Гриневич: освіта потребує інвестицій для початку навчального року

Освіта зараз потребує серйозних інвестицій для нормального початку нового навчального року

Гриневич: освіта потребує інвестицій для початку навчального року

Освіта зараз потребує серйозних інвестицій для нормального початку нового навчального року.

Про це, під час презентації аналітичної записки «Організація освітнього процесу в школах в умовах карантину», сказала екс-міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона висловила переконання, що держава має виділити цільову субвенцію на організацію навчання у школах під час карантину.

«Ми мусимо зауважити, що на жаль система освіти та заклади освіти, які отримали величезні виклики, потребують технологічного забезпечення і забезпечення для дотримання протиепідеміологічних заходів», - зазначила Гриневич.

За її словами, виконання цих завдань в масштабах країни оцінюється у мільярди гривень.

«Частково щось будуть покривати органи місцевого самоврядування зі своїх бюджетів, але вони не можуть цього всього охопити. Ми хотіли б нагадати, що до фонду боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19 вилучено з бюджету Міністерства освіти і науки понад 4,9 млрд грн. Це гроші, які були заплановані на підвищення кваліфікації вчителів, на обладнання навчально-практичних центрів, на багато інших капітальних видатків. Тобто це насправді 65% бюджету розвитку, які були заплановані в Міністерстві освіти і науки. Що з цих коштів отримала освіта до цього часу? Всього 52 млн грн на покриття видатків для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Все. Натомість освіта зараз потребує серйозних інвестицій для нормального початку нового навчального року», - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
20.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Шановна пані,Ексміністерко. За Ваше очолювання уже отримували субвенції на НУШ. КРАЩЕ МОВЧІТЬ ПРО НИХ, бо хочеться запитати:"А що ви прикупил за них?". Бо більшість шкіл не отримали нічого.
Cтепан
Для того, щоб вкласти інвестиції в освіту потрібно все вкрадене олігархами у держави повернути назад. Тоді можна буде говорити про інвестиції. Кілька осіб забрали собі всі кошти з держави і нищать її. Люди не будуть довго цього терпіти.
1
Для Cтепан: Как показывает практика - будут.
Коментувати