили ознаки захворювання, мають надіти маску та бути ізольованими в окреме приміщення. Після цього мають бути поінформовані батьки дитини і ухвалено узгоджене рішення про транспортування дитини у медичний заклад. Приміщення, де перебував хворий, треба ретельно провітрити та дезінфікувати.

Освіта.ua
27.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Львів
Міністерство освіти здоров’я:я не гово’ю що коронавірусу немає,є але напевно що в нас в Україні робиться-це заробляння грошей!,Читайте що люди пишуть з t40 в лікарню не хочуть брати ,томограму,аналізи за свій рахунок роблять,де це все забезпечення ці всі виділені кошти на боротьбу з коронавіросом? Зараз скажіть мені таке:в нас є лікарня для людей з коронавірусом всі кажуть:дуже багато хворих,навіть медсестри говорять.Але саме і ті медсестри санітарки виходять з лікарні і йдуть в магазин та маска махається на одному вусі,ніс не прикритий;Ще одна лікарка говорить багато хворих,а її діти всюди ходять гуляти компаніями,і так само хоче щоб діти ходили в школу,тільки не дистаційне!,але якщо це все так є?і вона про це говорить,то яка школа?,там що не заражаються,чи вона не боїться за життя своїх дітей?,щось тут не те.В поліклініці-медсестра йде маска на роті і люди ходять,кажуть до неї,короновірус маска чому ще й не на носі?,махнула рукою,який там коронавірус,постояла подумала,що зказала і додала:"та маска надоїла".Які висновки з тих слів можна робити?,доти буде коронавірус ,поки гроші не закінчуться! Кажуть таке,як приїхала перевірка в ту лікарню,"стільки хворих",Що почали санітарок на ліжка класти.Незнаю які ті перевірки і як вони перевіряють,але вони точно не мають рахувати голови на ліжках,але ще мають дані(прізвище,рік і місце народження ,і ще тих санітарок порахувати,де вони є.
ЛІДА
Львівщина. Нам у школі сказали, що до Нового року засоби захисту ще, можливо, будуть, а далі -ні. Вчителі самі мають себе усім необхідним забезпечувати. В даний час уроків нема, але в школі є обслуговуючий персонал, вчителі і ніхто в масках не ходить.Часто заходять діти то по книжки, то по інших питаннях - та сама картина. Чому зараз ніхто не міряє температуру вчителю при вході? Він іде в школу так само як піде і з 1 вересня.То заразити вчителів інших можна(якщо інфікований), а з 1 вересня вже не можна буде?
Львів
В нас в школу без маски учнів не пускають,але тех працівники без маски ?-вони напевно особливі не можуть нікого заразити?,вони ні з ким "не контактують"?
Алекс
Львів, тобто вас не бентежать діти 1-4 класів які взагалі будуть без масок? Це мінімум 300 дітей. Тільки десяток техробітників? Причому техробітники і справді мало з ким контактують...
Львів
Для Алекс:мене все бентежить,а у вас особисто не виникає така думка,що ті тех працівники також можуть когось заразити?Прибиральниці ні з ким не контактують?А ви знаєте що це все не продумано,і дітям які будуть постійно в масках(немає значення менші,старші),особливо коли буде ще тепло,що їм може бути погано,вони можуть кашляти(приступи кашлю),і навіть втрачати свідомість-це все серйозно,і це вам не на вулиці ходити в масці,а в приміщенні де багато людей,і пил,якщо це все будуть постійно протирати,має бути провітрювання класу-не так легко і просто це все зробити з переповненими класами.І останнє якщо це все серйозно короновірус,для чого відкривають школи?,це все має розказати лікар:інфекціоніст,міністр охорони здоров’я,а міністр освіти має все зробити щоб дистаційне було навчання без помилок,або школа:в класі не більше 20 дітей і за партою одна дитина,і навчання не 7 уроків і програма має бути легшою,щоб діти вчилися в школі-основу,а потім що кому,нехай вчать де поступлять.Зараз прийде зима,імунітет,діти з села чекають на маршрутку,в якій їдуть люди(медсестри) з поліклініки,маршрутки забиті,що ніхто не заразиться?
Коментувати
Ольга
Який епідеміолог? Той, якого нема у всьому районі і хтозна, чи буде? Поки не пройдуть місцеві вибори, скрізь "всьо будєт харашо". А потім закриють школи знову на півроку. Але вже будуть прискіпливо контролювати дистанційне навчання. На минулому карантині у мене вайбері телебенив з 7 до 23 год., А тепер, мабуть, і спати не доведеться.
Верона
Рекомендують обмежити пересування учнів між класами, а у нас в школі на групу продовженого дня зводять учнів з трьох класів та з різних поверхів . І чхати хотіли на рекомендації. Вчитель захворіла на Covid, лежить в лікарні. На самоізоляцію тих хто був з нею у контакті не відправляють. Директор сказала, що якщо вона ні на кого не чхала і не кашляла, то і на самоізоляцію йти не треба. Більша половина працівників школи ходять без масок або з масками на підборідді. Зато всі стіни обклеєні рекомендаціями щодо коронавірусу.
Вчитель(((
Чортів треш. Роботи і так було валом, стало ще більше. А зряплатню підняли аж на 277 грн( а додому вчителі будуть потрапляти о 19:00 та ще й готуватися на наступний день...). "Рекомендації" виконати фізично неможливо, але "начальники" всіх рівнів очікують звітування про те, що все добре. Захисту вчителя немає, страховки немає, нічого немає, бросила країна вчителів на призволяще... Сумно від цього. Вчителів очікуе жахливий рік. Батькам не легше, адже в школах ввели 2 зміни, зробили графік запуску дітей до школи (тобто о 7:30 не встиг, все, капець), захисними засобами не забезпечили, а вимагають їх наявність (це в той час, коли в сім’ях нема зайвої копійки, багато людей і так втратила роботу і в кращому випадку перебивається підробітком) і т.д. т.п. Тільки співпрацюючи батьки-вчителі-учні ми це якось пережевемо, на державу розраховувати не доводиться((((
unforgiven 2
А як "мити руки після кожного уроку" так, щоб "уникнути скупчень"?
Просто Правда
В багатьох школах учні 8-11 класів самі прибирають своі класи, нідe нe бачу роз,яснeння відносно прибирання учнями. Має бути чітко і зрозуміло всім написано, що цього робити нe можна!