Медогляд школярів перед 1 вересня необов'язковий

МОЗ рекомендує проводити медичний огляд учнів ближче до дня народження дитини

Медогляд школярів перед 1 вересня необов'язковий

Міністерство охорони здоров’я у сьогоднішніх умовах рекомендує проводити щорічні медичні огляди школярів ближче до дня народження дитини і не приурочувати їх до початку навчального року.

Про це, відповідаючи на запитання батьків і вчителів, сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, жодним нормативно-правовим актом Міністерства охорони здоров'я не визначено, що медичні огляди дітей повинні проводитись або в травні або серпні - вересні на початку нового навчального року.

«Медичні огляди для дітей дорослого віку проводяться один раз на рік. Тому ми звертались з проханням до батьків і вчителів проводити медичні огляди ближче до дня народження дитини. Це дозволить зменшити кількість черг, покращити якість медичних оглядів і буде запобігати скупченню дітей та дорослих у передшкільний період», - повідомив Ляшко.

Освіта.ua
19.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орест
Ні МОН , ні МОЗ взагалі не розуміють ситуацію в Україні.Вони не знають як діяти, що робити та що говорити.Кожного дня нові правила, а конкретики немає.Це просто жах.
2020
ІНСТРУКЦІЯ про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури ? Наказом директора навчального закладу списки учнів, віднесених до підготовчої та спеціальної груп, затверджуються на поточний рік і доводяться до відома вчителів (викладачів) фізичної культури, класних керівників.
Den
Переболеть короной надо сейчас, когда теплая погода и нет сопутствующих вирусных и бактериальных заболеваний. Тем, кто будет себя "беречь" до октября/ноября, скорее всего, скорее всего придется болеть одновременно короной, гриппом и подключившейся к ослабленному вирусами организму бактериальной пневмонией. Тут уже не обмякнуть будет сложнее в разы.
Руслан
Ляшка без мазки, лікар і директор вчора на зборах зобов’язують! вести дітей в масках, в садок в масках, при цьому самі носять затерту місячної давнини маску. Люди схаменіться! Нас скоро зроблять овочами. Зніміть маски, давайте повертатися до нормального життя!
Людмила Захарова
Звертаюсь до психотерапевтів! Вже по фото Ляшка видно, що в нього не все добре з головою. Кожен день нові заяви, і одна краще другої! Терміново пройти медогляд!
Мед
Для Людмила Захарова:це погляд людини яка або не знає що вона там робить або закоханий,або те і інше.А про закоханість-це я не насміхаюсь,перепрошую якщо образила.
Коментувати
Ольга Кожемякина
Шановні коментатори! Пригадайте,будь ласка, ті випадки з дітьми на уроках фізкультури , які ,на жаль,завершувалися трагічно... - на щастя їх не так багато. Довідка на початок навчального року має обов"язково засвідчити індекс Руф"є!!!- щоб знати, в яку групу з фізкультури направляти дитину чи студента (до 18 років), яке фізичне навантажнення можна давати,щоб було безпечно . Це стосується в основному тих, хто розпочинає вперше навчання у освітньому закладі. Ще один нюанс: наявність профілактичних щеплень! В сезон масових захворювань,як от на кір, від закладу вимагають статистику, де один з пунктів- інформація про те, чи є щеплення. А як без довідки про це дізнатися?... Так що це - не "совок в головах", як хтось написав, а реалії, турбота про збереження здоров"я дитини. Зрозумійте це.
Дарья
Только вот в школах об этом не знают, и требую справки перед учебным годом, совок в головах! Я хочу подчеркнуть, что лично я "за" медосмотры, просто потому что многие родители именно так и узнают о проблемах детей со здоровьем. Но на самом деле это просто ужас. А вот почему я перед школой должна отчитываться о состоянии здоровья ребенка, вообще непонятно. Тут же речь не идет о том, что ребенок не может никого заразить.
Людина
А де відео на якому головний санітарний лікар говорить про те що маска не є захистом для здорової людини. маску мають ности люди які мають признаки захворювання(нежеть, кашель та ін.,) в заклади освіти з будь яким ускладненням здоров’я іти неможна! Питання навіщо маски якщо у закладі тільки здорові, а хворі сидять в дома?
Максим
1) спасибо ,что я закончил школу 2) у меня день рождения в сентябре Я сейчас очень рад , потому что прошел мед осмотр уже месяц назад и живы-здоров
аноним
Здесь можно писать анонимно. Поэтому хочу признаться - этим летом мы приютили бездомного котенка и всей семьей переболели стригущим лишаем. Перенесли величайший стресс. Хорошо, что все уже кончено. Долечиваем кота. Но кто знает, с чем другие дети придут в школу? Медицины в нашей стране нет - это нужно признать.
Товарищ Майор
Для аноним: Дааа, "анонимнооо". Святая простота. Если будет нужно, то тебя найдут через провайдера по железу.
К
Для аноним:то таке анонімно ,що з під землі дістануть!,але з міністерству така анонімність підходити-вони знають що твориться,відкрито у фейсбуці такого не скажуть,там немає нормальної лексики там зразу включають "англійську мову",притому що її не знають,і не всі зрозуміють що ти пишеш.
Коментувати
Вчитель намбе ван
Продолжаю: в детских садах дети без масок ходят, только лишь перед проверками, если надо могут одеть на детей маски, и то... Так вот: все лето дети в садах без масок, а в школе в масках?! Реально вы дебилы... Продолжаем: где концепция нового змішанного навчання? Де єдина державна платформа? Де оце все? А оплата как будет идти? В два счётчика?!
Ігор
Для Вчитель намбе ван: які маски в садіку маленьке дитятко розуміє шо то маска?
Вчитель намбе ван
Короновирусу пофиг дитина чи не дитина, Але ж все літо без масок
Вчитель намбе ван
Звідси питання: а може просто молоко давати вчителям і дітям, безкоштовні обіди, соки? Аби підсилити імунітет всіх учасників освітнього процесу. Зменшити кількість дітей в класах: не 30 а по 15 (хто таке зробе? Грошей же нема, красти на масках є, а на нормальні класи немає), зменшити уроки до 35 хвилин, додати ’змішане навчанням (очне і дистанційне), розроби ти ’по уму’? ’та не не надо’-пофіг на все, давайте будемо мусолити коли і як маски вдягати
Коментувати
вчитель намбе ван
Нахрена тогда карантин? Если детей вы проверять не хотите? Ходить на уроке без маски, а в коридоре в маске?! Вы дебилы? На совещаниях тоже в масках сидеть?дома детям тоже в масках сидеть? И родителям? А за партами детям как сидеть? А как же социальная дистанция? А если в классе 32 ученика, и в кабинете дышать невозможно? Просто проветрить?! А вы в курсе как жарко в сентябре в кабинетах?! И проветривание не спасает, а если ребенок не вышел из класса и остался в кабинете, то ему как быть с маской? У вас там с головой не бо-бо? Вы реально там дебилы?
Ігор
Для вчитель намбе ван: і шо ти проопонуєш сидіти цілий рік дома? Ти сам бобо
Tetiana
якщо реально, то треба або перестати носитися з тими масками, як дурень із ступою і визнати, що оскільки масочного режиму ніхто дотримуватися не буде, то цю тему закрити раз і назавжди, те саме з дистанціюванням в шкільних коридорах, або треба з 1 вересня зразу вводити дистанційку. Бо всі оті рекомендації крім дискомфорту і мороки ніякого дієвого ефекту не матимуть.
123
Для Tetiana: Ну, иногда нужно немного пострадать. Жизнь - боль.
Коментувати